Dodaj do ulubionych

Winiarnia w Słupsku

IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 16.11.01, 18:08
Chcialam tylko napisac a propos watku o herbaciarni, ze planowane jest
otworzenie w Słupsku winiarni. W wakacje w Zamku Książąt Pomorskich odkryto w
grubych murach podziemne przejscia, ktorych miejsca docelowego nie udalo sie
wtedy jeszcze okreslic. Podejrzewano ze sa to legendarne korytarze laczace
zamek z kosciolami w Srodmiesciu. Mowilo sie wtedy ze po renowacji planowane
jest tam urzadzenie winiarni z prawdziwego zdarzenia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Seba Re: Winiarnia w Słupsku IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 16.11.01, 20:20
      Tez o tym slyszalem. Najprawdopodobniej otwarcie nastapi w nastepny sezon
      wakacyjny. Do tuneli musza wejsc jeszcze archeolodzy.
    • Gość: Pati Re: Winiarnia w Słupsku IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 18.11.01, 15:03
      Jezeli dojdzie to do skutku, to zakatek zamku bedzie prawdziwym zaglebiem
      atrakcji w miescie (herbaciarnia, zamek, mlyn, spichlerz, Witkacy, Targ
      Rybacki, kosciol Jacka, koncerty organowe).
    • Gość: Beki Re: Winiarnia w Słupsku IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl 19.11.01, 19:14
      Na alkoholach sie nie znam, ale lubie sobie do eleganckiej kolacyjki wypic
      lampke wina. Dlatego nie moge sie doczekac ewentualnego otwarcia winiarni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka