Gość: Richelieu*
IP: 217.98.107.*
12.07.04, 00:03
chciano dziś i fffczoraj tematu kontrowersyjnego
więc
Jak postrzegacie nie swoje kierunki. Przeciętny student uważa swój kierunek
za pępek świata i to jest normalne, nacechowuje go emocjami i sam postrzega
swój kierunek bardziej przez pryzmat tego jak mu się na studiach wiedzie, a
nie obiektywnie. O innych zaś kierunkach ma pojęcie z drugiej ręki, z
trzeciej, z artykułu w durnej gazecie albo i mniej durnej, z powszechnej
opinii itd. Emocjonalność zła, ale stereotyp jeszcze gorszy. Choć naturalnie
da się emocjonalnośćbez problemu wsadzić w ramki i ustalić przyczynę to jednak
co sądzicie o innych kierunkach
listę proszę
i cwaniacko sama listy nie napiszę, a co, ma być kontrowersyjnie
;)