Dodaj do ulubionych

szukam tej ukochanej

01.05.08, 13:50
najlepiej zwielkopolski
Obserwuj wątek
    • asiul3k Re: szukam tej ukochanej 02.05.08, 10:35

      Ile masz lat?
      Może coś więcej?
      Napisz jaki jesteś i kogo szukasz :)



      • coex Re: szukam tej ukochanej 03.05.08, 21:49
        mam 37 lat brunet sredniej budowy 176 cm wzrostu szukam osoby ,
        dziewczyny którą będę mógł kochać dać jej to co najlepszego
        ukochanej osobie można dać jaki jestem to trzeba samemu ocenić
        • asiul3k Re: szukam tej ukochanej 04.05.08, 08:57

          Ja mam (tylko) 22 lata ;P
    • coex Re: szukam tej ukochanej 04.05.08, 21:15
      no tak jak już się coś dzieje to wiek .... oczywiście 22 to
      wspaniały wiek
      • kk-katia RE 22.05.08, 11:49
        Wiek nie zawsze musi być przeszkodą.
        • grzanka23 Re: RE 22.05.08, 18:49
          A ja mam 33 latka.
          • coex Re: RE WIĘC SPOTKAJMY SIĘ 24.05.08, 11:01
            CO TY NA TO
            • grzanka23 Re: RE WIĘC SPOTKAJMY SIĘ 24.05.08, 13:05
              Napisz na priv.
              • coex Re: RE WIĘC SPOTKAJMY SIĘ 24.05.08, 20:15
                grzanka możesz podać swój priv
                • grzanka23 Re: RE WIĘC SPOTKAJMY SIĘ 29.05.08, 13:23
                  grzanka75@gazeta.pl.
                  • coex Re: RE WIĘC SPOTKAJMY SIĘ 01.06.08, 13:07
                    grzanka23 napisała:

                    > grzanka75@gazeta.pl.
                    i co tam jakie wrażenie ?
                  • coex Re: RE WIĘC SPOTKAJMY SIĘ 01.06.08, 20:34
                    GRZANKA MOJE GG9702276
        • coex Re: RE KK KATIA 01.06.08, 20:33
          MASZ RACJE NIE MUSI ALE.. MOJE GG9702276
    • e-libra Re: szukam tej ukochanej 26.06.08, 00:38
      Mam 33 lata i tez chcialabym znalezc ukochanego.
      Jezeli masz ochote napisac kilka slow, oto moj mail:
      e-libra@gazeta.pl
      Moze tu usmiechnie sie do mnie szczescie:)
      Pozdrawiam
    • amicek Re: szukam tej ukochanej 15.07.08, 13:30
      coex się nie odzywa więc pewnie znalazł swoją połówkę :-)
      • coex Re: szukam tej ukochanej 15.07.08, 19:39
        nie kochana nie znalazłem może na gg 628303

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka