Dodaj do ulubionych

Nowości w ofercie Viessmann 2018

21.08.18, 13:14
Witajcie,

Miło mi poinformować, że wprowadzamy do naszej oferty nowe interesujące produkty w zakresie pomp ciepła, podgrzewaczy pojemnościowych a także nowe pakiety urządzeń.
- Zdalne sterowanie kotłem Vitodens 100-W i Vitodens 111-W (dostępne w sprzedaży od października 2018 r.)
- Pompa ciepła Vitocal 060-A typ T0E (z grzałką) o pojemności 180 litrów uzupełnia dotychczasową ofertę tej pompy o pojemności 254/251 litrów
- Nowa pompa ciepła do podgrzewu c.w.u. Vitocal 262-A zastępuje dotychczasową pompę Vitocal 161-A
- Nowa, kompaktowa pompa ciepła powietrze-woda Vitocal 222-A typu Monoblok ze zintegrowanym zasobnikiem wody użytkowej o pojemności 220 litrów.
- Nowa stacja uzdatniania wody Aquahome Duo do zmiękczania wody wodociągowej dla gospodarstw domowych, z dodatkowym filtrem węglowym.

Z nowymi produktami możecie zapoznać się TUTAJ.

Jeżeli nasze nowe rozwiązania Was zainteresują zapraszam do kontaktu TUTAJ.
Nasi eksperci przygotują dla Was bezpłatną i niezobowiązującą propozycję.

Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • buddar Re: Nowości w ofercie Viessmann 2018 12.05.20, 08:51
      Witam, jestem posiadaczem wyższego modelu pompy Viessmann Vitocal 200 S - który w moim przypadku okazuje się bardzo awaryjny - zgłosiłem 6 usterek w ciągu 3 mcy od montażu, moje doświadczenia z serwisem Viessmann mogę określić wyłącznie jako „poniżej krytyki” ze względu na długi czas oczekiwania na przyjazd serwisanta oraz nieskuteczność napraw, posprzedażna obsluga klienta jest bardzo słaba, szczerze odradzam zakup pomp ciepła Viessman Vitocal 200s - chyba, że ktoś szuka sobie dodatkowych wrażeń z „przepychankami” z wielkim niemieckim koncernem za własne spore pieniądze...osobiście żałuje, że wybrałem produkt Viessmann.
      • konsultant_viessmann Re: Nowości w ofercie Viessmann 2018 15.05.20, 11:08
        buddar napisał(a):

> Witam, jestem posiadaczem wyższego modelu pompy Viessmann Vitocal 200 S - który
        > w moim przypadku okazuje się bardzo awaryjny - zgłosiłem 6 usterek w ciągu 3 m
        > cy od montażu, moje doświadczenia z serwisem Viessmann mogę określić wyłącznie
        > jako „poniżej krytyki” ze względu na długi czas oczekiwania na przyjazd serwisa
        > nta oraz nieskuteczność napraw, posprzedażna obsluga klienta jest bardzo słaba,
        > szczerze odradzam zakup pomp ciepła Viessman Vitocal 200s - chyba, że ktoś szu
        > ka sobie dodatkowych wrażeń z „przepychankami” z wielkim niemieckim koncernem z
        > a własne spore pieniądze...osobiście żałuje, że wybrałem produkt Viessmann.

Witam, ponawiam prośbę o kontakt i podanie danych i numeru seryjnego urządzenia. Bez tego trudno mi reagować. Jak na razie nie mam od Pana konkretów, a bez tego niestety nie mogę pomóc, nie wiem również, na czym polega problem. Proszę skupić się na wystosowaniu do mnie wiadomości prywatnej z konkretami. Pozdrawiam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka