IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 20:52
No nie... :(
Kto był jeszcze na czacie? Pamela,Beki,Pixi,Agrest.. a mnie nie było. :((
Mam nadzieję,że poklikamy kiedyś .
Pixi! A Ty na czacie nie udzielaj żadnych informacji! Wszyscy chcemy wiedzieć
co aię działo. :)
I czemu nie ma tego postu? :((
Pozdrawiam Wszystkich.
Obserwuj wątek
    • andy_sz Re: Chlip! 15.02.02, 20:59
      Nie martw sie Pamela ,mnie tez nie bylo. Moze teraz wejdziesz???
    • andy_sz Re: Chlip! 15.02.02, 21:29
      Przepraszam Nataliaa, oczywiscie chodzilo o Ciebie. Ale z Pamela rowniez
      chetnie kiedys porozmawiam :-)
      • Gość: Nataliaa Re: Chlip! IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 21:38
        Hm...no cóż.Wybaczam,że Pamelka Ci w główce siedzi. :)
    • andy_sz Re: Chlip! 15.02.02, 21:41
      Hehe w ymi wszystkie kobiety z forum w glowie siedzicie, hehehe :-)))))
    • Gość: Pixi Re: Chlip! IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 21:56
      Natalko, wlasnie dzisiaj szukalam Cie po wszystkich mozliwych czatach i nawet
      ludzi pytalam czy Cie nie znaja, a Ciebie najzwyczajniej w swiecie nie bylo! :-)
      Masz usprawiedliwienie na swoja nieobecnosc?

      Obiecuje Ci ze na pewno poklikamy.
      • Gość: Nataliaa Re: Chlip! IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 15.02.02, 22:00
        Pixi słoneczko!!! Na gazecie-o wszystkim.Jestem teraz
        • Gość: Nataliaa Re: Chlip! IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 16.02.02, 17:31
          Hej Pixi.Masz chwilkę?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka