Dodaj do ulubionych

Sklep POŃCZOSZKA

01.05.06, 10:20
Co myślicie o tym sklepie,sprzedających i właścicielce?
Jak kazda kobieta od czasu do czasu musi iść i kupić sobie chociażby nowe
majtki itp.ale czego tam jest taka presja.
Obserwuj wątek
    • no-surprises Re: Sklep POŃCZOSZKA 01.05.06, 12:30
      Od czasu, gdy chyba właścicielka wparowała mi do przebieralni bez pytania (nie
      interesuje mnie, po co - nawet jeśli chciała doradzić), maja noga tam więcej nie
      postała.
    • malamadziaaa Re: Sklep POŃCZOSZKA 03.05.06, 14:39
      No właśnie,czy pomoc jest potrzebna czy nie właściciela wchodzi nam do
      przymierzalni.Ale po co,przeciez tu rozbierany się jak u lekarza,to jest nasze
      ciało i kazda z nas wie co chce kupić i potrafi sama podjąc decyzję.
      • etiopia1 Re: Sklep POŃCZOSZKA 04.05.06, 07:33
        Motto właścicielki to " nikt nie może wyjść z pustymi rękami",panienki z
        przyklejonym uśmiechem, lizusostwo do przesady,jak natrętne
        akwizytorki.Przesada!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka