Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.07, 08:19
    czy ktoś z Was pracuje w Matrasie w Warszawie? nie chodzi mi o pracę
    w księgarni, ale na Łopuszańskiej w biurze, byłabym wdzięczna za
    jakieś informacje na temat atmosfery, zarobków itp...z góry dzięki!
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka