Dodaj do ulubionych

dylemat studiowania na ATH/ZiIP

04.08.09, 12:24
Witam wszystkich! Mam 24 lata, mieszkam w przepięknym Bielsku i
ukończyłam tytułem mgr - matematykę o specjalnośći matematyka z
informatyką na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Co by
mi się nie nudziło wieczorami i w weekendy w domu;):], diabelsko
ciągnie mnie żeby zrobić jeszcze zaocznie kierunek Zarządzania i
Inżynierii Produkcji na bielskim ATH. Jakie macie zdanie o tym
kierunku? Jakie nauczanie? Czy się w ogóle jeszcze opłaca to
studiować???ale nie ma to jak inżynier?!Podzielcie się swoimi
refleksjami na ten temat!Dzięki za wszelakie info!Pozdrawiam
gorrrąco;*
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka