Dodaj do ulubionych

Fryzjer-kosmetyczka!

12.09.08, 11:57
bardzo prosze o pomoc.Wybieram sie na wesele i potrzebauje nr telefonu do
zakładu fryzjerskiego i kosmetycznego który znajduje sie w okolicach
Gustu.Wydaje mi sie ze zakład ten znajduje sie w tym samym budynku co biuro
notarialne lub jakas kancelaria adwokacka.Nie jestem z okolic łukawa i nie mam
tam nikogo znajomego kogo mogłabym poprosic o pomoc.Bede bardzo wdzieczna:)
Obserwuj wątek
        • klaraa55 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 01.10.08, 13:08
          Nie wiem kto ją nazwał kosmetyczką w łukowie, tandeta. Słuchaj,
          pracuje w szkole i wiele kobiet chodzi upiększać się do gabinetów.
          przodujące są: sylwia, monika, izolda i kaśka. Z tego co widze to
          reszta robi jakies eksperymenty i próby, ewentualnie jeszcze sie
          uczy. Pseudo kosmetyczki i pseudo robota.
            • serenee Re: Fryzjer-kosmetyczka! 02.11.08, 08:05
              No ja nie powiedziałabym ,że Monikaczy Izolda to najlepsza kosmetyczka....
              Czy najlepsza kosmetyczka maluje kosmetykami Vipera???Nie sądzę, a Monika ma
              takiego typu kosmetyki, to ,że kosmetyczka jest najstarsza-nie znaczy,że najlepsza.
              • 2elizabeta Re: Fryzjer-kosmetyczka! 03.11.08, 14:33
                a kogo polecicie z łukowa do wykonania makijażu weselnego? orientujecie się też
                może z jakim wyprzedzeniem trzeba się umawiac? orientujecie się może czy warto
                umówic się do salonu "Paula"?
                • serenee Re: Fryzjer-kosmetyczka! 03.11.08, 16:50
                  Paula robi piękne paznokietki:):):)Ma kobietka talent:)
                  Jeśli chodzi o makijaż ślubny to ja polecam bardzo bardzo Ewę
                  Trokowicz, robi fantastyczne makijaże-jest profesjonalistką w
                  każdym calu i pracuje na dobrych kosmetykach.Ja byłam zachwycona!
                    • serenee Re: Fryzjer-kosmetyczka! 03.11.08, 19:10
                      Salon jest nad Sklepem Rybnym, obok solarium Sunrise, sklepu Top
                      Secret, na samej górze.
                      Ja się zapisałam chyba 3 tyg przed ślubem, miałam też makijaż
                      próbny i zapłaciłam 40zł za niego, natomiast w dniu ślubu
                      zapłaciłam 60zł.Osobiście preferuję mocny i wyraźny makijaż i
                      trochę obawiałam się czy nie będzie zbyt delikatny, ale była bomba:)
                      Warto pójść na makijaż próbny, zawsze możesz powiedzieć co
                      chciałabyć zmienić itp.bo jednak dzień ślubu to dzień, kiedy
                      wszystko musi być "idealne":):):)

everything in my arms...:)
                          • serenee Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.11.08, 17:34
                            Jak to nieważne?Jak jest dobry kosmetyk to makijaż się trzyma, a jak jest jakaś
                            tandeta- to po 5 godzinach śladu nie ma po makijażu...
                            Jakość kosmetyków idzie w parze ze sposobem wykonania makijażu.Nawet najlepiej
                            wykonany makijaż nic nie pomoże , jak produkt jest słabej jakości...
                            • dziczek78 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 06.11.08, 23:07
                              Wychodziłam za mąż miesiąc temu, włosy robiła mi Halina, przepiekne
                              upięcie,a makijaż Izolda. Tez prefruję mocniejszy wizerunek i wyszło
                              idealnie,byłam pod wrażeniem, polecam Wam. I włoski makijaż trzymały
                              mi się do rana. Robiłam też parę miesięcy temu upięcie u Tomka co
                              jest z Izoldą i tez byłam bardzo zadowolona. Dodatkowo powiem,że
                              odebrałam właśnie zdjęcia od Zarzyckiego, są przepiekne, polecam Wam
                              go bardzo serdecznie. Nie spodziewałam się, że aż tak uroczo będę
                              wyglądała. Co profesjonalizm, to profesjonalizm!:)
                      • beatat87 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 09.03.12, 20:45
                        serenee napisała:

> Salon jest nad Sklepem Rybnym, obok solarium Sunrise, sklepu Top
                        > Secret, na samej górze.
                        > Ja się zapisałam chyba 3 tyg przed ślubem, miałam też makijaż
                        > próbny i zapłaciłam 40zł za niego, natomiast w dniu ślubu
                        > zapłaciłam 60zł.Osobiście preferuję mocny i wyraźny makijaż i
                        > trochę obawiałam się czy nie będzie zbyt delikatny, ale była bomba:)
                        > Warto pójść na makijaż próbny, zawsze możesz powiedzieć co
                        > chciałabyć zmienić itp.bo jednak dzień ślubu to dzień, kiedy
                        > wszystko musi być "idealne":):):)
                        >
                        >
                        >
                        > everything in my arms...:)
                          • enedue36 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 15.06.12, 10:45
                            ja korzystałam długo z usług kaśki sulej , nawet było ok przez jakis czas, ale widziałam tu że ktos pisał o jej nadętej minie...i to fakt, bardzo czesto byla naburmuszona, wszystko robila jakby z łaską, faktem jest też to, że któregos razu jak poszłam do niej ,bodajze na makijaz, a mialam zrobione paznokcie gdzie indziej , od razu zlapala mnie za rękę i wypytywala gdzie robilam, makijaze w jej wykonaniu są niebrzydkie, ale faktycznie grubo naklada wszystkie kosmetyki, a nie mam zniszczonej cery, nie mam krost ... Korzystalam również z usług salonu Venus, konkretnie miałam robiony akryl...nie mogę narzekać, całkiem fajnie...ale dziewczyna która robila mi paznokcie, była koszmarna...głośna, paplająca trzy po trzy...ogólnie irytująca...teraz jestem zapisana do moniki napiórkowskiej...no zobaczymy, słyszałam, że pazurki robi fajne...
              • gray77 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 15.03.09, 18:38
                Radziłabym Ci serenee nie osądzać nikogo, skoro nic nie wiesz o ludziach i o ich
                zawodzie. Monika nie pracuje na Viperze - wiem to bo już od ładnych paru lat tam
                chodzę i nie mogę narzekać. I po pierwsze ona nie jest najstarszą kosmetyczką w
                Łukowie. Jest jeszcze starszy gabinet o którym słyszałam też dobre słowa. A to
                że kosmetyczka jest ,,najstasza" wcale nie oznacza że jest najlepsza ale za to
                jest DOświadczona. A co do Izoldy to nie wypowiem się bo nie byłam u niej nigdy.
                Każdy wykonuje swój zawód jak najlepiej potrafi. A z tego co widzę Tobie
                najlepiej wychodzi plotkowanie i oczernianie innych. Ciekawa jestem jak Ty
                wykonujesz swoją prace.

Miłego dnia :)
              • alleander86 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 28.07.09, 12:37
                Z całą pewnością mogę polecić jako kosmetyczkę
                Kasię Sulej. Już kilka razy robiłam u niej makijaż na wesele jako gość i jako
                druhna, efekt rewelacja, zawsze najpierw był dokładny wywiad jaka mam sukienkę,
                biżuterie i dopiero potem po konsultacjach Kasia przystępowała do dzieła. W maju
                malowała nas na ślub mojej siostry, panna młoda zwykle nieśmiała szara myszka
                wyglądała bosko w pięknych odcieniach fioletu.
                Polecam tez paznokietki, nie robiłam tipsów tylko malowanie paznokci u rąk i
                zabieg u nóg. Siostra chodzi do niej na jakieś pilingi, na które wcześniej
                chodziła do Instytutu Eris w Wa-wie i tez jest zadowolona, bo tu płaci dużo taniej.
                Na sylwestra malowała mnie praktykantka czy tez pracownica Sylwii Samulak, bo
                Kasia Sulej nie miała już miejsc, nie było źle, tylko dziewczyna co minutę
                wychodziła do gabinetu obok i pytała Sylwię o podkład o cienie, nie potrafiła
                sama zdecydować.
                Nie chodzę do innych kosmetyczek więc większego porównania nie mam, ale ufam
                Kasi i zawsze z pewnością oddaję się w jej ręce.
                Jeśli chodzi o fryzurę strzał w 10 to Mirelka ta z bloku na Wyszyńskiego. Ciężko
                u niej z terminami, ale efekt super, ostatnio czesała nas na ślub siostry Iza z
                L' arc i muszę przyznać, ze też rewelacja, na kolor chodzę do Iwonki z L'arc,
                miła, skromna i przyjemna osóbka, włoski zawsze mi ładnie robi.
                Niemiłe wspomnienia mam od Jagody koło pomnika papieża, raz jeden jedyny i
                ostatni tam kiedyś byłam.
                Bukieciki ślubne, przybranie auta i kościoła robiła nam Monika ta przy
                fontannie, przemiłe ma pracownice, które na nasze ciągłe zmiany reagowały miłym
                uśmiechem. Salę weselna, która mogę polecić, to ta u Marka Próchniewicza na
                międzyrzeckiej, perfekcjonizm pod każdym calem.
                  • markowska1 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 04.03.09, 09:04
                    wiecie, ja kiedyś chodziłam dużo do kaśki s. i to też pozostawało
                    wiele do życzenia, między innymi,że pilniki miała zawsze uwalone po
                    innych klientkach, a jak kiedyś skaleczyła mnie cążkami przy
                    skórkach to je tylko umyła i dała swojej dziewczynie do wycinania
                    nastepnej klientki. to mnie zniesmaczyło do niej okropnie...wiec już
                    nie poszłam;)...zresztą ta jej nadęta mina...
                  • ada80 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 04.03.09, 09:37
                    konkurencję widac na kilometr:)
                    do slimtea: czasami trudno jest utrzymac porządek na biurku, jak
                    Izolda konczy komus paznokcie, jescze nie odeszła od biurka juz ktoś
                    (ja niestety często tak robię) błaga ją o np. depilację brwi, w
                    między czasie już kolejna klientka czeka na cos tam innego. Niestety
                    tak to jest jak ma sie nawał roboty. A to czy dezynfekuje czy nie to
                    raczej nie ma możliwości niedezynfekowania, bo przeciez sa kontrole,
                    które pobieraja próbki z cażek. Podobno w Łukowie kilka miesięcy
                    temu była taka, bo jakaś kosmetyczka zaraziła żółtaczką. Zreszta
                    jaki problem poprosic kosmetyczkę o dezynfekcję przy nas.
                    A Tomek tez ma raz lepsze raz gorsze dni. Jak w ostatki byłam na
                    makijażu u Izoldy to nie wierzyłam własnym oczom jak beznadziejnie
                    uczesał dziewczyne, wręcz komicznie. Pytanie tylko czy to był jego
                    pomysł na fryzure czy jakas panienka uparła sie i on uczesał ja
                    wedle jej gustu. Ja bardziej zauważyłam syf u niego, bo suszarki
                    kładzie na podłodze po której chodzi brudnymi buciorami, a grzebien
                    pozostawia wiele do zyczenia a propos czystości. No i gbur na maksa.
                    No ale ja mam swoja ulubioną fryzjerkę i moze troche nieobiektywnie
                    oceniam.
                    Piszesz, coś o ubraniu - a co mnie obchodzi jak jest ubrana, dla
                    mnie może być i w umorusanym worku, byle dobrze swoje zrobiła.
                    A co do kosmetyków, to gwarantuję, że u Izoldy nie ma tanich, dla
                    mnie jest to jeden z wazniejszych kryteriów wyboru kosmetyczki, no
                    ale zdaję sobie sprawę, ze sa i droższe kosmetyki. Ale skoro ma tak
                    dobrane, ze trzymają sie całą imprezke - to już nie musze mieć z
                    najwyższej pólki.

Dziewczyny zamiast się spierać, czy nie lepiej pójsć na próbny
                    makijaz? Jak za drogo to trochę ponegocjowac cenę? Czy nie lepiej
                    pójść raz na paznokcie i zobaczyc, porównać?
                    Ja byłam u całej tej 'elity" kosmetyczek wymienionych wczesniej,
                    jedne są beznadziejne inne trochę lepsze. Dla mnie wygrała Izolda,
                    ale komuś moze pasować inna. U niej wkurza mnie to przeładowanie
                    klientek,a z drugiej strony jakby nie miała klientek to byłaby
                    pewnie beznadziejna.
                    A i jeszcze jedno, dla mnie jest kosmetyczka. Bo akurat moja skóra
                    bardzo poprawiła sie po zabiegach u niej a mikrodermabrazję robi
                    super dokładnie. Zaznaczam tylko, ze nie mam porównania z innymi:)
          • anna.boruc Re: Fryzjer-kosmetyczka! 06.06.09, 11:34
            Jeśli chodzi o najlepszy salon fryzjerski to na pewno KEUNE, a
            najlepszy jest tam SYLWEK! Nie dość, że fajnie robi włosy, to
            jeszcze pogada i jest bardzo na luzie! No i oczywiście super
            kosmetyki!!!! Kosmetyczka się od nich wynosi i teraz będą tam
            TATUAŻE!!! A jeśji chodzi o kosmetyczkę to najlepsza jest Kasia w
            CHANTAL, za tesco!!!!!!!! I PAMIĘTAJCIE! NA WŁOSY TYLKO DO SYLWKA!!!
            • d_oris Re: Fryzjer-kosmetyczka! 08.06.09, 10:23
              ależ ty durna, że hej. jak przeczytałam tą reklamę to już na pewno
              bym tam nie poszła, nic nie napisałaś konkretnego jak robi ten
              sylwek,a zachwalasz jakbyś tam pracowała. reklamy glutowi robić nie
              musisz, bo chyba każdy już wie w Łukowie, że w syfie pracuje i
              dziwię się ludziom, którzy przychodza do jego domu robić tatuaże, bo
              do podłogi można się przykleić. Takie sa opinie, a to już ingerencja
              w organizm. W zyciu bym się nie odważyła na tatuaż u niego. To moja
              opinia. A powiedz, co ciekawego ten sylwek robi na głowie? Fajnie
              ścina czy maluje włosy?
    • klaraa55 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.03.09, 09:04
      tyle wiesz o tym wszystkim, że pewnie na co dzień tam przebywasz lub
      jesteś jej zastanawia mnie o co ci chodzi. Ja na jej miejscu już
      bym się starała o to, by za takie słowa stosownie cię ukarać z
      odpowiedniego paragrafu. Za taki post co wyszedł od ciebie możesz
      dostać karę w sądzie. I wszyscy co piszą i zniesławiają imiennie
      kogoś powinni się z tym liczyć. Nie o pracy, ale prywatnie o osobie.
      Ba ja nigdy nie zauważyłam,żeby było tam czysto, a ty jeszcze w
      niedzielę tam zaglądasz...coś tu widać prowokacje na kilometr...
        • slimtea Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.03.09, 09:59
          na mnie możecie nie zwracać uwagi ale dziewczyny uważajcie na swoje zdrowie
          choroby zakaźne są nieuleczalne a zarazić nimi jest się bardzo prosto przez
          zwykłą nieuwagę w powiecie Łukowskim jest duży procent osób zakażonych, które
          się do tego nie przyznają a z ankiet przeprowadzonych podczas kontroli sanepidu
          wynika że kosmetyczki w Łukowie tylko starają się stwarzać pozory dla sanepidu
          nie dla zdrowia klientek a nawet własnego
          • doris_24 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.03.09, 20:33
            Sluchajcie wieśniary, zamiast siedziec na tym forum i czytac te
            bzdetury zrobcie to co ja i zainwestujcie w siebie. Ja chodze na
            solarium, mam tipsy, rude włosy i kremowe kozaczki. Mam dlatego
            chlopaka, a wy sfrustowane wiesniary tylko siedzicie i jedziecie na
            te kosmetyczki. One przynajmniej dbają o siebie, a wy?? Bierzcie ze
            mnie przykład dziewczyny bo czas ucieka. Mój chłopak ma BMW wy
            pewnie jezdzicie autobusem...
            Wiec zamiasat siedziec na forum lepiej idzie umyc włosy i zadbajcie
            o siebie.
      • klaraa55 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.03.09, 18:45
        klaraa55 napisała:

> tyle wiesz o tym wszystkim, że pewnie na co dzień tam przebywasz
        lub
        > jesteś jej zastanawia mnie o co ci chodzi. Ja na jej miejscu już
        > bym się starała o to, by za takie słowa stosownie cię ukarać z
        > odpowiedniego paragrafu. Za taki post co wyszedł od ciebie możesz
        > dostać karę w sądzie. I wszyscy co piszą i zniesławiają imiennie
        > kogoś powinni się z tym liczyć. Nie o pracy, ale prywatnie o
        osobie.
        > Ba ja nigdy nie zauważyłam,żeby było tam czysto, a ty jeszcze w
        > niedzielę tam zaglądasz...coś tu widać prowokacje na kilometr...

BŁĄD: POPRAWIAM SŁOWO"

tyle wiesz o tym wszystkim, że pewnie na co dzień tam przebywasz lub
        jesteś jej zastanawia mnie o co ci chodzi. Ja na jej miejscu już
        bym się starała o to, by za takie słowa stosownie cię ukarać z
        odpowiedniego paragrafu. Za taki post co wyszedł od ciebie możesz
        dostać karę w sądzie. I wszyscy co piszą i zniesławiają imiennie
        kogoś powinni się z tym liczyć. Nie o pracy, ale prywatnie o osobie.
        Ba ja nigdy nie zauważyłam,żeby było tam NIE czysto, a ty jeszcze w
        niedzielę tam zaglądasz...coś tu widać prowokacje na kilometr...

• niania-n Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.03.09, 19:59
          slimtea musi być kosmetyczką skoro tak duzo wie na temat inych.
          Nieważne. ja byłam u Izy nie raz,powiem więcej, jestem jej klientką
          od paru lat, jeszcze jak w larc pracowała i nie ważne jest dla mnie
          w co się ubiera i jak wygląda,choć uważ am, że akurat jej nie mozna
          nic kompletnie zarzucić w tej kwestii. Wiem jedno, jak chcę mieć
          piękne paznokcie czy makijaz to idę tam, i jestem zawsze zadowolona.
          Pilniki ma zawsze czyste, porządek też, u Tomka też poprawnie więc
          nie wiem o czym mowa. Nie byłam u niego na włosach, ale widziałam
          jak robi i mogę polecic ich oboje.

no właśnie: bo o tym mowa na tym poście: Polecam Ci jako kosmetyczkę
          Izoldę i na włosy spokojnie możesz się umówić do Tomka, będziesz
          zadowolona.
            • free_dominika Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.03.09, 21:42
              phi! to śmieszne co slimtea pisze. Jesatem klientką paru salonów
              kosmetycznych, dokładnie dwóch, bo czasem idę tu, czasem tam, zależy
              kto ma czas. Polecam zarówno Izoldkę jak i p. Monisię Napiórkowską.
              Jeśli byłoby w którymś z salonów tak źle jak tu piszesz, to bym się
              zraziła. ALE tak nie ma. To fajne salony i uważam,że świetnie robią
              swoją robotę.
              • anexxax Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.03.09, 22:20
                slimtea chodzi do koscioła, a potem po salonach robi przegląd
                czystości. Jesteś zakłamana na maxa. Na kilometr widać, że chcesz
                zaszkodzić Izoldzie.
                Skoro piszesz, że paznokcie i makijaż to nie kosmetyka, to po co
                Izoldzie dyplomy kosmetyczne? Pomysl czasem, bo od tego solarium
                masz z tym problem. Jesteś głupia czy tylko udajesz?
                Zreszta w tym co Izolda robi, bardziej niż dyplom potrzbne jest
                wyczucie a u Izoldy to wrecz talent. Ja mieszkam w Warszawie i znam
                tylko jena makijażyste porównywalną do Izoldy, ale duuuuużo droższą.
                A skoro jest tam taki syf, to dlaczego ma najwięcej klientek? No i
                jakoś jeszcze nkogo nie zaraziła.
                Jak przeczytałam te posty, to faktycznie nasuwa sie pytanie czego
                zazdrości slimtea Izoldzie? Bo zieje jadem na kilometr.
                Ja tu trochę bronię Izoldy, ale tylko dlatego, że slimtea zmyśla.
                Ja chodze tylko do Izoldy, ale u inych nie byłam więc sie nie
                wypowiadam kto lepszy a kto gorszy.

A tak na marginesie: Izolda to imię czy ksywka? Bo ona mówi, że imię
                ale jakos trudno mi uwierzyć.
                • sqlite Re: Fryzjer-kosmetyczka! 07.03.09, 17:59
                  ha ha, ona pewnie robi przegląd zamiast chodzić do kościoła ha ha.
                  Też się nie zgadzam z jej opinią, ale olać. Robiłam parę razy
                  paznokcie i makijaże u Izki, i było wszystko super, czysto i nic nie
                  mozna negatywnego powiedzieć. Na jej miejscu zainteresowałabym się
                  nr IP slimtea.Prymityw. Chodzę również do innych kosmetyczek,
                  polecam Kaskę i Monikę też robią fajne paznokcie i zabiegi,
                  szczególnie Kaśka, ale tylko osobiście. Kiedyś więcej chodziłam do
                  Kaśki i widziałam raz w zyciu syf, kurz i bałagan. Ale nie u niej,
                  tylko u fryzjera Tomka który był obok. Jak schły mi paznokcie i
                  poszłyśmy pogadać do niego bo nie miał klientek to od niego
                  śmierdziało. Tyle powiem, nigdy więcej moje oczy nie widziały
                  niechlujstwa,a zwracam na to uwagę.
                  • angela_1988 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 10.03.09, 23:15
                    Wydaje mi się, że w/w SLIMTEA jest bardzo pewna siebie. Tej pewności zapewne
                    ciągle na nowo daje jej praca w solarium i imię zaczynające się na pierwszą
                    literę alfabetu - "A"...

Nie rozumiem owego matactwa. Owa SLIMTEA powinna sama z sobą dojśc do pewnego
                    Konsensusu ( tak zapewne było by lepiej dla wszystkich:)...), ponieważ sama nie
                    wie czego chce...- a może zadrości Izoldzie urody, zapału i powodzenia w pracy,
                    sympatii, znajomych....:P

• emika0 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 13.03.09, 23:50
                  Każdy ma swoje zdanie i nie ma co się sgerować tymi opiniami bo może
                  tutaj ktoś pisać z konkurencji i normalne że nie pochwali. Ja byłam
                  u Izoldy na makijażu i wyszłam zadowolona byłam pierwszy raz i bałam
                  się że za bardzo mnie umaluje ale efekt końcowy był super i makijaż
                  długo się trzyłam. Polecam Izolde!!!!!!!!
                • alleander86 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 23.07.09, 15:18
                  Tak czytam te niektóre bzdety to aż się słabo robi....
                  Ale wracając do sedna sprawy. Z całą pewnością mogę polecić jako kosmetyczkę
                  Kasię Sulej. Już kilka razy robiłam u niej makijaż na wesele jako gość i jako
                  druhna, efekt rewelacja, zawsze najpierw był dokładny wywiad jaka mam sukienkę,
                  biżuterie i dopiero potem po konsultacjach Kasia przystępowała do dzieła. W maju
                  malowała nas na ślub mojej siostry, panna młoda zwykle nieśmiała szara myszka
                  wyglądała bosko w pięknych odcieniach fioletu.
                  Polecam tez paznokietki, nie robiłam tipsów tylko malowanie paznokci u rąk i
                  zabieg u nóg. Siostra chodzi do niej na jakieś pilingi, na które wcześniej
                  chodziła do Instytutu Eris w Wa-wie i tez jest zadowolona, bo tu płaci dużo taniej.
                  Na sylwestra malowała mnie praktykantka czy tez pracownica Sylwii Samulak, bo
                  Kasia Sulej nie miała już miejsc, nie było źle, tylko dziewczyna co minutę
                  wychodziła do gabinetu obok i pytała Sylwię o podkład o cienie, nie potrafiła
                  sama zdecydować.
                  Nie chodzę do innych kosmetyczek więc większego porównania nie mam, ale ufam
                  Kasi i zawsze z pewnością oddaję się w jej ręce.
                  Jeśli chodzi o fryzurę strzał w 10 to Mirelka ta z bloku na Wyszyńskiego. Ciężko
                  u niej z terminami, ale efekt super, ostatnio czesała nas na ślub siostry Iza z
                  L' arc i muszę przyznać, ze też rewelacja, na kolor chodzę do Iwonki z L'arc,
                  miła, skromna i przyjemna osóbka, włoski zawsze mi ładnie robi.
                  Niemiłe wspomnienia mam od Jagody koło pomnika papieża, raz jeden jedyny i
                  ostatni tam kiedyś byłam.
                  Bukieciki ślubne, przybranie auta i kościoła robiła nam Monika ta przy
                  fontannie, przemiłe ma pracownice, które na nasze ciągłe zmiany reagowały miłym
                  uśmiechem. Salę weselna, która mogę polecić, to ta u Marka Próchniewicza na
                  międzyrzeckiej, perfekcjonizm pod każdym calem.
                • malenka0 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 01.02.10, 10:18
                  Dziewczynki bardzo proszę o pomoc. We wrześniu biorę ślub i nie wiem kiedy muszę
                  zaklepać sobie miejsce u fryzjera i u kosmetyczki proszę doradźcie.
                  Dużo pozytywów piszecie o Izoldzie-w Łukowie jest jedna Izolda czy dwie?
                  napiszcie gdzie ona ma salon i jakiś kontakt do niej. i Proszę napiszcie co
                  myślicie i fryzjerce Izie Pietruszce znad reportera (a tam nad reporterem jest
                  L'arc)??
    • luizzzza Re: Fryzjer-kosmetyczka! 11.03.09, 11:55
      a ja myślę że wszystkie te osoby co najeżdżają na slimtee (nie wiem czy dobrze
      napisałam ale wiadomo o kogo chodzi) a bronią Izoldy to jest to ta sama jedna
      osoba tylko pod rożnymi nickami- takie jest moje zdanie...
      Nie wydaje Wam się dziwne że w ciągu zaledwie kilku dni akurat tyle osób czyta
      akurat te forum i akurat broni Izoldy.... I akurat wie kim jest ta cała slimtea...
      Nie znam jej i nie oceniam, ale dziwne...

I nie życzę sobie aby po mnie jechano... :)
      • ada80 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 11.03.09, 14:43
        ależ tu nikt izoldy nie broni, czy Ty umiesz czytać? Forum jest
        aktywne, bo jest na pierwszym miejscu, wiec więcej osób w nie
        zaglada, a na ten temat zawsze fora są bardziej aktywne od innych.
        Tu każdy wypowiada swoją opinię, polecane są równiez inne
        kosmetyczki.
        A to, że wypiski slimtea nie mają zadnego sensu, przeczą same sobie
        to już nie nasza wina. A to, że A..... z solarium chodzi po Łukowie
        i pieprzy na Izkę (szczególnie do mojej siostry), to nie trudno sie
        domyslić ze to ona. Ja ostatnio byłam u Izoldy i za nic nie wiem jak
        ona przez szybę widzi brud? Chyba brud swojego Tomusia.
        a, ze Izolda ma dużo klientek to chyba statystycznie rzecz ujmujac,
        bedzie miła więcej ,,fanek", od kosmetyczki, która ma mało klientek.
        A, ze nie pisze to jedna osoba, łatwo sprawdzić:)No chyba, że ma w
        domu 15 komputerów i nie pracuje.

• angela_1988 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 11.03.09, 22:32
          Ja znam obie osoby...i na ten temat mogę długo dyskutować...lecz mi szkoda czasu
          na takie bzdety i na tą całą sprawę, którą drąży SLIMTEA - widocznie bardzo się
          nudzi, lepiej niech sama na siebie spojrzy i się sobą zajmie ( może pójdzie do
          szkoły bo błędy robi....:D...)....
          • sqlite Re: Fryzjer-kosmetyczka! 16.03.09, 10:08
            ja słyszałam niedawno taka opinię: dziewczyna która pracuje u
            Napiórkowskiej rozpowiada po koleżankach,że Monika to stara
            kosmetyczka i robi przestarzałymi metodami. Robi otoczkę wkoło
            siebie super profesjonalną,ale tak nie jest. I mimo,że jest tam nowa
            to stwierdziła,że Monika mogłaby się od niej uczyć! Ludzie to mają
            tupet! Ja uważam,że Monika jest dobra kosmetyczką, często chodzi do
            niej moja koleżanka z pracy, ale niemiło się chodzi po takich
            opiniach.
            • gray77 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 16.03.09, 20:03
              Ciekawe kto robi otoczkę tej ,,super profesjonalnej" kosmetyczki wokół siebie.
              Zapewne ta co rozpowiada, bo Monika jest z natury miłą i skromną osobą,
              przynajmniej w pracy. A takie gówniary co to niby prosto ze szkoły przyszły
              myślą że są najmądrzejsze...ciekawe, kiedyś poszłam do takiej zobaczyć czy warto
              i nie polecam bo tylko czas i pieniądze straciłam. Dużo gadała (o niczym) a mało
              robiła. A ta dziewczyna skoro jest taka mądra to po co pracuje u niej i uczy się
              podpatrując jej metody? Nie wiem...ludzie chyba po prostu nie mają już tematów
              do plotek ;].
              • ritkaeasy Re: Fryzjer-kosmetyczka! 31.03.09, 10:53
                ciężko podjąć decyzję kogo wybrać do upiększenia się na swój ślub,
                po wyczytaniu opinii i po wywiadzie z koleżankami poszłam zapisać
                się do Haliny i Izoldy. U Haliny nie było miejsca na czerwiec!!!!
                dramat! Chyba zapiszę się do Tomka, bo Izolda go polecała. Mam
                ochotę zrobić sobie próbny makijaż i fryzurę i chyba zaraz po
                świętach się zapiszę. Chcę lekki makijaż ale oko podkreślone,a
                włoski lekkie fale i może delikatne upięcie. Może jakiegoś kwiatka
                we włosy sobie wepnę?:) spytam czy fryzjer ma coś takiego.Mam
                nadzieje,że będę pieknie wyglądała!
              • kazimierka85 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 20.04.09, 14:46
                Hej.Szykuje mi sie wesele i nie korzystalam nigdt z malowanie
                kosmtyczki.zapisalam sie do karoliny pytlakowej. a od lat chodze do
                karola na wloasy ale chyba do ukladania nikt go nie poleca.wiec
                prosze pomozcie i doradzcie poki mam czas sie przepisac.Z góry
                Dzieki.
      • krasa_pl Re: Fryzjer-kosmetyczka! 16.03.09, 22:31
        ładne robi paznokcie,ale chyba drogo. Czy ktoś robił sobie makijaż u
        Sylwi Sobory? Wiecie coś na ten temat i w jakim stylu ona robi? I
        ile kosztuje, bo słyszałam,że drogo. Poproszę nr telefonu jak ktoś ma
        • ada80 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 17.03.09, 13:09
          Ja robiłam u Sylwii, ale dla mnie taki bez wyrazu. W sumie nie
          gorzej bym sie sama umalowała, żadnego polotu. Wyszedł w miare
          ładnie tylko za skromnie jak na slub. Za to Kaśka S, robi dla mnie
          za mocne a przede wszystkim za duzo podkładu kładzie i pudru, jej
          makijaz jest wręcz przytłaczający, zamiast powiększać np. oczy to
          zdecydowanie zmniejsza.No i puder musiałam ścierać chusteczkami,
          cienie się sypały.
          Nie wiem ile Sylwia bierze, bo nie ja płaciłam:)
    • ulik-ulik Re: Fryzjer-kosmetyczka! 24.03.09, 11:04
      Witam

Proszę Was o pomoc a mianowicie czy koszystała któras z Was z usług kosmetyczki
      Katarzyny Izdebskiej - salon Venus i fryzjerki Magdy Roli - salon Matrix??
      Chodzi mi o fryzure i makijaż slubny. Na codzień nie mieszkam w łukowie i
      szczerze mówiąc zupełnie się nie orientuje do kogo warto się wybrać. Kogo
      polecacie?
      • gretaso Re: Fryzjer-kosmetyczka! 25.03.09, 16:12
        Hej, śmiało możesz korzystac z Salonu Venus, będziesz napewno
        zadowolona, makijaże Emilka robi bardzo ładnie i jest przemiła..
        polecam równiez Madzię fryzjerkę z Salonu Matrix.
        • ulik-ulik Re: Fryzjer-kosmetyczka! 30.03.09, 09:53
          hej dzięki za odpowiedź :) do Venus się już zapisałam pomimo że zupełnie nie
          wiem czego sie spodziewać, a zalezy mi na kobiecym subtelnym makijażu nie
          chciałabym wyglądać jak stara pudernica :) nie lubie ostrego make-up a jeśli
          chodzi o fryzjera to jeszcze się zastanawiam mam ciezkie wlosy bardzo niepodatne
          na układanie a zależy mi na jakims lekkim upieciu czy ta Magda z Venus poradzi
          sobei?? jak sądzicie
          A może polecacie w ogóle kogoś innego ?? PLEASE pomóżcie
          • emika0 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 30.03.09, 20:23
            Hej ja osobiście polecam Ilonę na zielonym rynku doradza i wymyśla
            fryzury jak ktoś ni wie jak się uczesać. Naprawdę ją polecam jest
            nie droga i jej fryzury są super. A jeżeli chodzi o kosmetyczkę to
            polecam Izoldę, pomimo, że ludzie tak źle o niej piszą ja jestem
            zadowolona jak mnie umalowała rok temu jak byłam starszą.
            Powiedziałam, że chce lekki makijaż , a bardziej podkreślone oczy i
            tak było. Polecam. Pozdrawiam:)
      • one-aga Re: Fryzjer-kosmetyczka! 27.03.09, 09:12
        korzstałam dość długo i szczerz Ci nie polecam. Bardzo faworyzuje
        klientów, co jest bardzo nie profesjonalne i nie taktowne. Jestem
        przeciętną osobą i byłam przez nią olewana w momencie gdy ktoś VIP
        pojawiał się w drzwiach, mało się nie posikała. Myślałam,że robi
        ładnie włosy, ale jak zmieniłam fryzjera i to na tańszego o 60zł na
        balejażu to zobaczyłam, że nie ma żadnej różnicy. Ale to żadnej!
        Więc pod żadnym względem jej nie polecam. Warto zmienić fryzjera do
        którego chodz się długo, warto nawet dlatego,żeby zmienić coś w
        sobie,a ona nic mi nie zaproponowała nowego tylko ciapała tą fryzurę
        aby odwalić.
        • dorota605 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 20.04.09, 16:06
          A ja się nie zgodzę. Korzystam z tego salonu i nikt tam nikogo nie faworyzuje. a
          chyba normalne jest ze jak ktoś kogoś zna to inaczej z nim rozmawia jak z kimś
          nieznajomym. i wcale nie jest drogo. Ja za balejaż płace 60 zł wiec chyba w domu
          sama sobie go zrobiłaś skoro było o 60 zł taniej.
      • iillooo Re: Fryzjer-kosmetyczka! 25.09.09, 12:47
        Pewnie zaraz spotkam się z wielką dezaprobatą i zaraz zostanę konkurencją itp.Mówcie co chcecie. Przemyślcie sobie czasem co piszecie bo często mylicie pojęcia. Jest kilka zawodów, które tutaj podciągacie pod kosmetyczkę a mianowicie(wizażysta kosmetyczka kosmetolog manikiurzystka) Naprawdę to są oddzielne zawody. Na pewno przykro się robi co niektóry Paniom, które skończyły studia i nazywacie je kosmetyczkami. To, że któraś z Pań robi piękny makijaż czy tipsy nie czyni jej kosmetyczką. Trzeba mieć szkolę dyplomy bądź kursy...
        Co do wyglądu Pani pracującej w salonie to w każdym dużym markowym salonie każda Pani włącznie ze stażystkami czy praktykantkami noszą schludne ubrania włącznie ze zmienionymi butami spodniami czy spódnica i marynarką. W Łukowie niestety się to nie przyjęło no ale... Żeby sprawdzić zdolności kosmetyczki należy spojrzeć na jej "menu" i sprawdzić jakie zabiegi robi i zapytać czy je często robi. Na makijaż można pójść do tych młodych one podejrzewam, że ładny nowoczesny zresztą paznokcie też zrobią bez zarzutu(oczywiście do każdej będziecie się mogły przyczepić no ale...). Na wizytę z poważniejszymi zabiegami polecam jednak te starsze i bardziej doświadczone (sama bym nie poszła do nowo otwartego salonu na kwasy) bo po zabiegu możecie mieć duże problemy.

Tak na koniec to wg mnie takie fora powstają po to żeby pomóc wybrać kogoś konkretnego a nie oczerniać wszystkich po kolei bo to i tak się mija z celem....

Pozdrawiam
        • sqlite Re: Fryzjer-kosmetyczka! 25.09.09, 21:03
          Widać, że jesteś z tych "starszych i doświadczonych" kosmetyczek i
          na pewno zmieniasz obuwie w samochodzie. Jeśli ktoś ma fartuszek i
          zmienione buty to od razu robi lepiej zabiegi? Mylisz pojęcia. Nie
          ma to większego znaczenia. Bardziej ważne są umiejętności osoby
          wykonującej zawód, a takie w Łukowie są i są to młode dziewczyny.
          Moja mama chodziła do kosmetyczki (p.Napiórkowskiej) od dawna, ale
          teraz się przeniosła do innej,dużo młodszej i jest dużo bardziej
          zadowolona. Ma ładniejszą cerę i dużo lepiej dobierane zabiegi.
          Zawsze chodziła do kosmetyczek więc ma porównanie. Ja do tej pani
          chodzę na paznokcie i też jestem bardzo zadowolona (już pomijając
          nazwisko). Zresztą u p.Napiórkowskiej robią jakieś BeznadziejnE
          dwie dziewczyny, co z fachurą mają niewiele wspólnego. to niemiłe
          partaczki i nie dziwię się, że tak klienci odchodzą.
          Nie chcę tu nikogo bronic, ale kursy kosmetyczne dają chyba więcej
          intensywnej wiedzy niż dwu letnie szkoły kosmetyczne w łukowie czy
          siedlcach.
          Ja zamierzam na kwasy wybrać się do tej dziewczyny, no ale w sumie
          ona juz parę lat robi. Faktycznie, do nowo otwartego salonu bym nie
          poszła, tak jak Ty. No musi ze 3 lata być otawrty.
          • iillooo Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.10.09, 20:18
            co do szkoły to nie mówię o 2 letnim studium ale o studiach 3 czy 5 letnich
            które są w warszawie poznaniu czy łodzi na uniwersytecie medycznym. Do takich
            kosmetologów pójdę bez żadnego ale i tam właśnie uczą o tym, że ubranie należy
            zmieniać i codziennie mieć czyste bo niestety robiąc zabiegi na ciało chodzi o
            oczyszczenie skóry. Sam zabieg oczyszczania skóry (manualne czy
            mikrodermabrazja) odsłania naskórek i czasem nawet przerywa ciągłość skóry a na
            ubraniach bardzo dużo bakterii się przenosi niestety. Kosmetyczki powinny być
            niczym lekarze a salony czyste niczym sale operacyjne. Porównajcie sobie
            prestiżowe salony kosmetyczne z całego świata i te łukowskie przykro mi ale
            standardy Łukowskie to porażka...
            • sqlite Re: Fryzjer-kosmetyczka! 06.10.09, 19:17
              rozumię już. Jesteś kosmetyczką w białym fartuszku i nie masz
              klientów. I myslisz,że przylecą bo w nim chodzisz? weź się za
              porządą robotę, jeśli robisz zabiegi rób je porządnie a fartuch i
              tak nie wiadomo kiedy zmieniasz, bo że jest BIAŁY nie znaczy, że dwa
              tygodnie w nim nie chodzisz, szczególnie jak nie ma klientów. Dla
              mnie osobiście nie jest to wyznacznikiem tego, co zrobi mi
              kosmetyczka.
              • markowska1 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 06.10.09, 23:05
                co ma piernik do wiatraka? Już dawno się przekonałam,że świadczenie
                usług to nie wygląd ani fartuch, opanuj się kobieto o czym ty
                piszesz? Usługa ma być perfekcyjnie zrobiona i o tym świadczy stan
                mojej twarzy po zabiegu a nie fartuch kosmetyczki który tytła się po
                szafkach w salonie. Widać, faktycznie,że nie masz klientek. czystość
                jest bardzo ważna, ale nawet studia kosmetyczne nie gwarantują ci,że
                zrobisz super zabieg. Zależy od twoich umiejętności,a nie każda
                kosmetyczka je ma...
                • iillooo Re: Fryzjer-kosmetyczka! 07.10.09, 09:36
                  Po pierwsze nie jestem kosmetyczką i nie zamierzam nią być!!! Jestem po całkiem
                  innych studiach. Przeczytajcie sobie troszkę przepisów i zobaczycie, że taki
                  fartuch to obowiązek... Po za tym do zrobienia zabiegu potrzebne są umiejętności
                  i wiedza.
                      • maxmara-pl Re: Fryzjer-kosmetyczka! 09.10.09, 08:56
                        w sobotę malowałam się w vitalis, nie polecam, buzia pok kran w
                        domu, tapeta, za mocny makijaż, bezgustowny, nie podobał mi się, a
                        pani która go robiła była zachwycona i beznadziejnie mi wciskała, że
                        się przyzwyczaję do niego, a wyglądałam jak ... nie powiem.
                        • robinaa Re: Fryzjer-kosmetyczka! 12.10.09, 20:09
                          a która dokładnie dziewczyna robiła ci ten makijaż? Bo moja
                          koleżanka tam pracuje lub ma staż, nie wiem, ale ona dopiero się
                          uczy robić makijaże, więc może dlatego nie byłaś zadowolona? Szefowa
                          może lepiej robi. Ja na swój ślub w sierpniu malowałam się z druhną
                          u Izoldy, przepięknie zrobiła makijaż,a tydzien wcześniej w jej
                          salonie robiłyśmy sobie zabiegi na twarz i byłyśmy bardzo
                          zadowolone. Buzia taka gładziutka była jak nigdy. W sobotę
                          podmalowały jeszcze nam pana młodego przed ślubem, choć nie chciał,
                          ale jak zobaczył,że mu się buzia nie śiweci całe wesele to był
                          zadowolony;)
                          • metamorfozynka Re: Fryzjer-kosmetyczka! 03.11.09, 21:47
                            Bardzo, ale to bardzo polecam salon Galeria Urody na
                            ul.Wyszyńskiego .
                            Wzięłam udział w organizowanej tam metamorfozie, gdzie zdjęcie przed
                            i po umieszczane jest we Wspólnocie. Dopiero jak zobaczyłam się w
                            gazecie stwierdziłam,jak źle wyglądałam dotychczas;) Nie no,
                            żartuje, ale powiem wam, że jeszcze nikt tak profesjonalnie i
                            trafnie nie zajął się moimi włosami jak oni mam super fryzurę, ładny
                            kolor, który wcale mi się nie spłukuje, jestem bardzo zadowolona!!!
                            Makijaż piekny, p.Izolda Gawrońska pokazała mi jak się malować na
                            codzień, bardzo mi sie to przydało. Polecam ten salon.
                            • markowska1 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.11.09, 20:44
                              Ale o co chodzi z tymi metamorfozami, bo czytam we wspólnocie, ale
                              nie do końca wiem, czy płaci się za to? I czy trzeba zgadzac sie na
                              wszystko co fryzjerzy chca ci zrobic na głowie? Jak to jest?
                              • metamorfozynka Re: Fryzjer-kosmetyczka! 05.11.09, 21:50
                                W moim przypadku fryzurkę uzgadniałam z fryzjerami, chociaż mieli
                                swoją koncepcję którą wykonali. Ale zapytali się czy sie zgadzam i
                                ja zaakceptowałam. Co do makijażu to nic się nie odzywałam, bo też
                                p.Izolda miała koncepcję i wyszło super. A cała metamorfoza jest
                                bezpłatna, tylko kupon ze wspólnoty trzeba wypełnic. Osobiscie
                                polecam bardzo, przemiła atmosfera;)
      • metamorfozynka Re: DO ulubiona1 21.11.09, 16:32
        Zazdrośnica, dziewczyny nie wierzcie temu, byłam widziałam - saoln
        piekny i czyściutki, na bialutko zrobiony, nic dodać nic ująć.
        Wsapniali fachowcy, Iza robi slicznie włosy. To bzdura i jestem
        tego pewna, że to zazdrośni fryzjerzy.
    • frania85 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 09.12.09, 22:21
      Najlepsza fryzjerka w Łukowie wg mnie jest Justyna Sulej. Ma super pomysly, robi bardzo oryginalne fryzury i nie chodzi mi tu o jakies kosmo-dziwactwa. Ma dziewczyna wyobraznie i juz.
      Jak scina wlosy to zawsze bardzo ladnie sie ukladaja, od 3 lat chodze tylko do niej i jestem bardzo zadowolona.

Makijaz robilam w lukowie tylko raz, u Izoldy. Spodziewalam sie czegos bardziej "wystrzalowego", oczy mialam ladnie zrobione, ale buzia mi sie strasznie blyszczla od samego poczatku i nie bardzo mi sie to podobalo. Po obserwacji dochodze do wniosku, ze Sylwia Samulak jest lepsza w malowaniu buzki.
      O innych nie pisze, bo nie mam zielonego pojecia.

Apeluje o rozsadek;) nie musicie sie tutaj wyklocac, oskarzac, forum jest, zeby sobie pomagac, a nie dzialac na nerwy;)

Pozdrawiam łukowianki:)
      • ka-p-elka Re: Fryzjer-kosmetyczka! 10.12.09, 10:25
        zgadza się, trzeba sobie pomagać.
        Nie polecam pani uli przeżdziakowej. Mam wrażenie, że dopiero się
        uczy robić paznokcie, mama moja była na zabiegu i zero zadowolenia.
        Zabieg robiony chaotycznie i słabiutkie kosmetyki. Ja paznokcie
        miałam w miarę, pomijając słabiutko wycięte skórki i to, że lakier
        po 2 dniach odprysł. Zrobiła mi francuski a on sam w sobie mi się
        podoba. Niemiłe doświadczenie.
        Makijaż najczęściej robi mi Izolda Gawrońska, pięknie maluje. Ale ja
        lubię kolorowe makijaże, tzn łączenie różnych pasteli i ona umie
        robić to perfrkcyjnie. Ale najbardziej lubię jak ona osobiście to
        robi, nie jej dziewczyny.
        Włosy ładnie robi Izka z larca od lat do niej chodzę, ale z pewnych
        przyczyn będę musiałą zmienić fryzjerkę. Muszę sobie kogoś
        poszukać...
        • fhzuza Re: Fryzjer-kosmetyczka! 19.01.10, 20:15
          Ja polecam Tomka - super fryzjer. Co do kosmetyczek to pół roku temu
          całkiem przypadkiem trafiłam do Kamili z problemem trądziku z którym
          kilka już kosmetyczek próbowało walczyć...i... wystrczyło 6 zabiegów
          i mam buzię "jak pupka niemowlaczka" - nie do uwiezenia, ale jestem
          nią zachwycona, ale nic dziwnego bo to dziecwyzna nie po jakimś 2-
          letnim tandetnym studium, tylko po studiach.. może coś w tym jest. ??
          ?
          I niedawno moja mama skusiła się na makijaż u niej sylwestrowy...
          trochę się bała , miła iśc do moniki napiórkowskiej ( na
          międzyrzeckiej) ale miejsc nie było i poszła do Kamili- była bardzo
          zadowolona, zwłaszcza że nie nawaliła jej tapety którą mozna by było
          szpachlą skrobac, a trzymał się idealnie.

Kiedyś byłam też u Sylwi Samulak- też byłam zadowolona z paznokci
          akrylowych, ale niestety ceny i jednak nie potrafi robic nowoczesnych
          wzorków, robi takie zwykłe jedne kolor, raczej dla starszych Pań, ale
          ładnei i starnnie.
          • malenka0 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 01.02.10, 10:21
            Dziewczynki bardzo proszę o pomoc. We wrześniu biorę ślub i nie wiem kiedy muszę
            zaklepać sobie miejsce u fryzjera i u kosmetyczki proszę doradźcie.
            Dużo pozytywów piszecie o Izoldzie-w Łukowie jest jedna Izolda czy dwie?
            napiszcie gdzie ona ma salon i jakiś kontakt do niej. i Proszę napiszcie co
            myślicie i fryzjerce Izie Pietruszce znad reportera (a tam nad reporterem jest
            L'arc??)
            • serenee Re: Fryzjer-kosmetyczka! 01.02.10, 20:08
              Izolda jest w Łukowie jedna:)I ma salon chyba na przeciwko Reserved, obok salonu
              Orange.
              Co do L'arc-czyli Izy to mam bardzo dobre zdanie odnośnie fryzur, natomiast nie
              mogę powiedzieć nic dobrego odnośnie organizacji, ponieważ czesałam się tam
              około 5 razy i dwa razy przychodząc na zapisaną godzinę okazało się,że nastąpiła
              jakaś pomyłka i nie było mojego nazwiska w kalendarzu i byłam czesana w
              pośpiechu, przez fryzjerkę, która akurat była wolna, a Izę. Jeden raz potrafię
              zrozumieć, ale dwa to już przegięcie.Także jeśli się zdecydujesz na L'arc radzę
              parę dni wcześniej zadzwonić i się upewnić czy rzeczywiście jesteś zapisana i
              nikt Cię przypadkowo nie wykreslił:):):)
              • serenee Re: Fryzjer-kosmetyczka! 01.02.10, 20:30
                W poprzedniej wypowiedzi wkradł się mały błąd i zjadło się jedno słowo:)Chodziło
                mi o to,że pomimo iz byłam zapisana konkretnie do Izy, to nie byłam przez nią
                czesana.
                • marinka.3 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 02.02.10, 20:58
                  Ja osobiście mogę polecić fryzjerkę z salonu Galeria urody, właśnie
                  na przeciwko Reserved. Jestem świeżo po kolorze i po obcięciu i
                  bardzo mi sie podoba, bo lubie kreatywnych fryzjerów i modne
                  obcięcia. Paznokcie zrobiła mi Izolda. Jak będą się trzymały to nie
                  wiem, ale mówiłam jej i pisałam wam na innych wątkach,że w innych
                  salonach kosmetycznych mi się nie trzymały. Więc mam położony jakis
                  jedwab a paznokcie lekko dłuższe, bez tipsa. No ciekawa jestem, czy
                  też będzie mi wszystko odłaziło i będą odpadać jak i innych,
                  npp.Kamili Sawczuk.
                  Ogólnie zadowolona jestem, bo ten jedwab jest bardzo cieniuyki i
                  delikatny, jak naturalny.
                  • matylda-pl Re: Fryzjer-kosmetyczka! 04.02.10, 21:56
                    Z czystym sumieniem polecam salon kosmetyczny Beauty, na
                    ul.Kościelnej. Dopiero co byłam, bardzo dodrze kosmetyczka oczyściła
                    mi skórę i zrobiła manicure. Trafiłam tam całkiem przypadkiem i
                    zostałam bardzo dobrze obsłużona i jestem zadowolona z zabiegu.
                    Lubie takie dokładne osóbki.
                  • moni27g Re: Fryzjer-kosmetyczka! 14.02.10, 21:02
                    Tak chwalicie Izoldę więc do niej trafiłam na zwykłe pomalownaie
                    paznokci naturalnych na wesele koleżanki. Mam ładne długie paznokcie
                    więc nie robie akryli. Owszem pomalowała mi paznokcie ale jestem
                    przerażona Waszymi opiniami na jej temat. na sammym początku
                    zszokował mnie gęsty- najwyraźniej bardzo stary lakier którym mi
                    malowała, a nastepnie wzorek- zero zaangażowania. Trzy kropki
                    rozmazane igłą to sama potrafię w domu zrobić. No cóż- zniosłam to
                    choć na profesjonalizm mi to nie wyglądało. Nie wspominając o całym
                    zakurzonym stoliku a na leżących po poprzedniej klience pełnych w
                    skórkach cążkach... Pomalowanie miałam w piątek o godz 17... na drgi
                    dzień o godz 13 już poodchodził mi lakier dosłownie płatami, i
                    dobrze że kosmetyczka która robiła mi makijaż miała czas i chęć i
                    pomalowała mi je od nowa- ładnie i pomysłowo. Więc moje
                    doświadczenia są niemiłe i nie poleciłabym jej.
                    • marinka.3 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 14.02.10, 23:17
                      przecież mogłaś sama wybrać sobie co chcesz, z tego co ma tam
                      wyłożone, mnóstwo wzorkó. Ja też mam rozmazywankę, bo jest piękna.
                      Jak na razie paznokcie mi się trzymają super, niedawno też u niej
                      byłam, i jak narazie pierwszy raz trzymają mi się przedłużane,
                      zastrzeżeń nie mam, wręcz przeciwnie, buźka;)
                      • link4444 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 15.02.10, 09:00
                        To jeszcze nic, mi jak kaśka Sulej robiła paznokcie, to wykałaczką w
                        lakierze dłubała, bo był zaschnięty, i dolała jakiegoś zmywacza,
                        albo czegoś tam, nie wiem czego, żeby mi pomalować. Po co ona
                        trzymała taki lakier, to ja nie wiem. Nie wiem kto jeszcze tam do
                        niej chodzi i po co, ja chodziłam i nigdy rewelacji żadnej nie było,
                        koleżanki mi czasem lepiej zrobiły niż ona.
    • plociak3 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 19.02.10, 11:41
      dziewczyny piszecie coś o kosmetyczce Kamilii. Kto to taki i gdzie ma
      gabinet?

i jeszcze jedno pytanie :) Izolda teraz przyjmuje na Kościelnej czy w
      nowym gabinecie? Czy może tu i tu? ;)
      • izama11 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 19.02.10, 16:14
        Moja starsza siostra chodzi do Kamili na paznokcie, pedicure i od niedawna zaczęła robić zabiegi laserem usuwania włosów na zawsze, a ja w sumie raz byłam na makijażu studniówkowym bo nie wiedziałam gdzie iść i byłam bardzo zadowolona- najpierw wypytała mnie czy się maluje i jak, poprostu pełen wywiad ale to dobrze bo efekt końcowy był bardzo ładny i dodam że trzymał się super...byłam w szoku , zero błyszczenia przy mojej tłustej cerze i nic sie nie rozmazało itp,- psiukała jakimś specyfikiem. Siostra też mnie zaraziła i skuszę się po wakacjach na usuwanie włosów na stałe bo efekty u siostry są świetne i fakt że jest tanio i nigdy więcej maszynek, depilatorów to jest coś!!!!
        Salonik bardzo ładny, czysty, schludny, milutko, a dodatkowo kompetetna obsługa, wszystko wyjaśnia, odpowidaa na pytania, widać że nie namawia na zabiegi dla pozyskania pieniędzy, bo wręcz odradziła mi zrobienie sztucznych paznokci, powiedziała że mam taką śliczną płytkę i że mi ją ozdobiłaby ładnie powycinała skórki i to wystrczy. A inna by dla kasy poprostu zrobiła mi te sztuczne i już.

Salon nazywa się STUDIO URODY SK, i jest koło Łoku nad kafejką internetową. Ma też stronę internetową z cenami itp.
        • marinka.3 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 19.02.10, 20:08
          Wiesz co, ja byłam dzisiajna malowaniu paznokci u Izoldy na
          Wyszyńskiego na przeciwko Reserwed, i na pewno tam przyjmuje. A na
          kościelnej z tego co mówiła to szuka jakiejś odpowiedniej
          kosmetyczki i chyba na razie nikogo nie ma. A co do tej depilacji
          laserowej to dobrze, że napisałaś, może i ja się skuszę, bo Izolda
          też robi, właśnie słyszałam,że nie odrastają włosy, fajna sprawa.
          • ollusia1980 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 21.02.10, 20:54
            Izolda nie ma lasera, bylam w piatek chcialam dowiedziec sie jak te
            zabiegi wygladaja i na jakiej sa zasadzie i niestety ona nie ma
            lasera. Zaproponowala mi tylko wosk- czyli to co wszystkie inne
            kosmetyczki mają. A o laserze nawet nie potrafila nic powiedziec, a
            chyba jako kosmetyczka powinna miec jakas wiedze na ten tamat- choć
            podstawową. I najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze ja sie
            pytam o laserowe usuwanie włosków a ona namawia mnie na oczyszczanie
            twarzy. Takie zachowanie mnie irytuje, zwłaszcza że mam ładną cerę.
            Tym zachowaniem ( chęć zarobienia na siłę pieniędzy) i brakiem
            wiedzy zniechęciła mnie do siebie.
            • jaganet Re: Fryzjer-kosmetyczka! 22.02.10, 10:06
              Ale jak to w piątek? ja byłam u nich na włosach (polecam,są piękne)
              i jej nie było, bo była chora. Więc jak mogłaś z nią rozmawiać?;))
              Dziewczyny przestańcie tu robić anty-reklamę, to niezdrowe, da się
              poznac,że to konkurencja pisze.
              • kinia.79 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 22.02.10, 11:45
                Kochana, jak może nie mieć lasera, skoro u niej w salonie pani
                kosmetolog usuwała mi owłosienie, a mojej mamie zamykali naczynka/:)
                Zastanów się nad tym co piszesz. Bardzo chwalę sobie zabieg usuwania
                włosków, kosmetyczka która to wykonuje przyjeżdża z Lublina,
                pracowała u Ireny Eris. Zanim zrobiłyśmy sobie z mamą te zabiegi,
                porównywałyśmy długo różne opcje i możliwości w łukowskich salonach,
                ale uważam, że ich laser jest inny niż reszty, można wziąć od nich
                ulotki i poczytać o tym w internecie. Sprzęt jest z najwyzszej
                półki, przekonałam się o tym.
                • d_oris Re: Fryzjer-kosmetyczka! 22.02.10, 15:51
                  Nia polecam kamili , nie jest dobra kosmetyczką, wiem to, ponieważ
                  uczyła moja siestrę w szkole tej "niby" kosmetycznej. Nie dośc, że
                  nic sie nie nauczyła, to przez ten rok co jest na stażu u normalnym
                  gabinecie kosmetyczneym, to okazało sie, że duzo rzeczy robi się na
                  odwrót niz ta mówiła w szkole. to sie nazywa NIEDOUCZENIE. Pójdź ty
                  se kamilko do szkoły albo dokształć się gdziekolwiek, nawet u
                  koleżanek po fachu, bo robisz głupoty i kichą jest chodzić do ciebie
                  na cokolwiek!;)
                    • ollusia1980 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 23.02.10, 11:43
                      Co do studium łukowskiego to sama do niego chodziłam i to własnie z
                      Izoldą w grupie więc najwyższego poziomu to ona nie reprezentuje z
                      tego co piszecie... i teraz ja nawet nie pracuje w tym zawodzie.
                      A po za tym to forum chyba jest po to aby pisac swoje doswiadczenia a
                      nie odrazu krytykowac. Równie dobrze po krytyce mojej wizyty w jednym
                      z salonow moglabym napisac ze to wlasnie ta osoba krytykujaca jest
                      izoldą bo naskoczyla na mnie !!! Chyba mam prawo być niezadowolona
                      tak?

Bez sensu jest to forum. Lepiej popytajcie sie znajomych o opinie a
                      nie tutaj te kłótnie, podejrzenia itp...

Jednak ludzie w łukowie są wciąż na niskim poziomie.
                      • jaganet Re: Fryzjer-kosmetyczka! 23.02.10, 22:40
                        ale co ty pleciesz, przeziez ona nie chodziła do tego studium, czy
                        tam technikum. Nie wiem, coi masz na celu i dlaczego krytykujesz
                        Izę, ale pewnie jesteś jej konkurencją, bo kto na prawdę do niej
                        chodzi to wie, że jest super profesjonalistką w swoim zawodzie i ma
                        wszystko na czasie.
                        • ollusia1980 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 24.02.10, 09:44
                          Jasne -kazdy ma prawo do wyboru kosmetyczki, wiele osób ją chwali,
                          ale ja akurat nie do końca byłam zadowolona. Może poprostu jestem
                          przyzwyczajona do innej, innego stylu i mam inny gust niż Izolda. Ona
                          lubi mnóstwo brokatu, świecidełke, taki stragan, a ja wolę stylowe,
                          spokojne i stonowane wzory, więc... nie trafiła w mój gust i przez to
                          nie pozyskała sobie mnie. Nie pracuje w tym zawodzie, nie kręci mnie
                          malowanie pazurów itp...

• bzzzy90 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 25.02.10, 23:25
                            to niewiarygodne ze ta cała izolda ma taki tupet takie wysokie
                            mniemanie o sobie jak mozna sie samemu tak zachwalać nic tylko
                            reklamy teraz to juz i fryzjerka stylistka super gwiazda na całe
                            miasto paznokcie naj wszysko naj tak naprawde pani nikt gdyby nie
                            praca u chmieleskiej nikt by o niej nawet nie słyszał gdyby nie
                            reklamy w naszej gazecie(pani od reklamy kolezanka) nikt by jej nie
                            znał a teraz szkoleniowiec uczy pytam czego? dyplom z internetu?
                            stop frajerom. i napewno napisze ze ja to zazdrosna konkuręcja i to
                            za pare godzin bo przecierz jak tu nie sprawdzac swojego forum. stop
                            frajerom
                            • izabelka1976 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 26.02.10, 17:27
                              Solarium też jest naj naj :)

bzzzy90 gratuluję odwagi :)

Z wcześniejszych postach najlepszym solarium była tropicana, najlepszym
                              fryzjerem Tomek, najlepszą kosmetyczka była Izolda- wszyscy inny byli bleeeee.
                              (wtedy trzymali się wszyscy razem)
                              A teraz wszystko się zmieniło bo Izolda ma nowy salon, a w nim jest sama
                              najlepszą kosmetyczką, ma najlepszą fryzjerkę, która robi najlepsze metamorfozy,
                              no i solarium też ma najlepsze :-) A wszyscy inni są bleeee...

• kasia22janki Re: Fryzjer-kosmetyczka! 26.02.10, 19:32
                                ale macie tutaj chorą atmosferę,
                                Choć nie wiem czy jest tu sens pisać z której kosmetyczki jestem
                                zadowolona, zanteresowanym napisze na priva, bo pewnie tutaj mnie
                                zaatakujecie- bo forum ewidentnie jest autoreklamą Izoldy, u której
                                byłam tylko raz i niczym nie zabłysnęła- wręcz przeciwnie- przecież
                                to jest smiech- kim ona jest?? Fryzjerką? Kosmetyczką?Dermatologiem?
                                Bo za te osoby się uważa i pisze śmieszne artykuły podając się
                                właśnie za w/w osoby...

izabelka1976 i bzzzy90- MACIE RACJE POPIERAM

A tak w ogóle to jest cała masa kosmetyczek które robią świetne
                                paznokcie,a Iza tak jak ktoś tu już pisał- łopaty, szerokie, i cały
                                ogrom tandetnego brokatu, świecidełek- każdy w domu tyle sobie może
                                nawalić, sztuką jest zrobienie subtelnych, delikatnych ...
                                pomysłowych i artystycznych ... a takie robią Kasia Sulej i Kamila,
                                jak dla mnie one mają talent.
                                • martyna84_1 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 27.02.10, 20:32
                                  Widzę, że zazdrość dziewczyny przez was przemawia, jak to
                                  przeczytałam to widać na odległość, że wam to przeszkadza - czyli
                                  innym kosmetyczkom, fryzjerkom itd. Mi jako zwukłemu szarakowi nie
                                  wadzi co ona tam ma, nie wyliczam jej salonów ile ma itd. Wy trż
                                  wyluzujcie, on jest dobrą kosmetyczką, ma dobrą fryzjerkę i porady
                                  we wspólnocie są w dechę.
                                  • aga-barry Re: Fryzjer-kosmetyczka! 27.02.10, 21:05
                                    Jeśli chodzi o kaśkę sulej, to robi baaardzo średnio i ma duża jedną
                                    wadę. Niepotrzebnie na siłę sprowadza sobie klientów, wydzwania do
                                    nich i na siłę zapisuje. Moja mama nie może się od niej odczepić,
                                    choć od dawna marzy o zmianie kosmetyczki z wielu względów. Ja jak
                                    chodziłam do solarium kapri, to mało mnie za włosy nie wciągnęła do
                                    salonu do niej - tak mi chciała uzupełnić paznokcie, która robi mi
                                    koleżanka w domu. O wiele lepiej ni ona, bo pztaa w ktrym salonie
                                    robię. A jak nie chiałam to mnie próbowała skusic innymi usługami.
                                    Tak się zachowuje normalna dziewczyna? Za kogo ona się uważa?
                                    Myśli,że jesdyna ma salon w łukowie? Od niej nie można się odczepić,
                                    koleżanka mojej mamy jak przeżuciła się do innej kosmetyczki to
                                    płakała i do niej wydzwaniała z pytaniami dlaczego do niej nie
                                    chodzi i co jej robi źle, że nie przychodzi. Wielu klientów ma z
                                    litości, już chodzą do tej kaśki, żeby scen nie robiła. Jak można
                                    być takim żenującym ?
                                    O innych bardzo nie mogę się wypowiadać, nie byłam nigdy w salonie.
                                    Ale o tej sytuacji juz dawno miałam ochotę napisać.
                                    Z tego co zauważyłam u różnych znajomych, zarówno kamila jak i
                                    izolda robią ładne, wręcz superowe paznokcie. Bardzo ładne też robi
                                    monika oraz paulina. Nie widziałam od nich brzydkich paznokci,
                                    bardzo ładne, subtelne, urocze wzoreczki.
                                  • bzzzy90 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 28.02.10, 19:03
                                    czego tu zazdroscic samouwielbienia klijetki maja prawo wiedziec ze
                                    fryzjerka z półrocznym starzem na przyłuczeniu ze "kosmetyczka" to
                                    nie kosmetyczka (brak uprawnień) niech pokarze prawdziwy dyplom
                                    (kupujesz słoiczek akrylu i masz godzinne szkolenie dyplom i jestes
                                    stylistka paznokci) stylisci żart na to trzeba pracowac latami one
                                    same moga pisac wszystko fakty są inne to wasze włosy skóra i
                                    paznokcie we wspólnocie to moze radzic pani pietrzak bo ona to
                                    autorytet a nie niby stylisci podpisujacy sie pod poradami z gazet i
                                    internetu. ps. miałam racje długo ne trzeba było czekac na
                                    odzew.zazdrosna
                                    • link4444 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 01.03.10, 09:01
                                      wiesz, zastanawiam się jak czytam twoje wypowiedzi kim TY jesteś?
                                      Wypowiadasz się tylko i wyłącznie na tym forum źle o kosmetyczce,
                                      fryzjerze czy innych tam. Na 100% pracujesz w tej branży, obrażanie
                                      ludzi to chyba twoje hobby. Bo to co ty wypisujesz, to nie są
                                      opinie, to nie jest wypowiedź, to jest obrażanie, jawnie widać na
                                      kilometr, że nie lubisz pewnych osób, i czy są dobrymi fachowcami
                                      czy nie opiujesz to na forum. Zazdrościsz, że ktoś ma firmę? robi
                                      dobrze swoją pracę i cie w oczy kole. Jak można być takim snobem jak
                                      ty? Idź się LECZ, zrób coś ze sobą, ogarnij się, dziewczyno. Nie
                                      bądź taka zgorzkniała, to nie forum dla takich ludzi jak ty. Pomyśl
                                      na sobą, bo aż razi na kilometr. Ciekawe który to twój salon...
                                      • marinka.3 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 01.03.10, 09:51
                                        Jestem w szoku, co ta bzzzy wypisuje, jedno mi się tylko nasuwa, tak
                                        jak poprzedniczce - że jest nikim, żal jej dupę ściska, że ktoś coś
                                        robi. Załosne są te wypowiedzi pani bzzzy. Wiesz, znam paru samouków
                                        paznokciowych czy fryzjerskich, więc PAMIĘTAJ - szkoła nie zawsze ma
                                        znaczenie, to nie gwarantuje wyników w pracy, a szczególnie w tym
                                        zawodzie.
                                        • szitsu Re: Fryzjer-kosmetyczka! 01.03.10, 10:59
                                          Ta, szkoła nie zawsze ma znaczenie, wiem, bo tam pracuje, niestety.
                                          Podzielę się moją opinią o Mirelce.To opinia - a nie wyrok! Sama nie
                                          wiem, czy jestem zadowolona, byłam u niej pierwszy raz, spodziewałam
                                          się czegoś więcej, a tu bez żadnej rewelacji, wystrzępione włosy i z
                                          jednej strony pasemko dłuzsze niż byc powinno.Chciałam, żeby je
                                          podcięła, żeby było róne, ale stwierdziła z uśmiechem, że jest
                                          rowne. No, ale nie jest. Strasznie długo ścinała,ale nie to,że tak
                                          dokładnie - tylko bardzo, bardzo powoli ruszała rękoma. Trochę mnie
                                          krew zalewała. Dobrze, że chociaż było na co popatrzeć, piękne
                                          paznokcie, ładnie ubrana, fajne świecidełka - to umila czas;)
                                          No,ale na włoski juz tam raczej nie pójdę...
                                            • minimoris24 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 02.03.10, 19:14
                                              Osobiście z polecenia koleżanki chodziłam na zabiegi na twarz do
                                              Kamili SK i jestem zadowolona bardzo i mogę bez zawachania polecić,
                                              zresztą opinie ma bardzo pozytywne i tak jak chcesz- jest
                                              kosmetologiem po wyższych studiach na czym akurat mi też zależało.
                                                • marinka.3 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 08.04.10, 09:17
                                                  Ja we wtorek byłam u Izoldy na mikrobrazji... coś tam...chyba tak to
                                                  się pisze. teżchcialam ten piling kawitacyjny, bo już go miałam parę
                                                  razy, ale uzgodniłyśmy, że coś mocniejszego na wiosnę, efekt- super.
                                                  100zł dałam za to, jakie,ś też inne rzeczy mi robiła, maski i
                                                  ampułki, fajne to. A za ten peeling to chyba połowę bierze. Jest u
                                                  niej dobra kosmetyczka, babeczka z doświadczeniem,mfajna.
        • izama11 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 28.10.10, 08:56
          Oooo grzesiek jako fryzjer- jestem za, mój chłopak do niego chodzi i jest bardzo zadowolony.
          Ja już zostałam regularną klientką pani kosmetolog Kamili.
          Mogę podać zainteresowanym stronę, bo zachwalać nie będę, kto spróbuje ten się sam przekona.

www.studio-urody-sk.pl
          • magddda20 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 17.11.10, 07:24
            Hej, strasznie się kłócicie na tym forum.
            Ale ja się wypowiem, bo mogę niektórym osobom pomóc.
            Dla mnie "mistrzynią" w tej dziedzinie jest p. Kamila.
            Dla zainteresowanych odpowiem wiecej na prywatne pytanie.
            A tu reszte znajdziecie:
            www.studio-urody-sk.pl
            • sabinka270 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 17.11.10, 17:59
              Może i jest dobra w tym co robi - rzeczywiście bo i ja widziałam jej prace ale pobno sie wynosi z Łukowa niedługo i to na stałe, a Izolda już zamknęla.. Także ubędzie w Łukowie o dwie dobre stylistki od paznokci..
            • izabelka1976 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 18.11.10, 09:40
              Może i robi ładnie paznokcie, widziałam i bardzo mi się podobały, ale będąc u niej 2 razy, zastałam zamknięte drzwi i karteczkę : z powodu choroby salon nieczynny- zero informacji do kiedy i zero innych informacji, drugi raz jak się wybrałam to była karteczka zaraz wracam czy coś w tym stylu, no i te zaraz wracam trwało bardzo długo , no i sie nie doczekałam aż ktoś wróci.
        • magddda20 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 26.11.10, 19:03
          Ja zawsze umawiam się z kamilą telefonicznie i nie mam problemu. Wiecie- każdy może chorować, a też nie jesteśmy w stanie stwierdzić jak długo choroba będzie trwała. Ale tak jak piszę- telefon i zawsze bez problemu się umówicie. Byłam wczoraj na fajnym zabiegu bo mama mnie zapisała bo jest jakas promocja. Było extra- ciekawy zabieg, opowiadała mi co robi i po co, byłam wieczorem była miła atmosfera, świece, muzyczka jakiś szum morza , naprawdę kameralnie i komfortowo, wręcz przyznam że czułam się niezwykle.
            • sqlite Re: Fryzjer-kosmetyczka! 27.11.10, 13:23
              pewnie, że nie jest, ja byłam kiedyś w zeszłe lato u niej na brwiach i zadnych wystrojów tam nie było, może podpatrzyła w innych salonach i dlatego próbuje robic klimat... w każdym chyba salonie juz tak jest, wystarczy popatrzec na strony salonów
              • agata0017 Re: Fryzjer-kosmetyczka! 29.11.10, 15:49
                hej wszystkim, jestem tu pierwszy raz i tak czytam, chce podzielić się swoim niemiłym doświadczeniem. Oczywiście strony internetowe i zdjęcia na nich zamieszczone brałam pod uwagę bo jestem spod Łukowa i trafiłam do salonu Venus. Wydawał mi się że będzie ok. Ale... pierwsze co to w salonie były PSY, małe w koszyku, a napewno i sikały... miałam robić oczyszczanie twarzy, lecz po takim widoku- zrezygnowałam. Gabinet to gabinet a nie psiarnia. Lubie zwierzeta ale to nie jest odpowiednie miejsce. To prawie tak jakby w szpitalu były psy, koty itp a jedna z Pań nosiła jednego na rękach.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka