wiki112 20.05.05, 09:38 Czy ktoś z Was mógłby podzielić się opinią na temat tego salonu krawieckiego? Chodzi mi głównie o to, czy można liczyć na fachową poradę i jak z cenami za szycie. Pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj