IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.06, 17:19
Drodzy studenci UAM-u - jak jest z językami obcymi na studiach? Czy można
wybrać, czy wszyscy sa skazani na angielski/niemiecki? Konkretnie chodzi mi o
filologię polską.:)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka