IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 09:37
Co sądzicie o lektoratach na swoich uczelniach? Czy lektoraty mają sens?
Obserwuj wątek
    • Gość: krystyna Re: lektoraty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.04, 12:12
      Lektoraty są do dupy i mogłoby ich w ogóle nie być
      • Gość: kuranyi Re: lektoraty IP: *.net-serwis.pl 30.09.04, 12:26
        racja
    • mamalgosia Re: lektoraty 30.09.04, 14:35
      studiowałam na dwoch uczelniach, no i niestety na obu nie miały sensu:)
    • facecja Re: lektoraty 30.09.04, 14:42
      Gość portalu: amanda napisał(a):

      > Co sądzicie o lektoratach na swoich uczelniach? Czy lektoraty mają sens?

      po tescie kwalifikacyjnym dostałam się na poziom egzaminacyjny - co świadczy o
      tym, że poziomy te nie są zbyt wygórowane

      ale jak bedę miała w przyszłym semestrze więcej czasu, to skuszę się na darmową
      naukę podstaw rosyjskiego czy włoskiego czy hiszpańskiego...
    • Gość: Richelieu* Re: lektoraty IP: 195.117.90.* 30.09.04, 15:45
      ja zaś trafiłam na kapitalną lektorkę raz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka