Gość: MATRAS
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.09.07, 08:19
czy ktoś z Was pracuje w Matrasie w Warszawie? nie chodzi mi o pracę
w księgarni, ale na Łopuszańskiej w biurze, byłabym wdzięczna za
jakieś informacje na temat atmosfery, zarobków itp...z góry dzięki!