mateusz.malinowski 20.12.12, 11:16 Robione 1,5 roku temu w okolicach Proniewicz koło Bielska Podlaskiego. mateuszmalinowski.pl/2011/05/02/gif-anaglif-stereo-las/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zimija Re: Stereolas. 20.12.12, 14:37 O brawo Mateusz. Coś innego i pozytywnego na forum. Tak trzymaj. Wprawdzie ja tam nie widzę stereo (i HI FI) ale to nie ważne. ważne jest to że odświeżyłeś forum czymś ciekawym. Brawo ! Odpowiedz Link Zgłoś
mateusz.malinowski Re: Stereolas. 20.12.12, 17:23 Chodziło o stereofoto. I dzięki za komentarz. Odpowiedz Link Zgłoś
zimija Re: Stereolas. 20.12.12, 17:39 ... nie widzę steoroskopowo ... - lepiej ?? Odpowiedz Link Zgłoś
mateusz.malinowski Re: Stereolas. 20.12.12, 18:31 Lepiej czy gorzej? Nie - inaczej. Inny jest sens wypowiedzi. Pierwszą można było zinterpretować jako brak efektu stereoskopowego ("nie widzę stereo"). Okularów anaglifowych nie masz? Za kilka złotych można kupić. Odpowiedz Link Zgłoś