Dodaj do ulubionych

odnowiony sad

IP: 195.116.207.* 15.02.05, 20:58

niezle prezentuje sie teraz nasz sad po odnowieniu. dobry efekt robia
zamontowane podwojne 3 latarnie na budynku: na jego bokach oraz
po srodku nad wejsciem, szkoda tylko ze brak drugiej latarni wlasnie na
srodku, nad wejsciem
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka