asiul3k Re: szukam tej ukochanej 02.05.08, 10:35 Ile masz lat? Może coś więcej? Napisz jaki jesteś i kogo szukasz :) Odpowiedz Link
coex Re: szukam tej ukochanej 03.05.08, 21:49 mam 37 lat brunet sredniej budowy 176 cm wzrostu szukam osoby , dziewczyny którą będę mógł kochać dać jej to co najlepszego ukochanej osobie można dać jaki jestem to trzeba samemu ocenić Odpowiedz Link
coex Re: szukam tej ukochanej 04.05.08, 21:15 no tak jak już się coś dzieje to wiek .... oczywiście 22 to wspaniały wiek Odpowiedz Link
coex Re: RE WIĘC SPOTKAJMY SIĘ 01.06.08, 13:07 grzanka23 napisała: > grzanka75@gazeta.pl. i co tam jakie wrażenie ? Odpowiedz Link
e-libra Re: szukam tej ukochanej 26.06.08, 00:38 Mam 33 lata i tez chcialabym znalezc ukochanego. Jezeli masz ochote napisac kilka slow, oto moj mail: e-libra@gazeta.pl Moze tu usmiechnie sie do mnie szczescie:) Pozdrawiam Odpowiedz Link
amicek Re: szukam tej ukochanej 15.07.08, 13:30 coex się nie odzywa więc pewnie znalazł swoją połówkę :-) Odpowiedz Link
coex Re: szukam tej ukochanej 15.07.08, 19:39 nie kochana nie znalazłem może na gg 628303 Odpowiedz Link