Dodaj do ulubionych

APALA SAPNA - opinie

20.05.05, 09:38
Czy ktoś z Was mógłby podzielić się opinią na temat tego salonu krawieckiego?
Chodzi mi głównie o to, czy można liczyć na fachową poradę i jak z cenami za
szycie.

Pozdrawiam:-)
Obserwuj wątek
    • wiki112 Re: APALA SAPNA - opinie 24.05.05, 20:05
      ponawiam moja prośbę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka