Dodaj do ulubionych

Sagittarius954

24.01.06, 23:18
Czy Ty tylko o babach umiesz pisać? i to o białych? Zmęczyłeś sie juz? Mozę
byś tak więcej dał głosu, co? hau, hau wink))
Obserwuj wątek
        • czarny.humor Re: Sagittarius954 25.01.06, 00:16
          smile))))

Natluś.

Sagittarius TO NIE JA!!!

Mogę przysiąc!!

Choć przyznaję, że jego poczucie estetyki jest mi bliskie. smile)))))
          Czytałem wątek o wampirze, który podrzuciłaś w górę - jak podejrzewam - specjalnie dla mnie.

Dzięki!!

smile)))

Jak babcię kocham!!!
          smile))
              • sagittarius954 Re: Sagittarius954 26.01.06, 19:24
                Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki , jestem codziennie, obserwuję
                Was,dalej praca , wchodzę na czat ale tam Was nie ma,chyba częściej e-majlujecie
                do siebie niż jesteście na forum ,miło mi że jeszcze pamiętacie o mnie,pozdrawiam

"w czym może być pomocny"

Sagitarius>--)->
                • natla Re: Sagittarius954 26.01.06, 19:27
                  Strzelcu, u nas nie ma specjalnych miłośników czatu, ale jak sie z nami umówisz
                  na konkretną godzinę, to na pewno ktoś przyjdzie. A Ty się nie przygladaj,
                  tylko się trochę wysil wink))
                  • natla Dołączam bliźniaczy wątek :) 06.02.06, 16:17
                    Sagittarius954
                    natla 31.01.06, 19:16

Delwa mnie napastuje o Twój prywatny wątek, więc masz....co się komu należy,
                    to się mu i paczy wink)
                    • Re: Sagittarius954
                    natla 31.01.06, 19:18

Aha, napisz dziewczynie, gdzie jej rodzice mogą w Warszawie potańczyc smile
                    sagittarius954 31.01.06, 19:22

Żeby doradzić trzeba znać a w ciemno to tak nie idzie.
                    natla 31.01.06, 19:24
                    aha...

del.wa.57 31.01.06, 19:56

Nie miałeś?? no to masz!!!
                    Nie dziękuj!! wyznam Ci szczerze...smile)) smile))

sagittarius954 31.01.06, 20:14

del.wo oglądasz M jak czy jesteś przy komputerze?

del.wa.57 31.01.06, 20:17

Jestem przy kompie,nie ogladam M,oglądam o 21,Na wspólnejsmile)

sagittarius954 31.01.06, 20:26

Dla mnie to granica kiedy muszę myśleć o śnie bo inaczej rano kłopoty , piasek w
                    oczach itp.

del.wa.57 31.01.06, 20:35

Mój małżon ma to samo,ale rano wstaje po czwartej i tez musi iść wczesnie lulu,
                    ja mam jutro wolnewink))
                    Zycze Ci spokojnych snów i marsz do łóżka!!smile) smile)
                    Re: Sagittarius954
                    sagittarius954 31.01.06, 20:49

E.. tam . Ja jak Twój Współspacz też lubię wodę. Zima mnie nie kręci ale lubię
                    być w lesie , gdy jest cicho śnieg pod nogami skrzypi, tropy leśnej zwierzyny.
                    Lubicie spacerować po lesie?

natla 31.01.06, 21:19

Bardzo, byleby mi gprzybów nie kazano szukać wink)
                    a w zimie ubóstwiam las właśnie dlatego, że skrzypi, a cicho smile

del.wa.57 31.01.06, 21:39

Po lesie uwielbiam chodzić,właśnie za grzybkami,a na polowanie to Ojciec
                    zabierał mnie i mego brata,zimą na zające i nie tylko,służyliśmy za
                    naganiaczy,jako dziecismile)

Re: Sagittarius954
                    sagittarius954 01.02.06, 16:30

Las nie jest dla myśliwych, las jest dla człowieka samotnego który z patykiem w
                    ręku przemierza zakurzone ostępy, odwracając mech jakby pod nim chciał znaleźć
                    skarb, znajdu tylko swoje odbicie cień szary podłuzny karykaturę gotową go
                    opuścić gdy wilk wylezie zza krzaczora... wink

• Re: Sagitarius954
                    del.wa.57 01.02.06, 16:46

Tak,masz rację,ale dlaczego dla samotnego? we dwójkę juz nie można chodzićsmile)))
                    a na polowania jeżdziliśmy z ojcem to odległe czasy,pamietam nawet jak uczył
                    mnie strzelać z /dwu-rurki/o rany!! jak mnie odrzuciło,po tym wystrzale,a ramie
                    to chyba z tydzien mnie bolało,miałam wtedy 14/15lat?
                    Czekamy zawsze z męzem na woche-ende i jak tylko nie pada wyruszamy za miasto
                    do lasu,kocham las,naturę,górysmile)

regine 01.02.06, 16:52

Uwielbiam las, już kiedyś o tym pisałam, już nie chodzi o grzyby, czy jagody.
                    Ale samo bycie w lesie, słuchanie ptaków, obserwowanie mrówek w lecie. I ten
                    niesamowity zapach lasu, czy jest coś piękniejszego.
                    Zimą odgadywanie śladów, i ta niesamowita cisza, której nic nie zastąpi, która
                    cudownie na mnie działa.
                    Cóż las mam niby niedaleko, ale dojazd sprawia problem, do Kampinosu rzut
                    beretem, tylko 13 km. Latem pół biedy, nie ma problemu.
                    Kocham las, łąki, od dziecka uczono mnie "lasu", dzięki tacie i babci tam
                    zawsze czułam się najlepiej...
                    Mchy, paprocie, dziwnie powyginane korzenie sosen...
                    Mam kilka takich "dziwolągów" z różnych wycieczek.
                    Przepiękne lasy namy w Polsce...smile)

kryzar 03.02.06, 21:57

tu możesz otrzymać wiadomości z pierwszej ręki
                    www.rejsymorskie.net/
                    kryzar 03.02.06, 22:00

może cię zadowoli
                    www.platforma.pl/szanty/
                    kryzar 03.02.06, 22:01

a może to lepsze
                    www.szanty.art.pl/spiewnik/
                    kryzar 03.02.06, 22:16

może coś ci przypadnie do gustu
                    www.trzymajtki.gda.pl/links.html
                    aaj3 04.02.06, 14:20

wydaje mi się że przemawia przez Ciebie żal,a on niekoniecznie jest dobrym
                    doradcą.Zdajesz sobie sprawę że oddalacie się od siebie,to już dużo.nieprawdą
                    jest że w codziennym życiu mozna zapomnieć o drugiej osobie,można ją zagubić
                    ale nie da sie zapomnieć.Daj Weronice nie tylko miłość,daj jej
                    przyjaźń,poczucie bezpieczeństwa,ciepło.Niech wie że jesteś z nią a nie
                    obok,może jej jest tak samo smutno i źle jak Tobie.Spróbuj znaleźć miejsce w
                    którym się zgubiliście,jeśli nie potrafisz pogadać-to napisz do niej list,a to
                    przecież umiesz.(w moim 26 letnim małzeństwie ta metoda zawsze działała)
                    słowa ulatują,do listu zawsze możesz wrócić.Tekst który napisałam Ci w
                    odpowiedzi na Twój wiersz,to też fragment jednego z listów pisanego dwadzieścia
                    parę lat temu.......(właśnie sobie uświadomiłam że dawno nic nie pisałam,ale to
                    dlatego bo już nauczyliśmy się rozumieć że małżeństwo to nie walka,to wzajemne
                    zrozumienie, wspieranie się,tolerancja i chyba najważniejsze SZACUNEK
    • sagittarius954 Re: Sagittarius954 26.03.06, 16:08
      Sagittariusie , wiesz który to post piszesz?
      -Nie wiem.
      700 , siedemsetny!
      - I co z tego?
      Jubileusz? może pora obchodzić ...
      -Dobra to mnie obchodźcie, e zezłolik coś taki dobry co?
      Bo ja tylko z ukrycia, kiedy nikt się mnie nie spodziewa.
      - Byś zapytał się natli lepiej jak zrobić żeby post do góry nie podskakiwał mimo
      , że coś tam w nim się skrobnie?
      EEEE tam
      _- Nie marudź , leć, skocz jej na ekran.
      No dobra , wrócę.
      - Nie mów, jestem pewien , nie będę za tobą tęsknił.
    • bryza102 Re: Sagittarius954 03.04.06, 00:41
      Sagi,ale trafiłeś!śkąd wiesz że takie są Grażyny?Że z Mickiewicza to wiem,ale
      chyba jakaś "Księga Imion" Cię wspomogła? A może po prostu z doświadczenia????
      • regine Re: Sagittarius954 03.04.06, 11:49
        Miło, że masz takie życzenie, aby spotkać się w realu...smile
        Nawet, jeśli by, to tylko po 18 kwietnia.
        Strasznie "napięte" terminy do świąt...A po świętach zobaczymy smile
        Może....
        • regine Re: Sagittarius954 03.04.06, 12:01
          Widzę, widzę, jak "machasz" ręką....smile
          Ale uważaj, bo sobie rękę nadwyrężysz, jak będziesz tak "machał" dalej.
          Widać Cię i słychać, do samego Poznania...smile))))))))))))
    • tofika Re: Sagittarius954 06.04.06, 15:01
      Zbyszku,z tym patrzeniem na splawik to doslownie,mlodsza bedac bylam
      wytrwalsza,,teraz... tylko mi miga cos lub przeszkadza oddaje wszystkie
      pilnowane wedki we wladanie .. wspolnikowi wypraw i ..plawie na kocu,czytajac
      zabrana ze soba lekturka ,,ojejkuuuuuuu niech juz szybciej bedzie lato...
      pomysly na pisanie przybywajcie do Zbyszka,,, a juz predziutko,, moze wiedza ze
      przedswiateczny czas.. i tak opieszale przybywaja..przeciez praca w domku i
      dzialce...
      "Lato/lato/lato czeka,razem z latem czeka rzeka,razem z rzeka czeka las..."
      ale przyjdzie i na to czas....smile
          • e-baba Re: Sagittarius954 16.04.06, 13:12
            Ponieważ mój przed chwilą pisany wątek znalazł się (z przyczyn nieznanych, nie
            tam, gdzie chciałam- cobys go nie przeoczył, wklejam ponownie tutaj:

"Sprawiłeś mi przemiłą niespodziankę życzeniami. Dziekuję bardzo. I w związku z
            tym sprawa - nie myśl, że ze mnie prostak i cham,bo kiedy juz wczoraj chciałam
            sie reważować i trochę dobrej energii Ci przesłać - Twojej skrzynki gazetowej
            jakieś licho zazdrosne strzeże, generując komunikat: Podaj prawidłowy e-mail. W
            związku z tym tą drogą przesyłam Ci życzenia - samych dobrych dni i dobrych
            myśli oraz wiosennego optymizmu, który niech trwa do nastepnej wiosny. Wiosną
            życzenia odnowię.

Ps. Watek koci będę kontynuować - trzeba mi tylko wolnego czasu, niech miną
            świeta. Pozdrowienia"

No teraz już wiadomość dotrze
            • tofika Re: Sagittarius954 26.04.06, 20:25
              Sagi...przeszukalam wszystkie zakatki forum,drewutnie tez ,
              albo zmienic trzeba mi okulary albo zamieniles w "niewidka"
              ewentualnie podaj adres ,ktora laweczkasmile)))
      • wiktoria53 Sagittarius954 10.05.06, 16:48
        Zbyszku dzięki za zainteresowanie stanem zdrowia mojej Mamy.Pragniemy aby rany
        się wygoiły tzn. odleżynowa i pooperacyjna, z której jeszcze saczy wodnista
        wydzielina zabarwiona na czerwono.Jest już pewna poprawa, mamy wrażenie jakby
        od wewnątrz otworek rany pooperacyjnej ulegał zmniejszeniu tzn. od środeczka
        zarasta.Odleżyna się zmniejszyła, już nie potrzeba wielkiego plastra 10 X 10
        tylko połówkę.Brak kontaktu z Mamą utrudnia wiele spraw.Nawet kiedy Ją boli to
        nie powie, widzimy to w oczach i zmianie na twarzy.Mamy leki, maści, zastrzyki
        i wszelakie inne medykamenty. Jestem u Mamy 2 razy dziennie, a poza tym mamy
        pomoc pielęgniarki. Przychodzi codziennie na 1,5 godziny.
        Pozdrawiam.
        • del.wa.57 Re: Sagittarius954 14.05.06, 18:26
          Pisz nam Zbyszku,pisz.A pora każda dobra na pisanie,szczególnie o
          Sargophagusie,wieczorkiem każdy poczyta a i nowych mamy tu sporo,śmiało Zbyszku.
          Pozdrawiam i czekam na Twoje dziełasmile)))))
          • del.wa.57 Re: Sagittarius954 14.05.06, 19:04
            Sorka,ale nie czytałamsad a to jest zatytuławane''Ławeczkowe spotkania''? gdzie
            to teraz znajde kurcze he?
            A tu masz program do zdjęć,powinno sie zrobić aktywne,czy o to Ci chodzi
            Zbyszku?
              • del.wa.57 Re: Sagittarius954 14.05.06, 19:07
                Okey,jest aktywne,
                Jeżeli masz w swoich dokumentach zdjecie lub obrazek, który chcesz umieścić na
                forum, to korzystasz z tego programu:
                www.imageshack.us/
                Klikasz w przeglądaj i otwiera Ci się okienko, w którym zobaczysz swoje dok.
                Wtedy musiasz poszukać interesującego Cię zdjecia i klkinąć szybko na niego 2
                razy. Następnie klikasz w "host it" i czekasz dłuższą niestety chwilę. Pokaże
                Ci się Twoje zdjęcie w pomniejszeniu. Wtedy pod zdjęciem skopiujesz ostatni link
                i już masz. smile
                • del.wa.57 Re: Sagittarius954 14.05.06, 19:37
                  Dzięki Zbyszku,poszukam i poczytam,ale pewnie juz nie dzisaj,byliśmy na
                  wycieczce rowerowej i przy okazji nazbieraliśmy szczawiu i teraz zapylam do
                  kuchni muszę zrobić go w słoiczki,zimą smakuje wybornie''szczawiowa''
                  smile)) smile))