Dodaj do ulubionych

technik masażysta

18.09.12, 07:42
proszę jeśli chodził ktoś do szkoly gowork na techhnika masażystę niech powie, czy tam na zajęciach praktycznych uczymy się masażu na sobie nawzajem? Czy rozbieramy się do naga i ćwiczymy każdą część ciała? proszępowiedzcie jak jest w innych szkolach tego rodzaju?
Obserwuj wątek
    • rabarbarek11 Re: technik masażysta 21.06.16, 19:08
      szkoła z kierunkiem technik masażysta, nauka w grupach na pracowni masażu. masujesz każdą część po kolei - tak jak będziesz to robić z pacjentem, ale nie rozbieramy się do naga!! odsłaniasz potrzebną część ciała i uczysz jak zabezpieczać pozostałe, niemasowane częśći:) w szkołach 2letnich jest masaż klasyczny, segmentarny, limfatyczny, kosmetyczny itd. duuużo, duuużo:) szkoły państwowe - bezpłatne!! np. Otwock pod warszawą:)
    • kasperkarolina Re: technik masażysta 12.02.21, 12:30
      Ja chodzę do Cosinusa i mogę powiedzieć jak jest w Cosinus. Jestem już na 2 semestrze, więc coś tam wiem o zajęciach pod czas zarazy :) My mamy zajęcia praktyczne w szkole i uczymy się na sobie nawzajem. Nie rozbieramy się do naga :) Ja osobiście jestem zadowolona z zajęć. Szczególnie z tego, że nie rozbieramy się do naga :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka