Dodaj do ulubionych

Busy Holandia-Polska

17.02.14, 23:11
Chcesz bezpiecznie i komfortowo dotrzeć z Polski do Holandii? Interesują Cię profesjonalne przewozy do Holandii? Chcesz szybko i tanio trafić pod wskazany adres w kraju tulipanów? Szukasz transportu na miarę Twoich oczekiwań?
Firma ENERGY TOUR gwarantuje, że bezpiecznie i na czas dotrzesz do celu Twojej podróży na terenie całej Holandii. Bez względu na to czy jedziesz do pracy, w odwiedziny do rodziny, na imprezę okolicznościową czy też w celach turystycznych, możesz liczyć na komfortowe warunki jazdy i miłą obsługę.
Obserwuj wątek
    • bezowa3 Re: Busy Holandia-Polska 24.08.14, 00:32
      no ja jechałam i dla mnie okej bardzo. Kierowca miły, bus jechał planowo a w środku czystko i klima :)
    • busydo Re: Busy Holandia-Polska 01.10.15, 14:04
      Gorąco polecam przejazdy www.busydoholandii.org, Busy do Holandii, Busy do Niemiec, Busy do Belgii, wyjazdy codziennie, bez przesiadek, w systemie door to door, najlepsi kierowcy, pewne-bezpieczne-nowe samochody.

Wygoda i komfort
      W wybrane dni brak dopłat za nadbagaż :):)

zadzwoń i dowiedz się więcej:

+48 729 248 162

www.busydoholandii.org
      • rina.arco Re: Busy Holandia-Polska 09.01.19, 21:26
        tragedia ,nie polecam,Ludzie trzymajcie sie od nich z daleka.Pierwszy i ostatni raz ktoś mnie tak potraktował. zamówiłam busa,nie dosc że mnie wystawili(cala noc nie przespana),to nawet nie zadzwonili ,ze sie nie pojawią,mało tego zablokowali na fejsie. w ostatniej chwili poratowal mnie blablacar,mialam duzo szczęscia w tym calym nieszczesciu:) Busydoholandii .org to 0 szacunku dla klienta,DNO!nikomu tego nie życze.
    • everka Re: Busy Holandia-Polska 11.01.17, 10:13
      Polecam przejazdy do Holandii z Firmą Needer www.nbus.pl. Obsługują przejazdy do Holandii, Niemiec.
      Wyjazdy codziennie z pomorskiego i zachodniopomorskiego, najlepiej sprawdzić w rozkładzie jazdy skąd i dokąd jadą.
      Komfortowe busy, miła obsługa, bezpieczna podróż.
      Szczegóły uzgadniasz pod numerem telefonu 512121282.
      Polecam, fajni ludzie.
    • pentesilea94 Re: Busy Holandia-Polska 07.03.17, 22:05
      A ja serdecznie moge polecic firme INTERBUS ze Szczecina. Zawsze korzystam z ich uslug i nigdy sie nie zawiodlam! Zabieraja z wojewodztwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Co najwazniejsze transport jest szybki i bezpieczny. Kierowcy bardzo sympatyczni, zawoza pod wskazany adres. Polecam, tu numer do pana Roberta - szefa: 602485864
    • tomaszordo Re: Busy Holandia-Polska 27.04.17, 14:19
      Jeżeli chodzi o wyjazdy do Niemiec i Holandii z południa Polski, to warto zapoznać się z ofertą firmy Luxada www.luxada.pl.
    • google333 Re: Busy Holandia-Polska 31.07.18, 11:10
      Polecam <a href=" www.przewozyconnect.pl ">Busy do Holandii</a> z Lublina
      • google333 Re: Busy Holandia-Polska 13.11.18, 10:54
        Jeżdżą www.przewozyconnect.pl busy do holandii +48503774667
    • google333 Re: Busy Holandia-Polska 31.07.18, 11:12
      Polecam www.przewozyconnect.pl busy do Holandii z Lublina
      • klli Re: Busy Holandia-Polska 16.09.18, 18:19
        Najlepsza oferta na usługi przewozu osób do Holandii na chwilę obecną jest bus-holandia.pl. W zasięgu mają cała Holandię. Ich busy są czyste, wygodne. Podróż przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Na prawdę warto.
    • mkasmeczyk Re: Busy Holandia-Polska 17.02.21, 11:06
      Jechałem pracowniaprzemian.pl/przejazd-busem-do-holandii/ bardzo dobre połączenie.
    • radoslaw-omm Re: Busy Holandia-Polska 06.03.21, 14:47
      Jak dla mnie niezawodna jest firma Oto Bus. Jeżdżę z nimi regularnie do rodziny w Holandii, zawsze na czas, bezpiecznie, komfortowo. Wyjeżdżają z wielu różnych miast w Polsce i jeżdżą nie tylko do Holandii, ale też do Niemiec, Belgii, Austrii, nawet do Francji. Mają na stronie podane informacje odnośnie swoich tras i rozkładu jazdy: oto-bus.pl/wyjazdy-i-trasy/ Jeżeli ktoś chce bezpiecznie i bezproblemowo dostać się m.in. do Holandii to warto skorzystać z ich usług.
    • art1010 Re: Busy Holandia-Polska 10.03.21, 17:50
      od ponad dwóch lat jeżdżę tylko z firmą busydoholandii.org i jak na razie nie mam zamiaru zmieniać przewoźnika, zawsze odbierają spod domu i zawożą pod adres. Nie trzeba nigdzie dojeżdzać i czekać na busa, po prostu zamawiasz i czekasz spokojnie aż po Ciebie przyjadą. Jeśli ktoś z południa Polski szuka przewoźnika to mogę ich ze spokojem polecić
    • janek894 Re: Busy Holandia-Polska 12.03.21, 15:42
      Szybkie przelewy zagraniczne.TransferGo do wysyłania pieniędzy za granicę! Kliknij my.transfergo.com/pl/r/NDXoEl lub użyj NDXoEl, aby wypróbować samodzielnie ZA DARMO
    • medime Re: Busy Holandia-Polska 04.02.22, 09:02
      Podróżuje www.motoinf.pl/jakie-busy-do-podrozy-zagranicznej-wybrac/ duże promocje na bilety.
    • tomtiger140 Re: Busy Holandia-Polska 25.04.22, 08:23
      Witam
      Potrzebujesz oferty pożyczki pieniężnej? Dowiedz się, jak zaciągnąć pożyczkę, aby skonkretyzować swoje projekty lub po prostu związać koniec z końcem w trudnych miesiącach.W razie potrzeby skontaktuj się z nami.
      E-mail: Daniella.Fremont@hotmail.com

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka