Dodaj do ulubionych

Stereolas.

20.12.12, 11:16
Robione 1,5 roku temu w okolicach Proniewicz koło Bielska Podlaskiego.
mateuszmalinowski.pl/2011/05/02/gif-anaglif-stereo-las/
Obserwuj wątek
    • zimija Re: Stereolas. 20.12.12, 14:37
      O brawo Mateusz.
      Coś innego i pozytywnego na forum. Tak trzymaj.

      Wprawdzie ja tam nie widzę stereo (i HI FI) ale to nie ważne. ważne jest to że odświeżyłeś forum czymś ciekawym. Brawo !
      • mateusz.malinowski Re: Stereolas. 20.12.12, 17:23
        Chodziło o stereofoto. I dzięki za komentarz.
        • zimija Re: Stereolas. 20.12.12, 17:39
          ... nie widzę steoroskopowo ... - lepiej ??
          • mateusz.malinowski Re: Stereolas. 20.12.12, 18:31
            Lepiej czy gorzej? Nie - inaczej. Inny jest sens wypowiedzi. Pierwszą można było zinterpretować jako brak efektu stereoskopowego ("nie widzę stereo"). Okularów anaglifowych nie masz? Za kilka złotych można kupić.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka