pasjonatka1
12.10.04, 08:19
Zaczynam przygodę z malowaniem na porcelanie i pojawił się problem. A
mianowicie: czy do malowania i wypiekania w piekarniku w 150 stopniach nadaje
się porcelana szkliwiona? Spotkałam taka w IKEA, jest dość niedroga, jest
sporo kolorów ale czy się nadaje i szkliwo nie popęka w piekarniku???.
Pomóżcie, bo mam zrobić to na prezent na przyszły tydzień. Pozdrawiam Beata