Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

negocjowanie podwyżki

12.01.07, 17:42
    Za tydzień mam zapowiedzianą rozmowę z szefem, na temat podwyżki płacy, mam
    stresa:-( czy ktoś z was odbywał już taką rozmowę i z jakim skutkiem??? Czy
    macie jakiś dobry sposób na udane negocjacje?
    Obserwuj wątek
      • marioooo Re: negocjowanie podwyżki 12.01.07, 18:38
        hmm, ja negocjowalem przy zmianie stanowiska.
        mianowicie dostalem awans i umowe do podpisania z kwota wyzsza nie moja pensja
        (ok 17%), sporo ale wiedzialem ze moge utargowac wiecej. i po rozmowie z
        przelozonym i szefem HR powiedzialem ze nie podpisze tej umowy, bo ta kwota
        mnie nie zadowala. nastepnego ranka dyrektor naczelny zawolal mnie do siebie i
        po ktorkiej rozmowie (powiedzialem mu ze znam stawki tynkowe, ze to
        odpowiedzialne stanowisko, bla bla bla) dostalem tyle ile chcialem (ok 28%) :)
        powodzenia
      • Gość: Gosc Re: negocjowanie podwyżki IP: *.gprspla.plusgsm.pl 13.01.07, 00:39
        Musisz sam uwierzyc ze ta podwyzka ci sie nalezy. Sam bylem po podwyzke jakies
        dwa miesiace temu. Przygotowalem sobie mowe dotyczaca moich zaslug, zalet,
        umiejetnosci zgodnie z poradami ktore zlnalazlem na tym forum. Zaczolem rozmowe
        od tego ze chcialem porozmawiac o podwyzce i udalo mi sie wypowiedziec jedno
        zdanie z przygotowanej przemowy. Po czym dyrektor przerwal przyznal mi racje,
        powiedzial ze ceni moja prace itp. Dostalem prawie 50% podwyzke, poszlo bardzo
        latwo. Mimo wszystko polecam dobre przygotowanie do takiej rozmowy w
        wyszukiwarce znajdziesz kilka pomocnych watkow na ten temat a przede wszystkim
        przemyslenie jak moze wyladac taka rozmowa i przygotowanie sobie kilku
        wariantow na rozna ewentualnosc np. co mowic jak osoba z ktora bedziesz
        rozmawiac powie ze nie ma mozliwosci podwyzki, zaproponuje polowe kwoty o ktora
        prosisz, zgodzi sie zanim jeszcze zdazysz cos powiedziec (tutaj ja zostalem
        zaskoczony) itp. Powodzenia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka