Gość: basia
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
27.12.03, 17:26
czy ktos studiuje moze na uniwersytecie wilenskim????zastanawiam sie,czy
trzeba zdawac tam koniecznie jezyk litewski np.jezeli wybralabym polonistyke
i czy trudno sie tam dostac??z gory dziekuje