Dodaj do ulubionych

Odliczanie

29.05.04, 21:17
>Już możecie jakis wątek dopingujący, albo
>odliczający do tej ważnej daty założyć :-D
Twe życzenie ,o Pani jest dla nas rozkazem
ca 710 dni
Obserwuj wątek
      • no_login Re: Odliczanie 01.06.04, 06:26
        ca 707
        Nikt wiecej nie ma zamiaru wazelinować?
        P.S.Obliczenia sa przybliżone z racji zastosowanie mocno
        zużytego procesora
        P.P.S.A mój starszy młody ponieważ nie wykazał się na pisemnym,
        dziś ustna matma
        -----
        PRAWA MURPHY'EGO
        2. Jeżeli coś może się popsuć w wielu miejscach, to pierwsze uszkodzenie
        wystąpi tam, gdzie wyrządzi najwięcej szkody.
                  • no_login Re:In The Summertime 06.06.04, 07:29
                    - za przeproszeniem też humanistka ;-)
                    Dawno,dawno temu pewna matematyczka,bardzo zacna kobieta,bedąca jednocześnie
                    wychowawczynią klasy do której chodziłem,gdyśmy jej mocno za skórę
                    zaleźli,mawiała:"Jesteście gorsi od humanistów".Mądra kobieta.
                    702 ddmkpijijpio
                    A po kazdym urlopie to powinien być jeszcze dzień wolnego,żeby człek
                    mógł odpocząć sobie a nie tak w środku nocy do pracy,kurza twarz!
                      • no_login Manic Monday 07.06.04, 11:42
                        701 ddmkpijijpio
                        >A z tym Samertajm toś troche
                        > się pospieszył ;-)
                        Ej chyba nie,po skromny pożegnaniu,jakie miało miejsce w nocy
                        z czwartku na sobotę,grono moich przyjaciół z Gdańska(z Chełma !!!),udała
                        sie do Chorwacji aby sobie popływać!!!
                        A ja już połowę tegorocznego urlopu mam za sobą,do wykorzystania
                        zostało tylko 35 dni:-)
                        • kwiat_paproci Re: Manic Monday 07.06.04, 20:36
                          phi, też mi coś. Ja mam całe 2 miesiące wakacji przed sobą, na których będę
                          chodzić na kółko łacińskie. Tak to jest, jak młodzież tęskni za szkołą ;-)
                            • no_login Looking For The Summer 16.06.04, 21:01
                              Się nie obija tylko very hard pracuje.
                              A wazelinować to i inne jednostki mogą.
                              Obliczenia poprawne,w miarę bo w XXI wieku,
                              w dobie komputerów powinno być 1010110100 :-)))
                              • kwiat_paproci Re: Looking For The Summer 16.06.04, 21:10
                                przepraszam, milordzie, moja ignorancja wynikała jeno z tego, że mi never nie
                                dane było zaznać very hard pracy. Ja to jedynie tak lajtowo sobie, póki co
                                dorabiam. A obliczenia są dokładne, bo piątka z matmy do czegoś zobowiązuje ;-)
                                • no_login Re: Looking For The Summer 16.06.04, 21:30
                                  Ha,milordzie do mnie rzekła,nic dobrego to nie wróży....
                                  A obliczenia są przybliżone bo sam na początku nie policzyłem
                                  dokładnie.
                                  Piątka w sześciostopniowj skali ocen,sam nie wiem co powiedzieć,chyba
                                  pogratulować,a można wiedziec u kogo?O ile to nie jest tajemnicą np.
                                  państwową ofkors.
                                    • no_login Re: Looking For The Summer 16.06.04, 22:29
                                      Wtajemniczony nie jestem ale zgaduję że nie jest to moja była wychowawczyni.
                                      Imię trochę inne i Pudzianowskiego w niczym nie przypominała,wręcz
                                      przeciwnie....
                                      Za 1h30min będzie 1010110011 ddmkpijijpio
                                      • kwiat_paproci Re: Looking For The Summer 17.06.04, 20:40
                                        nie może być twoją wychowawczynią, bo od niedawna uczy, mimo, że wygląda jakby
                                        juz pracowała od wieków. A na imię wcale nie ma Jadwiga, to tylko
                                        przekształcona forma jej nazwiska.
                                        * - To było kilka słów wyjaśnienia.
                                • witko7o7 Re: Looking For The Summer 17.06.04, 22:03
                                  kwiat_paproci napisała:

> przepraszam, milordzie, moja ignorancja wynikała jeno z tego, że mi never nie
                                  > dane było zaznać very hard pracy. Ja to jedynie tak lajtowo sobie, póki co
                                  > dorabiam. A obliczenia są dokładne, bo piątka z matmy do czegoś zobowiązuje ;-
                                  )
                                  ja widze ze nzsz miła pani moderator szuka wery hard work to ja mam małą
                                  propozycję moze panna pomoze mi przy wykańczaniu domku jednno rodzinnego za
                                  3zł/h obrjmuje to zajęcia typu
                                  -układanie glazury
                                  -gipsowanie
                                  -malowanie
                                  kontakt pod numerem tel: 0-700-333-333 ;p

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka