Gość: aga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.07, 14:19 Co wiecie o tej firmie? Czy dobrze się w niej pracuje? Jak z wynagrodzeniem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ika.2.ika Re: i3research _ CRA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 09:50 Przyłaczam się do pytania, bo było ich ogłoszenie w gazecie, a szukam pracy jako CRA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: i3research _ CRA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.07, 12:09 Może ktoś zna ta firmę? Prosimy o odp. bo pojawiła sie oferta tej firmy. Odpowiedz Link Zgłoś