umbradomini1 21.07.05, 16:46 YYYYYYYYYYYYUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzięki za kciuki:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kawa_malinowa Re: Dostałem się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.07.05, 17:08 Suuuper :-))))) Wiedziałam, ze tak będzie, ale i tak - gratuluję :))) <Idzie poszukać grabinetu rehabilitacji, bo te kciuki to poważna sprawa i oczekuje, że jak wróci, a wróci szybko, to na forum będzie nowy wątek> Odpowiedz Link Zgłoś
umbradomini1 Re: Dostałem się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.07.05, 17:14 może to dziwne, ale prowadzę wśród znajomych kampanię reklamującą to forum- może ktoś się dołączy:) dzięki raz jeszcze:) <jego kciuki też bolą i będą jeszcze tydzień> Odpowiedz Link Zgłoś
kawa_malinowa Re: Dostałem się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.07.05, 17:16 Proszę nie zrzucać odpowiedzialnosci na znajomych :) Nowy wątek- ino prędko "Dying is an art like everything else. I do it exceptionally well." Sylvia Plath "Lady Lazarus" Odpowiedz Link Zgłoś
umbradomini1 Re: Dostałem się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.07.05, 17:17 zaraz będzie!!! Odpowiedz Link Zgłoś