Gość: Dreamer
IP: *.jgora.dialog.net.pl
04.10.08, 14:07
Czy kiedy skończe studia...załóżmy że inżynierskie ....za 4
lata...nadal bedzie popyt na informatyków??Czy opłaca się iśc na pwr
wydział elektroniczny informatyka czy lepiej na cos ekonomicznego?