Dodaj do ulubionych

Informatyka na PWR......?

IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.10.08, 14:07
Czy kiedy skończe studia...załóżmy że inżynierskie ....za 4
lata...nadal bedzie popyt na informatyków??Czy opłaca się iśc na pwr
wydział elektroniczny informatyka czy lepiej na cos ekonomicznego?
Obserwuj wątek
    • Gość: dropsiara Re: Informatyka na PWR......? IP: *.mp1.dr.home.nl 04.10.08, 14:11
      Ludzie! Po co Wy studiujecie? Bo sie oplaca? To juz nikomu na wiedzy
      nie zalezy?
      • Gość: Dreamer Re: Informatyka na PWR......? IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.10.08, 14:19
        Gdyby zalezało mi tylko na samej wiedzy to siedziałbym w domu i
        uczył się na własną ręke idiotko...
    • king_rat Re: Informatyka na PWR......? 04.10.08, 14:27
      Informatycy mogą zajmować się różnymi rzeczami. Mogą być to programiści,
      administratorzy sieci itp. itd. Na każdego z nich będzie inne zapotrzebowanie,
      więc co rozumiesz przez popyt na informatyków?
      • Gość: Dreamer Re: Informatyka na PWR......? IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.10.08, 14:28
        Tylko i wyłącznie programowanie...szczególnie C,C++,JAVA
        • king_rat Re: Informatyka na PWR......? 04.10.08, 14:35
          > Tylko i wyłącznie programowanie...szczególnie C,C++,JAVA

          Jeżeli chodzi o programistów to na nich jest i będzie zapotrzebowanie. Zwłaszcza
          na tych dobrych.
    • Gość: ja Re: Informatyka na PWR......? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 16:28
      zacznijmy od tego, że na PWr nie ma wydziału elektronicznego...
      po drugie, tu studenci, nie wróżki.
      • Gość: Dreamer Re: Informatyka na PWR......? IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.10.08, 16:43
        Oh rzeczywiście wydział elektroniczny a elektroniki to jak ogień i
        woda...w życiu nie skapnąłbym się o co chodziło autorowi...:/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka