Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.chomiczowka.waw.pl 08.08.07, 16:52
    Może wiecie coś na temat pracy w dziale marketingu (płaca, proces
    rekrutacji itp.)
    Dzięki
    Obserwuj wątek
      • Gość: gray Re: Carlsberg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 18:24
        ja tam byłem ale na okres próbny przydzielili mnie do pracy na taśmie, niestety
        wytrzymałem tylko tydzień, a okres próbny miał trwać miesiąć. Najgorszy był
        wszechobecny odór piwa, nadal jestem nim przesiąknięty.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka