malamadziaaa 01.05.06, 10:20 Co myślicie o tym sklepie,sprzedających i właścicielce? Jak kazda kobieta od czasu do czasu musi iść i kupić sobie chociażby nowe majtki itp.ale czego tam jest taka presja. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
no-surprises Re: Sklep POŃCZOSZKA 01.05.06, 12:30 Od czasu, gdy chyba właścicielka wparowała mi do przebieralni bez pytania (nie interesuje mnie, po co - nawet jeśli chciała doradzić), maja noga tam więcej nie postała. Odpowiedz Link Zgłoś
malamadziaaa Re: Sklep POŃCZOSZKA 03.05.06, 14:39 No właśnie,czy pomoc jest potrzebna czy nie właściciela wchodzi nam do przymierzalni.Ale po co,przeciez tu rozbierany się jak u lekarza,to jest nasze ciało i kazda z nas wie co chce kupić i potrafi sama podjąc decyzję. Odpowiedz Link Zgłoś
etiopia1 Re: Sklep POŃCZOSZKA 04.05.06, 07:33 Motto właścicielki to " nikt nie może wyjść z pustymi rękami",panienki z przyklejonym uśmiechem, lizusostwo do przesady,jak natrętne akwizytorki.Przesada! Odpowiedz Link Zgłoś