Dodaj do ulubionych

FARMACJA W WAWIE +AKADEMIK

29.07.05, 17:49
chciałam nazwiazac z kims kontakt kto zaczyna studia f. w wawie, (gg 69926)
oraz chcialam spytac,czy ktoś orientuje sie jak wygądaja akademiki am?
pozdro:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka