Dodaj do ulubionych

GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd......

06.06.06, 13:35
Otwieram nowy salonik. Zwróćcie uwagę na wystrój.....mnie się podoba, a Wam?
Moze mało przytulny, ale lubię takie, bo czyściutko wyglądają.
A tu link do starego saloniku wink)
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23923&w=42827224
Obserwuj wątek
    • maladanka Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 06.06.06, 14:13
      puk..puk...już mnie chyba setny raz wywaliło i tylko świadomośc,że jednak cos
      mi powiewa na balkonie i schnie pozwala mi zachować tzw.stoicki spokój..
      Już mi ręczników brakowało - w zimie nie problem ze suszeniem,jest c.o. i
      schnie w mieszkaniu w razie czego,ale teraz w tej wilgoci - wszystko mokre
      było,śpiewałam sobie...."Kości moje mchem porosły...tralalala...."
      No,coś na rozgrzewkę do kawy - może krupniczku?
      Woda opada, ale brzegi wyglądają strasznie - a te ilości
      smieci,butelek,reklamówek powiewających na przybrzeznych krzewach obrzydzą
      wszystko.Czemu,pytam się czemu tak smiecimy?
      • krista57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 06.06.06, 16:27
        Z przyzwyczajenia Danusiu ,z przyzwyczajenia...wszyscy cos wyrzucamy nie tam
        gdzie trzeba.Mieszkam na parterze więc rzucam na trawe oskubywane,przekwitłe
        kwiaty balkonowe,skazone liście.Muszę sie poprawić!

Krupniczku poprosze do poobiedniej kawy,jedyna przerwa.Od rana siedzę na balkonie
        i wsadzam nowo nabyte roslinki.Za chwile będę pomocą przy składaniu szafy.
        • mira54 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 06.06.06, 17:00
          Ja tez poprosze odrobinke krupniczku
          do kawy. Krystynko, czy już u Ciebie koniec remontu?
        • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 06.06.06, 21:00
          No proszę krupniczek dawali, a mnie nie było. Trudno trzeba sie obejść smakiem.
          wypiję herbatę i pójdę pograć w kulki. Przecież raz mogę nie być w czołówce
          gaduł.
          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 06.06.06, 21:37
            Ojej,też nie zdązylam na krupniksad zjadłam pomidorową,tez bardzo smaczna.
            Dzisiaj nawet herbaty nie piję,oddaję palmę''pierszeństwa''komuś innemu pójde
            zaraz do łóżka,rano muszę wcześnie wstać.
            • vogino55 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 06.06.06, 21:42
              Ale Ty niekumata 'Krupniczek'zacną książeczką jest i te no jak to sie
              mówi 'walory' ma (smile))
    • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 10:04
      Dzień dobry Kundziu jedną małą kawę poproszę, szybko wypiję i pędzę, bo dziś
      mam masę roboty. Kochana Kundziu a nie wyszukałabyś gdzieś trochę krupniczku?
      Wpadnę wieczorkiem.
      • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 10:17
        Hej, hej.....krupnik Kundziu jest na stryszku schowany smile
        Ja też grzmotnę sobie kawę na tarasie......och, jak cicho i przjemnie, tylko
        pitaszki świergolą......i do roboty......no dobra kundle, najpierw lecimy na
        spacerek. Pootwieraj Kundziu okna szeroko, ciepło sie robi i słońce świeci.
        • tofika Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 10:44
          Sprinty biegowe urzadzacie?
          jesli nie mam szans WAS dogonic to przynajmniej obudze w miedzyczasie
          (rozzczmycham kawa poranna ,do pionu powroce smile
          i pospiewam ,
          "jak dobrze wstac skoro swit,jutrzenki blask...lalasmile
          o taaaaak lwica i poranne wstawanie...
          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 11:46
            Wojtusiu,zaraz nie kumatasmile) chciałam odwrócić uwagę od tego
            chlaństwa,ten..no...lektury znaczy siem....a na jedzeniu się skupićsmile)))))
            • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 11:50
              Tofiko,dzisiaj tez jestem ranny ptaszek,juz sobie nawet /pofruwałam/a śpiewam
              razem z Tobą''jak dobrze wstać skoro świt....trala..la..
              Kundziu,kawę proszę dużą,jak pięknie sloneczko grzeje,usiądę na tarasie z kawą
              na chwilkę i prasowanko na mnie czeka,potem na obiad trzeba cóś wymyśleć.
              • tofika Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 12:26
                Delwuniu,juz poracowalam w domku ,i teraz chwilke odpoczne tez na tarasie z
                Toba, pijac Herbatke hihi--odchudzajacasmile
                Tak pracujac rozmyslalam, "w kolko macieju roboty pelno mamy i mamy i tak
                wciaz.. ja tez , zaraz do obiadu zabieram,a jak...mi sie nie chce ..
                A moze poprosimy"Stoliczku nakryj sie...smile
                • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 16:40
                  Żeby tak można było Tofiko,cak,cak i obiadek gotowy,ale u mnie już po
                  obiadku,właśnie zaparzyłam świeżą kawę,może ktoś wleci i bdzie chciał,siadam
                  wygodnie na zasłużony odpoczynek,może uda się zdrzemnąć?chociaż chwilkę,jakiś
                  mam ciężki dzień dzisiaj a może to brak''procentów'' tak działa,chyba trzeba
                  coś poczytać,za chwilkęsmile))))
                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 17:17
                    Ma ktoś ochotę na/pyffko/stawiam Tyskie po obiadku
                    smile))))
                    img345.imageshack.us/img345/9242/r3new7gw.jpg
                    • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 17:20
                      O kawa i pyfffko, coś takiego. można klapnąć na chwilkę?
                      • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 17:22
                        Witaj Danusiu,oczwiście siadaj proszę i wybieraj,wypiłam kawę teraz
                        mam/smaka/na browarek,na zdrówkosmile
                        • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 17:25
                          Prosze Tofiko,po obiedzie to nektarsmile)))))))
                          img184.imageshack.us/img184/7388/pwio115dd.jpg
                        • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 17:26
                          Chyba jednak jestem nałogowym czytaczem, bo nawet komputer wlączyłam, jak tylko
                          o pyffffku powiedziałaś. Dzięki Halutka. Toficzko z pijanką jest najlepsze
                          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 18:36
                            Pomagalam dzisiaj sąsiadce plewić ogródek i dostałam śliczne róze,przynoszę je
                            do gawiarenki,będzie przyjemniejsmile
                            img429.imageshack.us/img429/2946/odandrie1pa.jpg
                            • tofika Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 18:44
                              Helenko , dziekuje za ksiazeczke z podstawkasmile wygodniej czytacsmile
                              Piekne roże, (jaka praca,taka płaca)
                            • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 18:45
                              Ale piękne róże. No teraz w gawiarence jest przepięknie. Nic tylko siedzieć i
                              pić kawę lub herbatę.
                            • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 18:57
                              Helenko, jak dobrze, że przyniosłaś róże. Dedykuj je urodzinowej Malwince.
                              A ja wznoszę toast .... na zdrowie Malwiny smile
                              • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 19:07
                                To dla nasze kochanej Malwinki,wraz z najlepszymi zyczeniamismile)
                                img342.imageshack.us/img342/1304/s7792wz.jpg
                                I mały dodatek do kwiatów dla Malwinkismile)
                                img342.imageshack.us/img342/9238/amaretto3sw.jpg
                                • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 20:34
                                  Pić albo nie pić,oto jest pytanie?????
                                  Gdzie solenizantka,gdzie goście? poczekam jeszcze troche i zaczynam imprezkę
                                  sama O!!!!
                                  smile)))
                    • tofika Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 17:21
                      Helenko , kusisz , jak Ci powiedziec? NE..
                      powolutku do szklaneczki takie pyszne z pijanka...
                      • mira54 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 20:40
                        Najlepsze zyczenia dla solenizantki,
                        pijemy zdrowko Malwinki.
                        • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 20:52
                          Dziewczyny, a gdzie solenizantka, jest czy uciekła?
                          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 21:48
                            Solenizantki niet,Danutka jak zwykle zostałyśmy same,co nam zostało? wznieśc
                            toast i do łóżkowic,zdrowie solenizantki Danusiusmile)
                            • maladanka Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 22:07
                              Malwiny dziś! - Heeeej sokoły!...wracajcie i Malwince spiewajcie!
                              Malwinko własnie wróciłam z tradycyjnego,środowego spotkania z piosenką
                              turystyczno-biesiadną - jeju, ale się darlismy!
                              Twoje zdrowie - deczko mi szumi bo była degustacja oryginalnej łąckiej
                              śliwowicy - a ma ona 70% - czyli wytrzeszcz oczu i zatchnięcie się murowane!
                              No to tą "co daje krzepę,krasi lica - nasza łącka śliwowica" - Sto lat!
    • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 22:14
      No to zdrowie Malwinki.
      Danusiu a tej łąckiej nie przyniosłaś troszeczkę?
      • maladanka Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 22:48
        troszeczkę przyniosłam ...to nader ognista lektura i mogą być gorące wrażenia smile
        • vogino55 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 07.06.06, 23:19
          Gdzieś u wschodnich braci tez lubia czytac(wink))))))
          www.joemonster.org/phorum/read.php?f=18&i=173416&t=173416
          z dedykacją dla gawiarenkiczek (smile))
          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 12:13
            Dzięki Wojtkusmile ale mamy teraz zapas nowelek!!!! kurcze,jak my się wyrobimy z
            czytaniem???
            Ojej,jak du duszno,otwieram okna,zwierzaki na powietrze,Kundziu co Ty właściwie
            Tu robisz co? zwierzaki nie nakarmione,kawy nie ma,juz raz dostałaś
            ostrzeżenie,no dobrze juz dobrze,mnie też dzisiaj boli głowa.
            Kawa już pachnie,siadam na tarasie odsapne chwilkę i do zajęć.
            • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 12:14
              Acha,to do kawy/faworki/ i stawiam napoje,może ktoś spragniony za chwilkę tu
              przjdziesmile)
              img86.imageshack.us/img86/2971/chrust9dz.jpg
              img137.imageshack.us/img137/9972/199244es.jpg
              • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 13:20
                Halutka, aleś ładnie zarządziła, no jednak trzeba Kundzie raz za czas ustawić.
                Przed spaceren chętnie wypije kawę o i chrustem sie poczęstuję. Słoneczko
                świeci, więc trzeba troche robót domowych odwalić, ale to po spacerze.
                • mira54 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 14:02
                  Halutka, chruścik pyszniutki, kawke popijam,
                  jak milutko sie odpoczywa w Gawiarence.
                  Chwilka oddechu od obowiazków i dalej do pracy...
                  • krista57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 14:40
                    Tu sie powitam z bywalcami gawiarenki.
                    Łapię kilka chrustów i dalej w droge.
                    Do wieczora.
                  • tofika Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 14:48
                    O dopadlo i mnie---logowanie za kazdym wejsciem,a TU?
                    tez obowiazuje logowanie w tym przeuroczym kawowo czytelniczym mniejscu?
                    Mnie tu nie ma,,ja miedzy brzozki na hamaczek legne..biedne brzozki i biedny
                    hamaczeksmile
                    • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 16:34
                      Kundziuuuuuuuuu kawę,szybko bo mi głowa pęka!!!!
                      O rany,tak się rozdarłam a tu Tofika sobie drzemie,całe szczęście,nie obudziła
                      się uciekam cichutko,przysiądę koło basenu z kawąsmile
    • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 16:42
      Też poproszę kawę dużą i usiądę na chwilę, bo od rana bez przerwy chodzę.
      • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 18:32
        Aleście mi zrobili frajdę....Hala faworkami, a Wojtek darmową księgarnią.
        Zaczynam od chrustu (bez 4 kawy) i idę do księgarni.....kosz biorę duży...kto
        idzie z mnąwink
        • tofika Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 19:13
          Po takim wypoczynku w hamaczku.........
          Mam sile i hart ducha nawet dwa kosze moge dzwignac Zurnaliiiiiiiiismile
          trzeba brac,, bo ni stad ni zowad zamkna graniczke i co ?polki biblioteki beda
          nam swiecic Oby NIE!pustkami,daja trzeba brac..chryscika na droge i w pierod
          szagajem,moze Reginke gdzies tam spotkamy?
          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 20:01
            Poleżałam sobie nie mogłam spać,ale ból głowy przeszedł na szczęście.
            To ja tez biorę parę nowelek(ile zmieści się w koszu) i do drywutni,na
            zapasik,przydadzą się te woluminy wieczorkiem w fotelu bujanym poczytaćsmile)
            • tofika Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 20:20
              Helenko,dobrze ,ze glowka Ci uspokoila,
              ale pomysl drewutniowy dobry,
              nawet w cieplutka noc ksiezycowa jasna mozna tam pobywacsmile
              to taki zastepczy lokalik ,gramofon lub katarynke wlaczymy ..
    • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 22:08
      Co tu tak cicho. Psy i koty śpią, żółw przechadza się przed kominkiem. A
      mówiłam, że jak braknie Reni, to gawiarenka pajęczynami zarośnie. Pierwsze dni
      szło jeszcze siłą rozpędu, a teraz wszyscy zasypiają już o 20.
      • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 22:18
        No smutasy straszn jesteście/śmy wink) Albo mamy chwilowy przesyt albo to pogoda
        albo za dużo czytania.wink
        Wiecie co? Włączę jakiegoś dobrego, starego rocka, otworzę koniak
        i zobyczymy....może to Was ruszy....smile
      • tofika Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 22:21
        Danusiu,o nie,nie ...
        zadne spanie ,kawą sen pogoniłam dzienny i teraz ..
        "dziś mam wolny wieczór ,pierwszy od miesiącasmileco by tu pod te chrusciki
        capnac? na smaczek ogrzewajacy?
        • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 22:23
          O jak sie cieszę, że jeszcze nie śpicie, bo juz myślałam, że zostałam na forum
          sama. Może być koniaczek, może być kawa a muzyka obowiązkowa.
          • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 08.06.06, 22:33
            ....ale jakoś humoru na pogaduszki mi brak......
            • vogino55 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 00:29
              Za stróża jestem taki nocny obchód robię,,,,,,,,cisza i spokój,,,,
              """Pogaśćie ognie
              odrzwia zawrzyjcie
              i o swych lubych
              śnijcie,,,,śnijcie,,,,,,,,,,,
    • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 10:58
      Otwieram okna wypuszczam zwierzaki na taras. No kawę też zaparzę i biegnę na
      zakupy. Nie lubię stać w sobotę w kilonetrowych kolejkach.
      O chyba jednak nie, bo lunęło deszczykiem.
      • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 11:47
        Dobrze, że kawe nastawiłaś.....dorzucam na stół jeszcze borówkowe
        ciastka....nowe odkrycie.....kosztujcie, bo pychotka wink
        • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 16:18
          Witam bywalców gawiarenkismile)))
          O...ciasteczka mamy,jakie pyszne mniammm..mnniammm,dzięki Natluś,dzisiaj
          uciakam w cień,pod parasol z kawą i ciastkami,jak przyjemnie usiąść po gonitwie
          dziennej,właśnie zjadłam obiad,głowa nie /dymi/chwilka odpoczynku bardzo
          wskazanasmile))))
          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 16:33
            Postawiłam stół z krzesełkami koło basenu,jaszcze tylko parasole zozstawić i
            pełan relakssmile))
            img488.imageshack.us/img488/190/200mz.jpg
            img488.imageshack.us/img488/2778/72jw.jpg
            • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:16
              tak sobie wpadłem do Gawiarenki ale nie na kawkę pewnie wszyscy oglądają te
              koszmarki na WM a ja sobie posiedzę i popatrzę w dal...
            • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:21
              Hela, ja siadam z dziką rozkoszą, ba, nawet popływam, ale innym pewnie za
              zimno wink))
              Sagi, uważaj na oczy, bo Ci chcą odlecieć....
              Przeszło?
              • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:24
                Pifffko Wam przyniosłam, bo co to za mecz bez pifffka ??? wink))
                Popijam teraz jedno, ale mam w zapasie jeszcze 3.....na każdą naszą ewentualną
                bramke.....jak będzie więcej bramek, to przejdę na powieść wink)
              • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:25
                Widzisz natlo tam daleko tą grupę drzew ...obok nich sarna stoi i mały koziołek
                ... i ten śpiew drzew , po prostu kojący...smile
                • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:30
                  Natluś,gdzie zimno? ja już nogi pomoczyłam i wyleguję sie tam z drugiej
                  strony,widzisz mnie? jak macham łapkami,Sagusiu rozstaw te parasolki,słonce na
                  cere mi szkodzi,mógbyś przynieśc mi piffko?
                • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:30
                  Dobra spadam ,do wieczorka, nie będę wam przeszkadzał w oglądaniu kopaczy.smile
                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:31
                    A gdzie moje piffko!!!!!
                    • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:34
                      Helenko , dla Ciebie prosze pifko www.piwoharnas.pl/ może byćsmile
                      • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:35
                        Wielkie dzięki Sagi,kochany jesteśsmile))))
                        • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:37
                          Co Ty delwa, ślepa jezdeś? Krzinka stoi pod stołem, a puszki oszronione. Ty nie
                          mocz nóg, tylko wskakuj.....wspaniała woda, a piwko na brzegu to cudo...wink)
                          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:40
                            Ale ja chciałam,żeby to pifffko mi Sagi podał osobiście do moich rączyneksmile))))
                            Jak mam wskakiwać? kurcze,pływać nie umiem i stroju nimomsmile
                            • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:41
                              A Sagi za drzewem stoi/niby to sarenki podgląda/wstydzę siemsmile
                              • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:43
                                No skarbeczku jam siem odwrócem a ty wskakuj do basenikusmile))) No nareszcie
                                jakieś momenty będąsmile))
                            • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:42
                              Słuchaj, Sagi poszedł był, więc na golasa, to dopiero frajda, ale idź na
                              płytkie, bo mi siem ratować ni w ząb nie chce...
                              • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:44
                                Wiesz co by to było? Ło,matko delwa na golasa!!! przecież nie piłam tej
                                mieszanki marynarskiejsmile)
                                • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:46
                                  A co się Delwa przejmujesz....myśle ,że Sagi juz widział kobitę na golasa wink))
                                  a moze mu pomoże i przestanie wreszcie kląć? wink))
                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:48
                                    Sagi,co Ci to skarbie? już pomagałam Ci kląć i co nie przeszło?
                                    smile))
                                    • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:50
                                      masz zakładaj Helenko tylko że to raczej dołóżka a nie do kąpieli...smile))))
                                      www.damska.bazarek.pl/
                                      • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:53
                                        Ha, ha....mokry "podkoszulek", jeszcze lepszy niż golas wink))
                                      • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:55
                                        Dzięki,ale ja już nie wiem,czy mam ubrać bieliznę nocną,czy szlafroczek,czy
                                        sexi bieliznę o może bokserki?
                                        smile))
                                        • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 19:10
                                          No to nic nie ubieraj wink) w czym problem....dzieci tu niet, chyba, że któraś
                                          niepoważna wnuczęcię przyprowadzi wink
                        • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:41
                          Pij powoli bo zimne , wiesz mój brat kosztował kiedyś specjału marynarskiego na
                          redzie gdyńskiej : 1/3 szklanki piwa , 1/3 szklanki szampana , 1/3 szklanki
                          spirytusu , strasznie pomaga: bo nazajutrz musisz się pytać gdzie jesteś i co
                          wczoraj robiłeś smileTeż bym spróbował dzisiaj czegoś takiego ale jutro z rana
                          wsiadam w samochód tak więc zostanę przy pifku.smile
                          • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:45
                            ....."1/3 szklanki piwa , 1/3 szklanki szampana , 1/3 szklanki spirytusu"
                            ....kurcze, to właśnie dla Ciebie Zbyszku chyba dziś najlepsze, ale cóż, skoro
                            jedziesz.....
                            Tyyyy, nie podglądaj Delwy....a zresztą, moze Ci humor wróci, a Helence nie
                            ubędzie wink)
                • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 18:36
                  Widzę....oooo, uciekła.....to przez Ciebie, bo się tak nagle zerwałeś ....
                  i spadłeś....wink
                  • mira54 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 19:11
                    Piekłam dzisiaj rogaliczki kruche drożdżowe z dżemem
                    wiśniowym. Zapraszam wszystkich do skosztowania wraz
                    z herbatką wiśniową z rumem.
                    • tofika Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 19:19
                      Lakocie? Mireczko..pycha--rogaliczki pracowite a jakie dobre ..mniam...
                      chyba na kawe skusze. jakos tak bedzie najlepiej,
                      • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 19:41
                        Dzięki Mireczko,rogaliki pyszne,ale się napracowałaś,uśiądż chwilę i odpocznij.
                        • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:14
                          Dewlwa, pogratuluj Staremu wink)
                          No to ja jednego rogala z wiśniamy....a mogę jeden na wynos? Mam obok łaucha na
                          takie rzeczy smile
                          Przyniosłam też trutkę na SZCZURY....moze sie przydać wink))
                          • regine Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:19
                            Witam i ja z popoludniowa kawa, czekajac na meczsmile))
                            No i zawitalam, po kilkudnowej przerwie. Pozdrawiam serdecznie, podrzucam
                            ciasteczka domowe z bakaliami. Herbata z rumem tez wskazana, bo deczko zimno
                            bylo przez ostatnie dni i tutaj w Kijowie. Dzis juz ciepelko, jutro wyruszamy
                            na "podboj Ukrainy "...No i co wy na to ???? smile))
                            • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:21
                              No wiedziałam, że przyjdziesz.....prawie w godzinę się
                              wstrzeliłam.....siadaj....o, tu masz nowelkę i opowiadaj smile
                              • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:21
                                ....tylko szybko, bo zaraz mecz wink)
                                • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:25
                                  Witaj Reniusmile)))
                                  Siadaj z nami,widziałaś? ustawilam stolik z krzesełkami koło basenu i uzywamy
                                  ile wlezie,moczymy nogi i nie tylko,opowiadaj jak Ci bez nas?
                                  Natlus stary juz szampana /obalił/ czeka z następnymsmile)))
                                  • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:34
                                    A za kim będzie kibicował wink)))))))))))))))
                                    Włączam TV i będę Wam na bieząco donosić wink
                                    Puszki czekają....mam nadzię, że je "obalę" wink)
                                    • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:45
                                      Też pytanko?????????
                                      Wiadomosmile)))))))))))))))
                                      • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:46
                                        Pod szampana,truskawki i lody,dobrze,ze jutro sobotasmile))))))
                                      • regine Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:49
                                        Jak bez Was ????Nawet nie pytajcie....Dzis laptop zostal wprost wyrwany
                                        zieciowi....Coz tesciowej sie nie boi, to fakt...Ale pytal, czy nie plakalam
                                        juz za nim, tz, za laptopem smile))
                                        Kochany chlopak. Zostal ucalowany. Lece do tego stolika przy basenie ogladac
                                        mecz, ale i tu bede zagladala o jakis czas....Dobrze, ze ziec wrocil, ma
                                        chlopak szczescie smile))))
                                        • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:54
                                          Ucałuj go odemnie Reniusmile)))))
                                          • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 20:55
                                            Od mnie też smile
                                            Uważaj, bo wpadniesz z nim (laptopemwink) do wody i co?.....kicha!
                                            • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:01
                                              Piszesz? nie pij.Pijesz? odłóż laptopasmile))))))))))))
                                              • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:03
                                                Dobra jak Wy każecie ucałować zięcia to proszę poproś tegoż żeby ode mnie
                                                ucałował córkęsmile)))))))))
                                                • malwina52 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:16
                                                  jakie mile towarzystwo sie zebralo,
                                                  witam cieplutko smile)) i zaprasza na urodzinowa wodeczke i winko
                                                  no to Wasze zdrowie
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:23
                                                    Juz zostal ucalowany, zaraz w drzwiach...smile)Smial sie, ze to na pewno nie tylko
                                                    calusy za szczesliwy powrot smile) Wiedzial dokladnie o co mi najbardziej
                                                    chodzilo ...
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:25
                                                    Pełna rehabilitacjasmile))))

Ile godzin bije czas, ile lisci sypie las, tyle szczescia i słodyczy w dniu
                                                    urodzin Tobie zyczęsmile))
                                                    Wznoszę toast winkiem za Twoje zdrówko Malwinkosmile)
                                                  • malwina52 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:28
                                                    zeby prosto chodzic podrzucam jeszcze buteleczke,
                                                    moze juz zasluze na odpiecie z afiszasmile
                                                    Helenko podlewaj dobrze natli moze bedzie latwiejsza
                                                    do pertraktacji
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:32
                                                    Malwinko,Natla sama browar skubnęła i na mecz,ale jak wróci będzie
                                                    musiała /karniaka/zaliczyćsmile))

• regine Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:38
                                                    Malwinko, Twoje zdrowie smile)
                                                    Wlasnie dostalam drinka....Nie wiem, za ten gol Ekwadorczykow, czy traktowac go
                                                    jako "zaliczke", za ulozenie za chwilke, wnusi di snu...smile)
                                                    Zobaczymy, drink odstawiam, ide opowiadac bajke smile)
                                                    Zaraz wracam..Wieczor dzis nalezy do mnie smile)) Z Wami smile)
                                                  • malwina52 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:41
                                                    dzieki ja za mile towarzystwo forumkowe pije
                                                    i szefowa
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:42
                                                    Malwinko,przyniosłam coś na ząb,częstuj się proszęsmile)
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:43
                                                    Czytam Was, zagladam wszedzie...W kazdy watek. Podziwiam, ale naklikaliscie.
                                                    Pojawilo sie kilka nowych watkow. Bardzo ciekawesmile)Zaraz postaram sie tam cos
                                                    skrobnac. Pojawily sie tez "nowe duszyczki", stary Trrol z ogonem rowniez nas
                                                    nawiedza...Czyi jest wszystko OK. Ciesze sie, ze jestem, ze moge z Wami
                                                    posiedziec poklikac, poczytac, przemyslec...A mam o czym , oj mam....
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:40
                                                    Nie wiem jak Wy,ale ja trochę zgłodniałam,może by coś lekkiego przegryść????
                                                    img168.imageshack.us/my.php?image=baklazan44wx.jpg
                                                    img168.imageshack.us/img168/6236/okon42kq.jpg

• malwina52 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 21:44
                                                    juz donosze paterke z owocami i lody
                                                    ale ze mnie gospodynismile))
                                                    za rzadko bywam w gawiarence
                                                  • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 09.06.06, 23:36
                                                    Obiecałyście karniaka i co?.....
                                                    Sama sobie wezmę i na Twoje zdrowie "Odwieszona" wink))
                                                    O, coś się do mnie ciepłego przytula.....Busia Kesarii...siądziemy sobie na
                                                    kanapce obok siebie.....oooo, i chłopak Busi sie znalazł...ależ sie do niej
                                                    tuli....zostawię ich i pójdę spać po emocjach wieczoru.
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 00:02
                                                    Dopijam swojego "karniaka". Mecz zakonczony, wnusia spi, goscie siedza. A ja z
                                                    drinkiem w reku, laptopem przed nosem, w tle leci muzyka z przyjecia weselnego
                                                    corki, ksiezyc nad nami pieknie swieci...Samo szczescie smile)
                                                    Kurcze, tak sobie siedze i mysle, jak dlugo i jak mocno mozna byc
                                                    szczesliwym ???Bo jestem...Z Wami, z najblizszymi...Nie martwie sie o jutro,
                                                    zdrowko odpukac dopisuje...Boze, czy ja snie...???
                                                    Nigdy o takim zyciu nie smialam marzyc, snic...Warto zyc, warto cierpiec, aby
                                                    tak zyc...:
                                                    Ale mnie wzielo na przemyslenia ocne, bo u mnie juz 1:01 smile)
                                                    Wiec dopijam, kierunek lazienka i dalej bede snic...smile)
                                                  • regine Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 10:25
                                                    Zakonczylam wieczor a teraz witam Wszystkich poranna, pachnaca kawa smile)
                                                    Bo jak widze jeszcze nikt nie zrobil...Witam nowo przybyla Manie119 , bardzo
                                                    serdecznie, robila dzis w nocy za "nocnego Marka" smile)) Zostan, widzisz jak i w
                                                    nocy mozna cos ciekawego znalezc w sieci smile))Zwierzaki, swego i gawiarenkowe
                                                    juz wyprowadzone, teraz brykaja jak szalone. Pogoda przepiekna, juz jest +25,
                                                    zaraz wyruszamy na "podboj" Ukrainy. Wiec dopijam kawe i "cala na przod " !!!
                                                  • natla Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 11:31
                                                    A możebyś tak zasiadła na pupie przed kompem i jakiś reportaż skleciła....smile
                                                    Poszła sobie na podboje (tak mi się rymuje z oldboyewink), dobrze, ze choć kawę
                                                    zaparzyła.smile
                                                    Pieseczki, przymiosłam wam coś dobrego......no spoko, wszystkie dostaną !
                                                    Kicie mają mleczko, o proszę....żółwik sałatkę, a papużki jabłko. No, teraz
                                                    jest cisza i spokój, gadzina nakarmina, idę więc z kawą na taras......ładnie
                                                    jest i jeszcze fajnie chłodno.
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:16
                                                    O rany,jeszcze dzisiaj w gawiarence nie byłam,zbyt piękna pogoda była,zeby
                                                    siedzieć w domu,ale zaparzyłam świeżą kawę,czujecie ten zapach ummmmm,lubie
                                                    zapach kawy,co tam,jutro można dłużej pospać, to kawę wypiję,herbatka tez jest
                                                    a jakże,napoje,woda mineralna i oczywiście nowelki,dla każdego coś
                                                    dobrego,acha, przyniosłam truskawki,świeżutkie prosto z /pola/sama
                                                    zrywałam,częstujcie się proszęsmile))
                                                    img140.imageshack.us/my.php?image=deserek7jc.jpg
                                                  • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:28
                                                    Wiedziałam, wiedziałam, że tu gdzieś muszą byc truskawki.Ten ich zapach. To
                                                    moje naajukochańsze owoce, szkoda tylko, że sezon na nie taki krótki. Są takie
                                                    piekne, a jak smakują...
                                                    Witaj, Helenko. Sama tu jesteś?
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:34
                                                    Witaj babeczkosmile)
                                                    Też dopiero tu przybiegłam z truskawkami,ale już nie jestem samasmile)))
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:40
                                                    Myslę,ze nie tylko Ciebie/przyciągnęłam/tutaj zapachem truskawek,kawą i
                                                    herbatką,zlecą sie tutaj napewno,nasi bywalcy,wracają ze spacerków,działek i
                                                    skusza sie na filiżankę heraty czy kawysmile))
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:45
                                                    Zobacz,jak przyjemnie tutaj,wystawiłam stolik,krzesełka na powietrzu jest
                                                    bardzo przyjemniesmile
                                                    img91.imageshack.us/img91/3609/516au.jpg
                                                    A może gryla zrobimy?

img91.imageshack.us/img91/7567/40ua.jpg
                                                  • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:47
                                                    O...jak miło się robi,witajciesmile)))))
                                                  • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:53
                                                    To ja posiedzę nad basenem, na jedzenie nie dam sie namówić. Ale jakbym mogła
                                                    do Gawiarenki nie zaglądnąć.
                                                  • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:40
                                                    O matko , truskawki , takie dojrzałe , pachnące , ze śmietaną i cukrem to lepsze
                                                    od ..... tu nie dopowiem bo taka wyrazistość swoim smaku uzyskują tylko przy
                                                    pełnym słońcu i jakie to podniecające.....smile))))))))
    • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:42
      Truskawki? czy ktoś tu mówił o truskawkach? To ja sie zgłaszam. Wprawdzie pół
      sezonu mam uczulenie na truskawki, ale za to potem objadam się. O i kawa
      pachnie, a ja dzisiaj ziewam cały dzień.
      • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 21:56
        O, jak milo, że coraz nas więcej. A ja, kiedy łaopy po truskawki wyciagałam i
        już, już je miałam - to mnie wylogowało. I samkiem musiałam sie obejść aż do
        tego logowania. Ale nie rezygnuję, biorę cała garść, zanim znowu za drzwi mnie
        wyrzuci.
        • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 22:16
          No i dobrze, że sobie na taras wyszliście. Najważniejsze, że te truskawki
          zostały. O i śmietanka w lodówce? Jescze trochę, nie - dużo cukru. Wymieszam
          i .. Niech mi ktoś spróbuje odebrać. Dzielić się tez nie będę, bo zbyt je
          lubię. Pyszotka. Żałujcie, że Was nie ma.
          • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 22:18
            E tam jesteśmy i podglądamy, jak wcinasz te truskawki. Chociaż ja wolę bez
            śmietanki i cukru. Ze śmietanką, to borówki, czyli czarne jagody czy jak to sie
            tam nazywa.
            • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 22:27
              Ochinie to te owoce runa lesnego które zbieraliśmy jako dzieci i jakie były ze
              smietana bez cukru bo takie były słodkie , tylko gdzie dziś są?
              • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 22:34
                No cóż, choć widzieliście, to zjeść zdążyłam. I dalej uważam, że truskawki,
                śmietana i cukier to jest to.
                • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 22:43
                  A może takie? proszę

img84.imageshack.us/img84/1886/tgstrawberries4804809rm3tv.jpg
                  • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 22:49
                    Super są. Oczywiście, że nie odmówię. Dziekuę, Danusi, bardzo. Może herbatką
                    sie odwdzięczę?
                • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 22:43
                  Sagi, co to są ochinie? Albo ich nie pamiętam, albo w moim lesie nie rosły,
                  albo inaczej się naywały..
                  • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 22:52
                    To przynajmniej trzykrotnie większe owoce od jagód , słodkie jaśniejsze w
                    kolorze prawdopodobnie podobne do borówki amerykańskiej dlaczego ? bo jej
                    jeszcze nie widziałemsmile tylko słyszałem i ta słodycz ... płynąca gdy miażdżyło
                    sie ziarna zębami. Dzisiaj nie widziałem ich nigdzie w lesie widocznie po
                    wyrodzeniu znikły z lasów .smile))
                    • regine Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 23:12
                      Tez dzis pojadlam czeresni i truskawek,transport wprost z Krymu. slodziudkie,
                      pachnace, miodzik wprost. wlasnie, wielka szkoda, ze sezon truskawkowo-
                      czeresniowy taki krotki..
                      • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 23:15
                        Chciałam Wam podrzucić troche czereśni, ale szpaki objadły
                        • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 23:16
                          Pewno, Danusiu, w drodze je zjadłaś a teraz na szpaki zrzucasz.
                          • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 23:18
                            Ale one nie zaprzeczą, bo juz śpią, więc mogę powiedzieć, że to one
                            • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 23:21
                              I słusznie, niech będzie na nie. Najważniejsze, że dobre chęci wykazałaś.
                              Pojadłam pysznych truskawek, zobaczylam się z Wami, ale juz pora na mnie.
                              Żegnam tych, ktorzy pozostają i do jutra.
                          • vogino55 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 23:25
                            e-baba napisała:

> Pewno, Danusiu, w drodze je zjadłaś a teraz na szpaki zrzucasz.

(wink))ależ E-babo szpak tyż człowiek i czeresnie lubi(smile))))))))))
                            • dankarol Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 10.06.06, 23:28
                              Lubi, lubi, kiedyś widziałam jak napadły stragan owocowo-jarzynowy smile)))
                              • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 21:37
                                łółżeszsztyyyyyyyyyyyyyyyy, nikogo w gawiarence ni ma caluśki dzionek , siebie
                                rozumie moja niedziela pracująca ale że Wy Wy Was ni mo łółół ......STATYSTYK !
                                CHONO TU , widzisz kłóda na Gawiarence i napis zamkmniemte to otfołaniania .smile)))))
                                • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 22:42
                                  Łoooooo matko!!!! rzeczywiście,przez cały dzień żywego ducha??????
                                  Kundzia ma wychodne co z naszymi zwierzakami? chodzcie moje biedactwa na mały
                                  spacerek,pochasjcie z pół godzinki ja posiedzę sobie na powietrzu z
                                  wodą ''mineralną''
                                  smile)
                                  • maladanka Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 22:47
                                    o to i ja na chwilkę...slubny świętuje imieniny i nie może przestacsmile
                                    z tego wszystkiego to sie cos zrobiło z zamkiem od barku,że musiałam klapę
                                    przylepic tasmą i się wszyscy śmiali,że plomby nam komornik na barek założył,a
                                    na dodatek zepsuł się zawias w drzwiach wejściowych i groziło,że wszyscy goście
                                    zostaną na dłuuuuugo...ale jakos tak się uchyliły,że na wdechu sie przecisnęli
                                    na klatkę schodową, a ile rumoru przy tym było i smiechu...znowu opinia
                                    spaprana i do prezia spóldzielni doniosą smile
                                    • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:00
                                      A już miałam pożegnać się na dzisiaj, ale zobaczyłam Twój post, Danusiu. I
                                      brzuch mnie ze smiechu rozbolał. Fajną imprezę miałas, lubię takie. A sąsiedzi
                                      to po prostu Wam zazdroszczą gości, atmosfery i śmiechu. A ślubny niech sobie
                                      świętuje - w końcu ma świeto, a że raz w roku - to święto nalezy mu się. Oj,
                                      jescze się śmieję. A ten barek - cha, cha, cha!
                                      • e-baba Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:10
                                        E, chyba Danusia do świetowania ślubnego się dołączyła. I słusznie, sam nie
                                        będzie się z niesprawnym bakiem szarpał. Bawcie się więc dobrze. Ja znikam,ale
                                        dalej się śmieję.
                                        • maladanka Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:16
                                          jezdem...jezdem...ale...nie uwierzycie,że sie może cos takiego dziać jak w
                                          komediach albo w dobranocce pt.Sąsiedzi. No więc goście sie wycisnęli,slubny
                                          wlazł na taborecik i zaczął majstrowac przy naprawie drzwi i...oparł się o
                                          szafę z drzwiami przesuwanymi w przedpokoju ,no i się wahnął i wgniótł te drzwi
                                          przesuwane ..Teraz tak: barek - sie trzyma na tasmie klejącej, drzwi wejściowe
                                          na jednej zawiasie, a szafa w przedpokoju ma drzwi nie przesuwane tylko
                                          wyjmowane...i z tego wszystkiego nalalismy sobie i się też
                                          smiejemy...przynajmniej fachowiec nie będzie szedł do jednej usterki,nie?...
                                          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:20
                                            Oj,nie nudzisz Ty się Danusiu,nie nudzisz,przy swoim męzusmile))))))))))
                                            Nie moge klikać...musze sie wyśmiaćsmile))))))
                                          • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:22
                                            Mireczko,a pifffkoo jest w drugiej lodówce,zobacz dobrze,sama tam wstawiłam
                                            pare buteleczek.
                                  • mira54 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 22:53
                                    Oj przydałoby mi się pifffko. Zerknę, może jest
                                    w lodówce? Cały dzień na słoneczku, głowa mnie troszkę boli,
                                    a pifffko byłoby mi chyba pomogło...
                                    • mira54 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:27
                                      Dzięki za podpowiedź, druga półeczka mówisz?
                                      Och jak przyjemnie, schłodzone pifffko,
                                      a jak smakuje o tej porze?
                                      • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:30
                                        Masz rację Mireczko,sama właśnie popijam z takkkkąąąąąą pianką, to taki
                                        dosypiaczsmile))
                                      • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:31
                                        Jak smakuje ? oooo.... różnie , spragniony poczuje słodycz , napojony gorycz ,
                                        niedopity obojętność, przepity ...nic nie poczujesmile)))))
                                        • del.wa.57 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:37
                                          A jak Tobie smakuje Zbyszku?Ciekawa jestem jaka będzie opcjasmile)
                                          • sagittarius954 Re: GAWIARENKA - CZRWIEC 2006.....cd...... 11.06.06, 23:43
                                            no i okazuje się że dla mnie nie ma opcji bom nienapojony to jednak syty ani
                                            nie dopity ani nie przepity smile)))))ech dola kierowcy...