Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Brac czy nie brac

    IP: *.stk.vectranet.pl 09.06.08, 19:23
    Hej,

    mam oferte pracy jako kasjer lotniczy 1100 zl na reke + po okresie
    probnym premie. Jak myslicie co robic?Mam 25 lat zostal mi ostatni
    rok studiow, nie ukrywam, ze zarabialam juz wiecej stad ten
    dylemat...jak uwazacie mozna z tego wyzyc?(sama sie utrzymuje)
    Obserwuj wątek
      • Gość: Kasjer lotniczy Re: Brac czy nie brac IP: 195.164.6.* 15.06.08, 11:58
        Jesli szukasz pracy jako kasjer lotniczy to daj znac pod numer tel. 022 428 44 51 . Praca w fajnym i mlodym zespole i co najwazniejsze z mozliwoscia rozwoju.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka