Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    konkurencja

    09.05.07, 19:41
    Proszę o odpowiedź, czy po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę mam obowiązek
    podpisania umowy o zakazie konkurencji, umowa o pracę nie zawiera żadnych
    informacji o zakazie konkurencji.
    Obserwuj wątek
      • Gość: ja Re: konkurencja IP: *.belf.cable.ntl.com 09.05.07, 20:28
        Jezeli nie podpisalas zednego tego typu dokumenty przy podpisywaniu umowy o
        prace to nie masz obowiazku go podpisywac po daniu pracodawcy swojego wypowiedzenia.
      • agrava16 Re: konkurencja 09.05.07, 21:37
        Mój mąż musiał podpisać coś takiego, ale wówczas pracodawca przez pół roku
        płaci bodajże 50% wynagrodzenia.
        Odmówić chyba też można

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka