Dodaj do ulubionych

tylko mni kochaj

24.01.06, 10:45
jakie wrażenia po filmie?
Obserwuj wątek
    • zuzanna6 Re: tylko mni kochaj 24.01.06, 10:54
      kto był?

      polecam !

      piekna opowieśc o miłości, bajka dla dorosłych, w której jest pokazana ta
      lepsza Polska, dialogi z kumorem, świetny podkład muzyczny...mozna na chwilę
      zapomniec o troskach i wyluzowac sie na tym filmie

      fktycznie duzo mamy klasyki, lektur, filmów o polityce...w koło nas jest tyle
      biedy, smutku i szarości, politycy kłócą się...ten film jest takim balsamem na
      zmysły

      ale słupskie kino ma fatalną kopię niestety, ścieżka dzwiękowa do bani, trzeba
      sie mocno wsłuchiwac w dialogi, czasami domyslałam sie słów, bo nie usłyszałam

      poza tym jest ok i co ważne, nie zmarzłam, palą w kinie
      • matalijka Re: tylko mni kochaj 28.01.06, 17:32
        O.Grzeja? :) To może ja sie wybiore..i to z tego wzgledu a nie przez aktora.. ;)
      • Gość: stanisław Re: tylko mni kochaj IP: *.ds.univ.gda.pl 02.02.06, 17:57
        oj kobiety, kobiety, nigdy Was nie pojme, jak dla mnie ten film to sztuczna
        bajeczka w celu pompowania kasy od takich jak ja, ktorych dziewczyny, zony itp
        zmusily do wyjscia do kina, oczywyscie nie na swoj koszt:]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka