REKLAMA
REKLAMA
Gazeta.pl
Poczta
Forum
Wiadomości
Sport
Plotek
Kobieta
Dziecko
Moto
Wyborcza.pl
Zaloguj się
Aktualności
Avanti24
Najnowsze wiadomości
Wiadomości plotek
Trendy
Moda kobieca
Makijaż
Paznokcie
Fryzury
Tuba.fm
Towarzyskie
Nauka zdolna
Next
Środowisko
Biznes
Technologia
Nauka
Gazeta.pl
Buzz
G.pl
Przepisy
Next
Moda
Ażurowe baleriny
Marynarki na wiosnę
Wiosenne sukienki
Kobiece sweterki
Szare sneakersy
Modne mokasyny
Kardigany na wiosnę
Kremy z filtrem
Kurtki na wiosnę
Buty trekkingowe
Kwietniki i donice
Meble turystyczne
Kwieciste obrazy
Huśtawki i fotele wiszące
Co wziąć na kemping
Wyposażenie balkonu i ogrodu
Elegancki stolik kawowy
Niezbędne narzędzia ogrodnicze
Wiosenne dekoracje okna
Eleganckie koszule
Dom
Narożniki do salonu
Lampy sufitowe do sypialni
Minimalistyczne wnętrza
Najmodniejszy kolor do salonu
Wyprzedaż H&M Home
REKLAMA
REKLAMA
Forum
Na każdy temat
Łoś - przyjaciel człowieka
ZMIEŃ
REKLAMA
Dodaj do ulubionych
wave
nataliele
16.05.06, 22:54
Odpowiedz
Link
Obserwuj wątek
Podgląd
Opublikuj
REKLAMA
Rozwiń dyskusję
Drzewko
Od najstarszego
Od najnowszego
nataliele
uwazam ,ze nie powinienes rozpijac robiego
16.05.06, 22:54
Odpowiedz
Link
wave32
Ja rozpijam? No coś Ty!
16.05.06, 22:58
Odpowiedz
Link
wave32
My jesteśmy
16.05.06, 22:59
Odpowiedz
Link
wave32
smakoszami,
16.05.06, 22:59
Odpowiedz
Link
wave32
a nawet,
16.05.06, 22:59
Odpowiedz
Link
wave32
nie waham się
16.05.06, 22:59
Odpowiedz
Link
wave32
stwierdzić - koneserami i kiperami ;)
16.05.06, 23:00
Odpowiedz
Link
nataliele
bo bedzie musial spac na kanapie ;]
16.05.06, 22:55
Odpowiedz
Link
roborobi
W Mata się zabawiasz?
16.05.06, 22:57
Odpowiedz
Link
nataliele
No co Ty,ja sie tylko martwie o Ciebie
16.05.06, 22:58
Odpowiedz
Link
nataliele
i o Twoje stosunki z zona ;]
16.05.06, 22:59
Odpowiedz
Link
roborobi
hhhmmm, żona nie zajac :P
16.05.06, 23:00
Odpowiedz
Link
wave32
Robi, żona zagląda Ci czasem przez ramię na forum?
16.05.06, 23:04
Odpowiedz
Link
roborobi
Niestety
16.05.06, 23:05
Odpowiedz
Link
roborobi
nawet czasami
16.05.06, 23:05
Odpowiedz
Link
roborobi
kompa chce wyłączać :(
16.05.06, 23:05
Odpowiedz
Link
wave32
A sama pisuje?
16.05.06, 23:08
Odpowiedz
Link
roborobi
Nie ;), pod moim logingiem nie ma jak
16.05.06, 23:10
Odpowiedz
Link
wave32
A pod swoim?
16.05.06, 23:12
Odpowiedz
Link
roborobi
Bez przesady :)
16.05.06, 23:12
Odpowiedz
Link
wave32
Rozumiem, że forumowanie jej nie bawi?
16.05.06, 23:13
Odpowiedz
Link
roborobi
Uważa to za stratę czasu, areszty to chyba
16.05.06, 23:15
Odpowiedz
Link
roborobi
nie chcecie wiedzieć :)
16.05.06, 23:16
Odpowiedz
Link
wave32
Właśnie, że chcemy! Prawda Natalio? ;)
16.05.06, 23:17
Odpowiedz
Link
wave32
(nawet mi przez myśl
16.05.06, 23:12
Odpowiedz
Link
wave32
nie przeszlo, że pisze z Twojego konta)
16.05.06, 23:12
Odpowiedz
Link
nataliele
mogloby byc zabawnie <lol>
16.05.06, 23:14
Odpowiedz
Link
roborobi
Staram się wylogowywać jak odchodzę od kompa
16.05.06, 23:16
Odpowiedz
Link
hiroszima13
Stara ale czasem nie wychodzi ;)
16.05.06, 23:40
Odpowiedz
Link
wave32
;))
16.05.06, 23:42
Odpowiedz
Link
roborobi
Teraz już nie robię tych błędów :)
16.05.06, 23:44
Odpowiedz
Link
wave32
:DD
16.05.06, 23:45
Odpowiedz
Link
hiroszima13
Ale trzeba sie miec na bacznosci :P
16.05.06, 23:52
Odpowiedz
Link
hiroszima13
Mnie tam nikt nie ma możliwości podsiąść :))
16.05.06, 23:52
Odpowiedz
Link
roborobi
Nie wiem, czy to dobrze czy źle??
16.05.06, 23:53
Odpowiedz
Link
hiroszima13
raz dobrze, raz żle sama nie wiem :)
16.05.06, 23:57
Odpowiedz
Link
roborobi
Jedno i drugie ma swoje zalety i wady
16.05.06, 23:58
Odpowiedz
Link
roborobi
ale ameryke odkryłem :)
16.05.06, 23:59
Odpowiedz
Link
hiroszima13
To chyba zależy od tego którą nogą wstanę :P
16.05.06, 23:58
Odpowiedz
Link
hiroszima13
Chociaż moze nie do końca
16.05.06, 23:58
Odpowiedz
Link
hiroszima13
babeczki zmienne są, a nawet nieobliczalne :))
16.05.06, 23:58
Odpowiedz
Link
roborobi
Tak wiem, ale facet raz na 7 lat też się zmienia
16.05.06, 23:59
Odpowiedz
Link
hiroszima13
nie wiedziałam, że co 7 lat sie zmieniacie :P
17.05.06, 00:07
Odpowiedz
Link
hiroszima13
musze to przemyśleć i się nad tym zastanowić :)
17.05.06, 00:08
Odpowiedz
Link
roborobi
No może nie każdy, a moze to jest jeszcze inaczej
17.05.06, 00:10
Odpowiedz
Link
roborobi
że zmieniamy się dla Kobiet lub
17.05.06, 00:10
Odpowiedz
Link
roborobi
dla siebie :P
17.05.06, 00:10
Odpowiedz
Link
hiroszima13
przypatrzę sietemu ;)
17.05.06, 00:14
Odpowiedz
Link
hiroszima13
jak cos wymyślę to dam znac :)
17.05.06, 00:14
Odpowiedz
Link
roborobi
wnioski z dowodami :P muszą był :)
17.05.06, 00:15
Odpowiedz
Link
hiroszima13
bedą jak zostaniesz królikiem doświadczalnym :P
17.05.06, 00:18
Odpowiedz
Link
roborobi
No wiesz, do królika to mi daleko :)
17.05.06, 00:19
Odpowiedz
Link
hiroszima13
bo niby w jaki sposób mam dowody zbierać
17.05.06, 00:18
Odpowiedz
Link
roborobi
Na pewno cos wymyślisz :P
17.05.06, 00:19
Odpowiedz
Link
hiroszima13
tjaaa
17.05.06, 00:20
Odpowiedz
Link
roborobi
No widzisz, proste, no nie :P
17.05.06, 00:21
Odpowiedz
Link
hiroszima13
bałdzo :P
17.05.06, 00:22
Odpowiedz
Link
roborobi
Plan działania jeszcze trzeba opracować
17.05.06, 00:25
Odpowiedz
Link
roborobi
i uradzić cosik :P
17.05.06, 00:25
Odpowiedz
Link
hiroszima13
Proponuję zrobić naradę
17.05.06, 07:59
Odpowiedz
Link
hiroszima13
termin dowony :)
17.05.06, 07:59
Odpowiedz
Link
hiroszima13
miejsce wszytkim znan :))
17.05.06, 08:00
Odpowiedz
Link
hiroszima13
oczywiście w Łosiu ;)
17.05.06, 08:00
Odpowiedz
Link
roborobi
O mężczyznach mamy radzić
17.05.06, 08:08
Odpowiedz
Link
roborobi
to chyba tylko Kobiety powinny
17.05.06, 08:08
Odpowiedz
Link
roborobi
się umówić :P
17.05.06, 08:08
Odpowiedz
Link
hiroszima13
ee nie podebatujemy na każdy temat
17.05.06, 12:36
Odpowiedz
Link
hiroszima13
zupełnie jak na łosiu :))
17.05.06, 12:36
Odpowiedz
Link
hiroszima13
zresztą Wy możecie nam sporo pomóc :P
17.05.06, 12:37
Odpowiedz
Link
1
2
następne
Najnowsze z forum
Łoś - przyjaciel człowieka
31.07.19, 17:32
Lipiec 2019 r
(3)
morfeusz_1
03.01.18, 12:57
Styczeń 2018
(3)
dominikax18
06.12.17, 12:44
Grudzień 2017
(3)
morfeusz_1
18.01.22, 17:41
Styczeń 2022 r
(1)
morfeusz_1
09.12.21, 15:34
Grudzień 2021 r
(1)
morfeusz_1
09.12.21, 15:29
Listopad 2021 r
(1)
morfeusz_1
09.12.21, 15:14
Październik 2021 r
(1)
morfeusz_1
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Zaloguj się kontem Gazeta.pl
Zaloguj przez Facebook
Zaloguj przez Google
REKLAMA
REKLAMA
Kategorie
Najnowsze wątki
Więcej forów
Więcej na tym forum
Tagi
Polecane
Najciekawsze
Aktywne
Aktualności i Media
Auto-Moto
Czas Wolny, Hobby
Dom
eDziecko
Eksperckie
FotoForum
Gospodarka
Kobieta
Komputery
Kuchnia
Kultura
Mężczyzna
Na emigracji
Na każdy temat
Nauka i edukacja
Ogłoszenia
Pomoc
Praca
Regionalne
Religia
Społeczeństwo
Sport
Towarzyskie
Turystyka
Tylko dla dorosłych
Ukryte
Zdrowie
Zwierzęta
Mamy nastrój przefpogromowy
Granice opowiedzialności za rodziców seniorów
Ekstremalny i zupełny ghosting.
OT - Ądżej był beznadziejny?
Polacy to jest wyjątkowo gościnny naród właśnie
nie wiedziałem, że kiedykolwiek to napiszę czy
ciekawe czy w pozn szpitalach też są saloniki VIP?
Mainstream chciał otruć Nawrockiego!
Jestesmy tym, co jemy
nie chcemy Ukraińców w UE
"Watek załozony na prosbe innego uczestnika forum"
zboczeńcy wkraczają do powiatów
Misoprostol + Mifepristone zestaw WolnaAborcja.com
OT - Wołyń pamiętamy?
dziewczyna pozna mężczyznę
Piłka nożna jest inna
Tabletki poronne na aborcję online WolnaAborcja
To bedzie cieplutko.....
Misoprostol + Mifepristone zestaw WolnaAborcja.com
Zelenski nie przyjedzie do Gdańska
Mariola, Viola, Mirella, Luiza,Ksenia,Sonia w 2026
Ciemny lud
Policja ściga internautę bo ten użył słowa murzyn
Misoprostol sprzedam WolnaAborcja.com
Łatwe dorabianie w domu
Już nie będzie cały w oryginale.
Jezus Chrystus zapłacił rachunek w restauracji
"żyć tu i teraz a nie grzebać w przeszłosci ."
Czy Ukraina to nowe "mocarstwo"?
BUY CRYSTAL METH (METHAMPHETAMINE)
Borsucza Nora
Wolna Aborcja - tematyczne
Kalejdoskop ❁♫♫
Leziowa melyna
wasze opinie o...
Forum pożegnalne
Pogaduchy
a gdyby tak.. nieba przybliżyć
Kozmo-Gerls
Kuchenne Pogaduszki:)
___Ano Malie___
Agencje SEO - opinie
Akwarium rybki jedenastej
ANALityczno - umORALniające
Anna Szalkowska opinie wróżka
Canis Majoris
Chcę...
Dialogi na cztery nogi
DWORZEC CENTRALNY
Eryk Mozgol - opinie 2025/2026
Eryk Mozgoł - rytuały, opinie
Forum dla Wszystkich
FORUM DLA WYPRANYCH
Forum Polecam, nie polecam
grzadka rzodkiewki aka sndlvrs
HOROWA GÓRA
HURTOWA ODZIEŻ UŻYWANA
Hyla odkurzacz opinie
Instrukcja, poradnik
Jak ten czas leci ...
drogie
jabłka w cieście
kotlety serowe
depesze
c-media
nadwrażliwość na zapachy
sic
obsługa biura
poddębice
wysokie mazowieckie
balustrady
zamość
wertheim
telepraca
emeryturę pomostową
kawasaki kx 250
firmy doradczej
długów
macd
praktyki
komputerowego firma
skuszony
bolu
końcowej
doradca personalny
leczenie interferonem
wizerunku
grzybica stop
badania cukru
zdesperowany
Co kupic chlopakowi na Walentynki?
HCV - RNA gdzie w Łodzi?
ankieta zabawkowa
Ostatnie dni w pracy
Ści(ą)gany (Polsat, teraz)
Kuchnia kanaryjska?
Kryzys wokol TK, troche chronologii
PiS tam gdzie stalo ZOMO
"Glosowanie na dwie rece"
Depresja
Jak wyjść z potrzasku?
Nasza sfera czuciowa
Cisza jakas
zadaszenia balkonów parterowych
Zagospodarowanie placu zabaw
ścierwo
Najgłupsze z najgłupszych >
Entuzjazm w diabelskich objęciach...
Powolutku....!
Tu można się wykrzyczeć. Dla sfrutrowanych
Już wrzesień..:)
Obrzęk ręki
1000 IPN o PIN w NIP niezdradzi generała c.o. pni
terror tajnych 'głópców' 258
Listopad 2015 r
Kwiecień 2015r.
Grudzień 2015 r
Kwiecień 2016 r
Luty 2016
Styczeń 2017 r
luty 2015 r
Grudzień 2014 r
Lipiec 2019 r
REKLAMA