Dodaj do ulubionych

parp-pytanie

14.01.08, 12:47
Po ponad 2 miesięcznym oczekiwaniu dostałam informacje,że moja
aplikacja na trenera szkoleń została zaakceptowana i zaczynam
prowadzić cykl szkoleń tematycznych. Niestety nie wiem na razie nic
więcej: wynagrodzenie, rodzaj umowy itp. Kto pracował jako trener
szkolen organizowanych przez PARP. Możecie powiedzieć jak to
wszystko wygląda od kuchni?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka