Dodaj do ulubionych

Chcę już Wiosnę....

04.03.06, 11:46
Baardzo lubie zimę ale....naprawdę chcę wiosnę....I to już!!! ☺
Obserwuj wątek
    • ja-alutka Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 11:52
      Może zaczarujmy zimę i odczarujmy słonce kwaity trawę.....
      • partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 11:56
        Jeśli lubisz spacery to polecam przejście się torami w stronę elewatorów, gdy
        Białka rozleje. Cudo! Nawet mewy się pojawiają. Białka jak Wisła wtedy wygląda.
        • pawlozsiul Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 15:47
          Mewy są często po drugiej (wschodniej) stronie szosy do Kleszczel. Pojęcia nie
          mam, co tam robią. Może mi to jakiś ornitolog wyjaśnić?
        • martist Re: Chcę już Wiosnę.... 06.03.06, 14:49
          boże teraz jak ktoś jest w bielsku niech wyjży przez okno jak cudnie promienie
          słonca na chwile wypełzły spod tafli zastałej chmury..hmm widok niesamowity i
          cieplunio się robi
      • obserwer11 Marzyć trzeba ! czarować nie radzę !!!!! 04.03.06, 12:21
        Twoje marzenie ????
        img209.imageshack.us/my.php?image=wiosna2hx.jpg
        • partizan79 Re: Marzyć trzeba ! czarować nie radzę !!!!! 04.03.06, 12:33
          Marzenie cd.:
          img47.imageshack.us/my.php?image=nature2589yu.jpg
        • ja-alutka Re: Marzyć trzeba ! czarować nie radzę !!!!! 06.03.06, 14:47
          Ojej "mówię i mam"...Zawsze juz tak będzie ??...☺
      • szpila555 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 16:10
        Niestety zima w pełni!!!!
        Miasto osypane sniegiem.
        img203.imageshack.us/img203/6315/img4774custom2ai.jpg
        • burak-cukrowy Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 20:22
          Szpila555 ? ładne < ! > to gdzieś za Ho..mi
          • szpila555 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 20:38
            burak-cukrowy napisał:

            > Szpila555 ? ładne < ! > to gdzieś za Ho..mi

            Tak, mam ich więcej ;)
            Zamieszczam jeszcze jedno z kolekcji, ponieważ Ci się podoba buraku_cukrowy:
            img230.imageshack.us/img230/9135/img4760a7le.jpg
            • burak-cukrowy Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 20:40
              no, no dobrze , zrobiłeś kreskę niżej , ale to nic i tak Ciebie lubię .
              • szpila555 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 20:45
                burak-cukrowy napisał:
                > no, no dobrze , zrobiłeś kreskę niżej , ale to nic i tak Ciebie lubię .

                A to przepraszam buraku-cukrowy, to z przyzwyczajenia ;)
    • partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 11:53
      Pomyśl sobie, jakie to szczęście dla ptaszków, że cały czas zimno i nie zdążyły
      przylecieć. Padłoby mnóstwo skowronków, bocianów i innych szpaków.
    • ja-alutka Widziałam... 06.03.06, 19:32
      Widziałam dziś w rowie niedaleko mego garażu....kilka anemicznych listków
      jakiegoś ziela, wystawały sobie ze śniegu...Jak pięknie!! Wiosna tuż tuż...☺
      Ps. Zobiła zdjęcie aparatem telefonicznym , mam faajną tapetę ☺
      • partizan79 Re: Widziałam... 06.03.06, 23:20
        O kurcze, Alutka, wygrasz konkurs:)
        • ja-alutka Nie wygram... 07.03.06, 07:50
          Moje listeczki trafił...Mróz :( ☺
          • partizan79 Re: Nie wygram... 07.03.06, 10:35
            Pamiętam, że jak rok temu przyszła wiosna, to ulica Wyszyńskiego koło roszarni
            zamieniła się w rwący potok. Można było przejść tylko środkiem ulicy i to nie
            wszędzie.
    • partizan79 Dlaczego bociany nie chcą przylatywać: 07.03.06, 12:26
      img103.imageshack.us/my.php?image=m0130gy.jpg
      • ja-alutka Postulat 07.03.06, 12:51
        Faaajne!!!!:)) W związku z powyższym (a moze poniższym) mam postulat,
        skierowany do młodych ludzi...Nie pozwólcie bocianom Nas opuscić !! Jakżeż
        smutno bowiem będą wygladać stodoły, słupy, domy ...bez ich gniazd! ☺
        • khaki3 Re: Postulat 07.03.06, 13:30
          A ja dzisiaj rano zostalam obudzona przez jakies ciche kwilenie ptaszka :)
          Niesmialy byl, ale pozniej jak sie rozwrzeszczal ;) Jakich chory czlowiek
          wyrzucilz domu papuzki, pewnie boi sie o ptasia grype:( I biedniaszki spiewaly
          mi tak kolo okna. Ale sasiad zlapal i sobie wzial do domu:) Wiec odrobine
          wiosny juz mialam, teraz czekam na reszte :)
    • partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 13.03.06, 08:33
      Dzisiejsza pogoda to już lekkie przegięcie.
      • gq_1966 Na Grzegorz zima idzie do morza 13.03.06, 09:02
        A tu co.................zima jak sie patrzy
    • partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 13.03.06, 09:13
      Wczoraj widzieliśmy bobra, któremu też najwidoczniej znudziło się już to
      czekanie i hasał po śniegu. Nawet został bohaterem paru fotek:D
      • gq_1966 Re: Chcę już Wiosnę.... 13.03.06, 09:14
        To zapodaj je
        • partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 13.03.06, 09:16
          Za dużo zajmują. Imageshack ich nie przyjmuje. A ja jeszcze jestem za cienki,
          żeby wiedzieć co w takiej sytuacji zrobić.
          • gq_1966 Re: Chcę już Wiosnę.... 13.03.06, 09:19
            spróbuj tak:
            Wyślij jako (spakuje ci)
            Wyślij do: Adresat poczty i daj mi na priv
            • gq_1966 Pakujesz czy sie opier.. asz 13.03.06, 09:23
              • partizan79 Re: Pakujesz czy sie opier.. asz 13.03.06, 09:28
                Czytam o co chodzi w tym image'ushacku.
                • gq_1966 To sie nie czyta to sie robi 13.03.06, 09:32
    • partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 15.03.06, 19:32
      To już przestało być śmieszne. Ile jeszcze czekać?
      • ryszard_kosynier Re: Chcę już Wiosnę.... 15.03.06, 19:39

        Też chcę wiosnyyy!!.Ale na razie jej nie widać, bo odstraszają ją ponoć POPIS-
        dzielcy sejmowi.
        • pawlozsiul są pierwsze objawy 15.03.06, 19:43
          Dziś mój kot chciał się rzucić w dół z 3go pietra. Złapałem za ogon w ostatniej
          chwili. Tyle, że on jest regularnym świrem - do końca bym mu nie ufał.
          • ryszard_kosynier Re: są pierwsze objawy 15.03.06, 19:55
            pawlozsiul napisał:

            mój kot jest regularnym świrem

            To tak jak ci wyżej opisani,niech startuje w wyborach poprę.
            • pawlozsiul i to jest problem, Ryszard 15.03.06, 19:56
              Masz tylko jeden głos...
              • partizan79 Re: i to jest problem, Ryszard 15.03.06, 20:00
                Co mi tam. I tak mój głos się nigdy nie liczył. Poprę kota Pawlozsiula i zmuszę
                do tego dziadków, których regularnie wożę na wybory i zawsze się pytają, kogo
                skreślać.
                • ryszard_kosynier Re: i to jest problem, Ryszard 15.03.06, 21:17

                  Skoczym jeszcze Partizanie na szkolenie do Reńki Kurwikoocznej i kot
                  Pawłozsiula w czołówce listy.
    • ja-alutka Tuż, tuż... 16.03.06, 08:41
      Dzisiaj po raz pierwszy wstałam rano, a na niezawodnym termometrze za moim
      oknem "+" ...to znaczy ze to juz niedługo...☺
      • odziej Re: Tuż, tuż... 16.03.06, 17:47
        to niech się lepiej pośpieszy bo wlaśnie jakieś choróbsko mnie dopada...ide do
        apteki a potem w kojo :( może mi przejdzie do czasu jej przyjścia...
      • m.a.t Re: Tuż, tuż... 16.03.06, 18:19
        Fakt donosił, że lata nie będzie;P
    • partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 19.03.06, 00:03
      Wiosna jest tuż tuż, bo partizan79 do pracy dziś poszedł bez czapki.
      • partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 19.03.06, 09:06
        Wiatr się zerwał w nocy. To chyba wiosenna bryza.
    • partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 19.03.06, 21:25
      W tym roku to chyba wiosny nie będzie. Jak to śpiewa Zenek z Akcentu: Pada pada
      pada śnieg.
    • ja-alutka Mówię i Mam...☺ 20.03.06, 11:52
      Jest!!! Przyszła do serca i za okno...a dziś o 19,27 do kalendarza...Aż chce
      się żyć!! ☺
      • obalix Re: Mówię i Mam...☺ 20.03.06, 12:13
        Niebo!!! Widać niebo!!!
        • partizan79 Re: Mówię i Mam...☺ 22.03.06, 08:08
          Słoneczko jest, jeszcze żeby temperaturka normalniejsza i byłoby OK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka