Gość: her IP: *.chomiczowka.waw.pl 08.08.07, 16:52 Może wiecie coś na temat pracy w dziale marketingu (płaca, proces rekrutacji itp.) Dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gray Re: Carlsberg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 18:24 ja tam byłem ale na okres próbny przydzielili mnie do pracy na taśmie, niestety wytrzymałem tylko tydzień, a okres próbny miał trwać miesiąć. Najgorszy był wszechobecny odór piwa, nadal jestem nim przesiąknięty. Odpowiedz Link Zgłoś