Dodaj do ulubionych

Dostałem się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

21.07.05, 16:46
YYYYYYYYYYYYUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dzięki za kciuki:)
Obserwuj wątek
    • kawa_malinowa Re: Dostałem się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.07.05, 17:08
      Suuuper :-)))))
      Wiedziałam, ze tak będzie, ale i tak - gratuluję :)))


      <Idzie poszukać grabinetu rehabilitacji, bo te kciuki to poważna sprawa i
      oczekuje, że jak wróci, a wróci szybko, to na forum będzie nowy wątek>
      • umbradomini1 Re: Dostałem się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.07.05, 17:14
        może to dziwne, ale prowadzę wśród znajomych kampanię reklamującą to forum-
        może ktoś się dołączy:)

        dzięki raz jeszcze:)

        <jego kciuki też bolą i będą jeszcze tydzień>
        • kawa_malinowa Re: Dostałem się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.07.05, 17:16
          Proszę nie zrzucać odpowiedzialnosci na znajomych :)
          Nowy wątek- ino prędko

          "Dying
          is an art like everything else.
          I do it exceptionally well."
          Sylvia Plath "Lady Lazarus"
          • umbradomini1 Re: Dostałem się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 21.07.05, 17:17
            zaraz będzie!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka