Gość: Nataliaa
IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl
15.02.02, 20:52
No nie... :(
Kto był jeszcze na czacie? Pamela,Beki,Pixi,Agrest.. a mnie nie było. :((
Mam nadzieję,że poklikamy kiedyś .
Pixi! A Ty na czacie nie udzielaj żadnych informacji! Wszyscy chcemy wiedzieć
co aię działo. :)
I czemu nie ma tego postu? :((
Pozdrawiam Wszystkich.