Gość: Pixi
IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl
16.11.01, 18:08
Chcialam tylko napisac a propos watku o herbaciarni, ze planowane jest
otworzenie w Słupsku winiarni. W wakacje w Zamku Książąt Pomorskich odkryto w
grubych murach podziemne przejscia, ktorych miejsca docelowego nie udalo sie
wtedy jeszcze okreslic. Podejrzewano ze sa to legendarne korytarze laczace
zamek z kosciolami w Srodmiesciu. Mowilo sie wtedy ze po renowacji planowane
jest tam urzadzenie winiarni z prawdziwego zdarzenia.