sportspub
02.01.06, 18:25
Czesc mam do Was male sonde . Ktory wq was lokal powinien pozostac w Ostrowie
Za ktorym tesknicie i chcielibyscie by z powrotem byl w Naszym miescie .
Propozycja Stero plac 23 stycznia Metro- Miami ul Raszkowska -
Wolnosci. Number One Raszkowska.
Informuje ze jest szansa by namowic ktoregos z wlasciceli na powrot na
rynek nocnego zycia .