Gość: amanda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 09:37 Co sądzicie o lektoratach na swoich uczelniach? Czy lektoraty mają sens? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: krystyna Re: lektoraty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 12:12 Lektoraty są do dupy i mogłoby ich w ogóle nie być Odpowiedz Link Zgłoś
mamalgosia Re: lektoraty 30.09.04, 14:35 studiowałam na dwoch uczelniach, no i niestety na obu nie miały sensu:) Odpowiedz Link Zgłoś
facecja Re: lektoraty 30.09.04, 14:42 Gość portalu: amanda napisał(a): > Co sądzicie o lektoratach na swoich uczelniach? Czy lektoraty mają sens? po tescie kwalifikacyjnym dostałam się na poziom egzaminacyjny - co świadczy o tym, że poziomy te nie są zbyt wygórowane ale jak bedę miała w przyszłym semestrze więcej czasu, to skuszę się na darmową naukę podstaw rosyjskiego czy włoskiego czy hiszpańskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Richelieu* Re: lektoraty IP: 195.117.90.* 30.09.04, 15:45 ja zaś trafiłam na kapitalną lektorkę raz Odpowiedz Link Zgłoś