Gość: tadek
IP: 195.116.207.*
15.02.05, 20:58
niezle prezentuje sie teraz nasz sad po odnowieniu. dobry efekt robia
zamontowane podwojne 3 latarnie na budynku: na jego bokach oraz
po srodku nad wejsciem, szkoda tylko ze brak drugiej latarni wlasnie na
srodku, nad wejsciem