Dodaj do ulubionych

Ale był korek.....

10.08.06, 22:24
Nie wiem czy w najbliższej przyszłości coś się zmieni, ale dziś właśnie kiedy
wszyscy wracali z pracy zdarzył się wypadek na wiadukcie. Kaszlak stukną w
większego brata smile no i nikt nie mógł przejechać. Dopiero po czasie policja
zrobiła ruch wahadłowy. A dopiero po chyba 3h ktos zabrał malucha z drogi i
zaczęło się rozkorkowywać. Jak nie zrobią szybko obwodnicy z drugim wiaduktem
to bedzie coraz gorzej. Mieszkańców wciąż przybywa.....smile
Obserwuj wątek
    • dankazaba Re: Ale był korek..... 10.08.06, 22:32
      no właśnie. a ja mężowi "zmyłam" dziś głowę że 2,5 godziny jechał z pracy do
      domu /z wrzeszcza/. jakoś nie wydawało mi się to prawdopodobne a jednak. chyba
      jako rekompensatę dostanie dobre śniadanko. chociaż pewnie wolałby co innego...
      • arahjan Re: Ale był korek..... 11.08.06, 08:29
        dankazaba napisała:

jakoś nie wydawało mi się to prawdopodobne a jednak. chyba
        > jako rekompensatę dostanie dobre śniadanko. chociaż pewnie wolałby co innego...

kazdy by wolal smile
      • henryk_o Re: Ale był korek..... 11.08.06, 08:31
        Biedny mąż wink , ale za to będzie mial dobre śniadanko. Ja z kolei zostawiłem
        auto w Centrum bo odwiedzałem EuroGrilla i jak to się stało to auto zostawiłem
        w Centrum - nie warto bylo stać w korku, no i dopiero wieczorem po nie
        podbiegłem...
        • migia Poranny wyjazd na obwodnicę... 11.08.06, 09:36
          Mam pytanko do osób korzystających z obwodnicy w godzinach porannych - dojazd
          do pracy w Trójmieście... razem z małżonkim pracujemy w Sopocie i od końcówki
          sierpnia jako oficjalni mieszkańcy Pruszcza bedziemy do niego dojeżdżać. Jasne
          jest, że obwodnicą, ale pytanie, o której trzeba będzie wyjechać, żeby zdążyć
          na 8mą.... czy ktoś już ma przećwiczoną tą trasę? czy długo stoi się przy
          wyjeździe z Raciborskiego? i czy jest duże spowolnienie ruchu na obwodnicy?
          • dankazaba Re: Poranny wyjazd na obwodnicę... 11.08.06, 10:02
            migia napisała:

> Mam pytanko do osób korzystających z obwodnicy w godzinach porannych - dojazd
            > do pracy w Trójmieście... razem z małżonkim pracujemy w Sopocie i od końcówki
            > sierpnia jako oficjalni mieszkańcy Pruszcza bedziemy do niego dojeżdżać.
            Jasne
            > jest, że obwodnicą, ale pytanie, o której trzeba będzie wyjechać, żeby zdążyć
            > na 8mą.... czy ktoś już ma przećwiczoną tą trasę? czy długo stoi się przy
            > wyjeździe z Raciborskiego? i czy jest duże spowolnienie ruchu na obwodnicy?

chyba myślisz o wjeździe na rondo w straszynie? jeżeli tak to nie ma większego
            problemu. tam nie ma korków. gorzej przejechać skrzyżowanie grunwaldzka-chopina
            w pruszczu. to jeszcze zależy z jakiej ulicy wyjeżdżasz. a obwodnicą jeździ
            się super i bez tłoku. nie wiem jak przy wyjeździe na sopot bo tak daleko nie
            sięgam.
            a nie lepiej jeździć kolejką? szybko sprawnie i bez tłoku?
            • migia Re: Poranny wyjazd na obwodnicę... 11.08.06, 10:06
              wolałabym nawet kolejką, 200m od osiedla, tylko, że jeszcze muszę na drugim
              końcu Pruszcza pewnego małego pana zostawić w przedszkolu... a druga sprawa...
              ja pracuję blisko kolejki, mąż już nie... więc zostaje samochód... o zjeździe
              Spacerową do Sopotu słyszałam już wiele opowieści, chcielibyśmy się w końcu
              dowiedzieć, które z nich są mitami... smile
              • dankazaba Re: Poranny wyjazd na obwodnicę... 11.08.06, 10:20
                migia napisała:

> wolałabym nawet kolejką, 200m od osiedla, tylko, że jeszcze muszę na drugim
                > końcu Pruszcza pewnego małego pana zostawić w przedszkolu... a druga
                sprawa...
                > ja pracuję blisko kolejki, mąż już nie... więc zostaje samochód... o zjeździe
                > Spacerową do Sopotu słyszałam już wiele opowieści, chcielibyśmy się w końcu
                > dowiedzieć, które z nich są mitami... smile

Boże drogi, dziewczyno nie pakój się w Spacerową. To porażka. Mam znajomych
                którzy codziennie zjeżdżają spacerową bo mieszkają w Osowej. Myślałam o
                następnym zjeździe na sopot to chyba Brodwino.
                A propos, a bliżej siebie nie masz przedszkola? przecież tu bardzo dużo jest
                tego typu placówek?
                • migia Re: Poranny wyjazd na obwodnicę... 11.08.06, 10:27
                  dankazaba napisała:

> migia napisała:
                  >
                  > > wolałabym nawet kolejką, 200m od osiedla, tylko, że jeszcze muszę na drug
                  > im
                  > > końcu Pruszcza pewnego małego pana zostawić w przedszkolu... a druga
                  > sprawa...
                  > > ja pracuję blisko kolejki, mąż już nie... więc zostaje samochód... o zjeź
                  > dzie
                  > > Spacerową do Sopotu słyszałam już wiele opowieści, chcielibyśmy się w koń
                  > cu
                  > > dowiedzieć, które z nich są mitami... smile
                  >
                  > Boże drogi, dziewczyno nie pakój się w Spacerową. To porażka. Mam znajomych
                  > którzy codziennie zjeżdżają spacerową bo mieszkają w Osowej. Myślałam o
                  > następnym zjeździe na sopot to chyba Brodwino.
                  > A propos, a bliżej siebie nie masz przedszkola? przecież tu bardzo dużo jest
                  > tego typu placówek?

zamieszkamy pośrodku między dwoma przedszkolami, a to które wybraliśmy miało tą
                  wyższość, że jest bliżej dziadków... bo zanim wrócimy z Sopotu... odbiorą mi
                  szkraba z przedszkola, inaczej właśnie ze względu na dojazdy, mały musiałby
                  siedzieć w przedszkolu przynajmniej do 17.30, a to już przesada...
                  a co do Spacerowej... mam nadzieję, ze jak zakończą prace, a podobno już
                  kończą, jakoś się uspokoi jazda tą trasą...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka