zuzanna6 24.01.06, 10:45 jakie wrażenia po filmie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zuzanna6 Re: tylko mni kochaj 24.01.06, 10:54 kto był? polecam ! piekna opowieśc o miłości, bajka dla dorosłych, w której jest pokazana ta lepsza Polska, dialogi z kumorem, świetny podkład muzyczny...mozna na chwilę zapomniec o troskach i wyluzowac sie na tym filmie fktycznie duzo mamy klasyki, lektur, filmów o polityce...w koło nas jest tyle biedy, smutku i szarości, politycy kłócą się...ten film jest takim balsamem na zmysły ale słupskie kino ma fatalną kopię niestety, ścieżka dzwiękowa do bani, trzeba sie mocno wsłuchiwac w dialogi, czasami domyslałam sie słów, bo nie usłyszałam poza tym jest ok i co ważne, nie zmarzłam, palą w kinie Odpowiedz Link Zgłoś
matalijka Re: tylko mni kochaj 28.01.06, 17:32 O.Grzeja? :) To może ja sie wybiore..i to z tego wzgledu a nie przez aktora.. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stanisław Re: tylko mni kochaj IP: *.ds.univ.gda.pl 02.02.06, 17:57 oj kobiety, kobiety, nigdy Was nie pojme, jak dla mnie ten film to sztuczna bajeczka w celu pompowania kasy od takich jak ja, ktorych dziewczyny, zony itp zmusily do wyjscia do kina, oczywyscie nie na swoj koszt:] Odpowiedz Link Zgłoś