Dodaj do ulubionych

SONDA Club Number czy Stereo

02.01.06, 18:25
Czesc mam do Was male sonde . Ktory wq was lokal powinien pozostac w Ostrowie
Za ktorym tesknicie i chcielibyscie by z powrotem byl w Naszym miescie .
Propozycja Stero plac 23 stycznia Metro- Miami ul Raszkowska -
Wolnosci. Number One Raszkowska.
Informuje ze jest szansa by namowic ktoregos z wlasciceli na powrot na
rynek nocnego zycia .
Obserwuj wątek
    • roisinn Re: SONDA Club Number czy Stereo 02.01.06, 18:38
      OCZYWIŚCIE ,ŻE NO1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      pozdrawiam:)))
    • Gość: wielebny84 Re: SONDA Club Number czy Stereo IP: *.promax.media.pl 02.01.06, 20:09
      A wg mnie żaden z nich nie jest na tyle interesujący żeby powrócił.
      • roisinn Re: SONDA Club Number czy Stereo 02.01.06, 21:49
        A kolega to rozumiem,że tak lubi w domku posiedziec buahahah... ;)
        RAZ JESZCZE No1!!!
    • Gość: Siorka Re: SONDA Club Number czy Stereo IP: *.promax.media.pl 02.01.06, 21:23
      Club No1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Tylko i wylącznie !!!!!!!!
      • Gość: Lady Re: SONDA Club Number czy Stereo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 19:02
        No 1 ;))) ale trzeba by go bylo ulepszyc odrobine, koniecznie powinien zostac
        clubem dyskotekom mowie NIE!!!!!!
    • Gość: Ich Re: SONDA Club Number czy Stereo IP: *.promax.media.pl 03.01.06, 21:47
      Czy ktoś pamieta fajny pub na Gimnazjalnej???? SPORTSPUB????????????????Tam też
      byl klimacik:)Z tych trzech podanych to oczywiscie No1 !!!!! BEZAPELACYJNIE!!!!!!!!!
    • Gość: xavier Re: SONDA Club Number czy Stereo IP: *.promax.media.pl 03.01.06, 22:44
      NUMBER ONE!!!!!!!!!!!!!!

      I POWINIEN BYC CALY CZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      W SYLWESTRA ROWNIEZ!!!!!!!!!!!!

      ZAMKNAC HEAVEN,

      ZOSTAWIC POZAMYKANE STEREO

      BRAK U NAS NA WSI MUZYKI HOUSE

      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      JUZ CHCIALEM SIE PRZEPROWADZIC!!!!!!!!!!!!!

      RATUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    • meaya Re: SONDA Club Number czy Stereo 05.01.06, 18:47
      STEREO!!!!!!!!!!Nr1 było fatalne, mało miejsca, beznadziejna muzyka...
      • Gość: gość Re: SONDA Club Number czy Stereo IP: *.promax.media.pl 05.01.06, 23:13
        No 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO I WYLACZNIE!!!!!!!!!!
      • kow3l Re: SONDA Club Number czy Stereo 09.01.06, 20:38
        Hmmm mi tez sie No 1 nie podobalo. Wiekszosci na tym forum jak widac sie podobal

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka