Gość: mika
IP: *.stk.vectranet.pl
09.06.08, 19:23
Hej,
mam oferte pracy jako kasjer lotniczy 1100 zl na reke + po okresie
probnym premie. Jak myslicie co robic?Mam 25 lat zostal mi ostatni
rok studiow, nie ukrywam, ze zarabialam juz wiecej stad ten
dylemat...jak uwazacie mozna z tego wyzyc?(sama sie utrzymuje)