fruktoza 29.07.05, 17:49 chciałam nazwiazac z kims kontakt kto zaczyna studia f. w wawie, (gg 69926) oraz chcialam spytac,czy ktoś orientuje sie jak wygądaja akademiki am? pozdro:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj