woy 28.04.05, 14:04 www.drezyniarze.pl/index.html Mało nie wrąbałem się na chłopaków na przejeździe, powodują dziarsko tą drezynką po trasie piaseczno nowe miasto n.pilicą. Fajoski pomysł a i siedzibę będą mieli super. w. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj