Gość: yrie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.06, 17:19 Drodzy studenci UAM-u - jak jest z językami obcymi na studiach? Czy można wybrać, czy wszyscy sa skazani na angielski/niemiecki? Konkretnie chodzi mi o filologię polską.:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj