Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

LUKAS BANK

IP: *.crowley.pl 10.07.07, 20:31
    Czy ktoś mi może powiedzieć jaka jest różnica między zwykłym doradcą a
    doradcą junior? Właśnie staram się te ostatnie stanowisko i jestem ciekawa
    jak to wygląda "od kuchni". Czy zakres obowiązków jest mniejszy niż w
    przypadku zwyklego doradcy?
    Obserwuj wątek
      • Gość: mistle Re: LUKAS BANK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 22:24
        mogę ci powiedzieć jak to wygląda z punktu widzenia klienta - doradca junior po prostu mniej wie i mniej umie, czasami nawet podczas obsługi klienta siedzi obok doradca nie-junior :) ale ogólne wrażenia dobre:)
      • Gość: ania ch. Re: LUKAS BANK IP: 193.0.242.* 11.07.07, 15:19
        witam!
        Jeśli chodzi o doradcę junior to wcale a wcale nie różni się od stanowiska
        doradcy.więcej obowiązków a mniej kasy-raczej tyle samo.tym właśnie różni się
        stanowisko doradcy od stanowiska doradcy junior. nie przemęczaj się w tej walce
        o te stanowisko
        pozdrawiam
        doradca junior
      • Gość: gość Re: LUKAS BANK IP: *.tsi.tychy.pl 13.07.07, 19:50
        daj sobie spokój z lukasem.odpowiedzialność duża, kasa mała a wysokie normy
        sprzedażowe ,śmieszne pieniądze .dlatego tak często tam poszukują
        pracowników.nie daj się wrobić w pół etat lub 3/4 .to jeden z banków w których
        mało się zarabia typu eurobank itp.
        • Gość: Miki Re: LUKAS BANK IP: 80.54.174.* 23.07.07, 05:49
          Oj mylisz się-w Eurobanku zarabia się spoko.
      • mada82 Re: LUKAS BANK 22.07.07, 15:29
        Doradca junior a doradca to stanowiska bardzo podobne jeśli chodzi o zakres
        obowiązków. Zawsze na początku przyjmują pracownika na stanowisko doradcy
        junior potem można zdać egzamin i awansować na stanowisko doradcy:)
        • Gość: w temacie Re: LUKAS BANK IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.07, 22:48
        • Gość: w temacie Re: LUKAS BANK IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.07, 22:52
          Doradca junior owszem jak w każdej pracy to początek za niewielką kasę ,ale
          jezeli ci zalezeć będzie na rozwoju jak i wynikach to szybciutko zauważysz jak
          to procentuje. Pracuje tam ktoś mi bliski jest to placówka w niewielkim mieście
          zarobki powyżej 2 tyś netto no i mocny socjal.
          • Gość: mycha Re: LUKAS BANK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.07, 02:10
            Jasne, jasne.. dwa lata pracy. szybkie normy.. szybkie efekty i awanse (nie
            wiążące się z podwyzkami) a potem nawet nic nie mówią jak wywalają. Łatwo wejść,
            trudno odejść, bo nie chcą się polubownie rozstawać. Odpowiedzialność materialna
            za gotókę, jak się stukniesz na tysiaka to spłacasz w ratach... socjal? oni mają
            socjal? ja po dwóch latach nie zauważyłam.. :)chyba, że pokój socjalny.
            Powodzenia.. w szukaniu lepszej pracy.. ja właśnie tak robię.
            • Gość: tom Re: LUKAS BANK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.07, 12:27
              a doradca junior na jaką podstawe może liczyć? na 1200 netto ma
              szanse?
      • Gość: pracownik Re: LUKAS BANK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.07, 15:16
        witaj,
        pracuje w lukasie od ponad roku.
        coz Ci moge powiedziec
        1.zarobki nędza!
        2.premie nędza! (100-200 zł brutto)
        3.socjalu zero - chyba, że jak pisała koleżanka pokój socjalny:)) to się zgadza.
        4.szanse na jakiś awans - żadne!
        5.nacisk na sprzedaż coraz większy, zwłaszcza na karty kredytowe, które nie są konkurencyjne na rynku, nie masz z czym wyjść do klienta, a WCISNĄĆ musisz:)

także reasumując, zastanów się - KAŻDY pracownik po mniej więcej roku chce odejść!
        • krzysztofsf Re: LUKAS BANK 23.08.07, 15:33
          > 5.nacisk na sprzedaż coraz większy, zwłaszcza na karty kredytowe, które nie są
          > konkurencyjne na rynku, nie masz z czym wyjść do klienta, a WCISNĄĆ musisz:)

Onet Mastercard jest calkiem, calkiem - ten produkt macie udany, szkoda, ze nie ma wyboru Visa/Mastercard
          • Gość: Lukaska Re: LUKAS BANK IP: *.rybnet.pl 23.08.07, 21:37
            W Lukas banku doradca Junior może zarobić do 2000zł netto
            miesiecznie. A nacisk na sprzedaż jest wszędzie .
            • Gość: pracownik Re: LUKAS BANK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 08:42
              do 2000 netto?:)
              do dwóch tysięcy to i 1200 się zawiera i tak najczęściej bywa...
              • Gość: lukaska Re: LUKAS BANK IP: *.rybnet.pl 24.08.07, 09:12
                mówie o całym etacie , wiem to na 100% z pewnego źródła
                • Gość: tom Re: LUKAS BANK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.07, 09:33
                  widze, ze z zarobkami nie jest strasznie zle, warto wyslac
                  aplikacje, atmosfera jak nie bedzie ciekawa to uciekne po pewnym
                  czasie, jak wyglada szkolenie w Lukasie, wysylaja do centrali?
                  • Gość: kukaska Re: LUKAS BANK IP: *.rybnet.pl 24.08.07, 09:39
                    tak jedziesz na 2 tyg. do Wrocławia .Atmosfera na szkkoleniu i u
                    mnie w oddziale super!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka