coder89
15.07.09, 09:32
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy na kierunku który widnieje w temacie jest możliwość ustalenia sobie własnego planu zajęć?? (tak jak ma to miejsce np. na europeistyce)
Chodzi mi głównie o pierwszy rok...
Ponieważ zastanawiam się nad pociągnięciem 2 kierunków i chciałbym wiedzieć czy będę mógł to sobie tak rozplanować zeby nic mi się nie pokrywało.
Z góry dzieki za odpowiedz.