ja-alutka 04.03.06, 11:46 Baardzo lubie zimę ale....naprawdę chcę wiosnę....I to już!!! ☺ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ja-alutka Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 11:52 Może zaczarujmy zimę i odczarujmy słonce kwaity trawę..... Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 11:56 Jeśli lubisz spacery to polecam przejście się torami w stronę elewatorów, gdy Białka rozleje. Cudo! Nawet mewy się pojawiają. Białka jak Wisła wtedy wygląda. Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 15:47 Mewy są często po drugiej (wschodniej) stronie szosy do Kleszczel. Pojęcia nie mam, co tam robią. Może mi to jakiś ornitolog wyjaśnić? Odpowiedz Link Zgłoś
martist Re: Chcę już Wiosnę.... 06.03.06, 14:49 boże teraz jak ktoś jest w bielsku niech wyjży przez okno jak cudnie promienie słonca na chwile wypełzły spod tafli zastałej chmury..hmm widok niesamowity i cieplunio się robi Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Marzyć trzeba ! czarować nie radzę !!!!! 04.03.06, 12:21 Twoje marzenie ???? img209.imageshack.us/my.php?image=wiosna2hx.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Marzyć trzeba ! czarować nie radzę !!!!! 04.03.06, 12:33 Marzenie cd.: img47.imageshack.us/my.php?image=nature2589yu.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Re: Marzyć trzeba ! czarować nie radzę !!!!! 06.03.06, 14:47 Ojej "mówię i mam"...Zawsze juz tak będzie ??...☺ Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 16:10 Niestety zima w pełni!!!! Miasto osypane sniegiem. img203.imageshack.us/img203/6315/img4774custom2ai.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
burak-cukrowy Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 20:22 Szpila555 ? ładne < ! > to gdzieś za Ho..mi Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 20:38 burak-cukrowy napisał: > Szpila555 ? ładne < ! > to gdzieś za Ho..mi Tak, mam ich więcej ;) Zamieszczam jeszcze jedno z kolekcji, ponieważ Ci się podoba buraku_cukrowy: img230.imageshack.us/img230/9135/img4760a7le.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
burak-cukrowy Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 20:40 no, no dobrze , zrobiłeś kreskę niżej , ale to nic i tak Ciebie lubię . Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 20:45 burak-cukrowy napisał: > no, no dobrze , zrobiłeś kreskę niżej , ale to nic i tak Ciebie lubię . A to przepraszam buraku-cukrowy, to z przyzwyczajenia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 04.03.06, 11:53 Pomyśl sobie, jakie to szczęście dla ptaszków, że cały czas zimno i nie zdążyły przylecieć. Padłoby mnóstwo skowronków, bocianów i innych szpaków. Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Widziałam... 06.03.06, 19:32 Widziałam dziś w rowie niedaleko mego garażu....kilka anemicznych listków jakiegoś ziela, wystawały sobie ze śniegu...Jak pięknie!! Wiosna tuż tuż...☺ Ps. Zobiła zdjęcie aparatem telefonicznym , mam faajną tapetę ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Nie wygram... 07.03.06, 10:35 Pamiętam, że jak rok temu przyszła wiosna, to ulica Wyszyńskiego koło roszarni zamieniła się w rwący potok. Można było przejść tylko środkiem ulicy i to nie wszędzie. Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Dlaczego bociany nie chcą przylatywać: 07.03.06, 12:26 img103.imageshack.us/my.php?image=m0130gy.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Postulat 07.03.06, 12:51 Faaajne!!!!:)) W związku z powyższym (a moze poniższym) mam postulat, skierowany do młodych ludzi...Nie pozwólcie bocianom Nas opuscić !! Jakżeż smutno bowiem będą wygladać stodoły, słupy, domy ...bez ich gniazd! ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Postulat 07.03.06, 13:30 A ja dzisiaj rano zostalam obudzona przez jakies ciche kwilenie ptaszka :) Niesmialy byl, ale pozniej jak sie rozwrzeszczal ;) Jakich chory czlowiek wyrzucilz domu papuzki, pewnie boi sie o ptasia grype:( I biedniaszki spiewaly mi tak kolo okna. Ale sasiad zlapal i sobie wzial do domu:) Wiec odrobine wiosny juz mialam, teraz czekam na reszte :) Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 13.03.06, 08:33 Dzisiejsza pogoda to już lekkie przegięcie. Odpowiedz Link Zgłoś
gq_1966 Na Grzegorz zima idzie do morza 13.03.06, 09:02 A tu co.................zima jak sie patrzy Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 13.03.06, 09:13 Wczoraj widzieliśmy bobra, któremu też najwidoczniej znudziło się już to czekanie i hasał po śniegu. Nawet został bohaterem paru fotek:D Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 13.03.06, 09:16 Za dużo zajmują. Imageshack ich nie przyjmuje. A ja jeszcze jestem za cienki, żeby wiedzieć co w takiej sytuacji zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
gq_1966 Re: Chcę już Wiosnę.... 13.03.06, 09:19 spróbuj tak: Wyślij jako (spakuje ci) Wyślij do: Adresat poczty i daj mi na priv Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Pakujesz czy sie opier.. asz 13.03.06, 09:28 Czytam o co chodzi w tym image'ushacku. Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 15.03.06, 19:32 To już przestało być śmieszne. Ile jeszcze czekać? Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard_kosynier Re: Chcę już Wiosnę.... 15.03.06, 19:39 Też chcę wiosnyyy!!.Ale na razie jej nie widać, bo odstraszają ją ponoć POPIS- dzielcy sejmowi. Odpowiedz Link Zgłoś
pawlozsiul są pierwsze objawy 15.03.06, 19:43 Dziś mój kot chciał się rzucić w dół z 3go pietra. Złapałem za ogon w ostatniej chwili. Tyle, że on jest regularnym świrem - do końca bym mu nie ufał. Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard_kosynier Re: są pierwsze objawy 15.03.06, 19:55 pawlozsiul napisał: mój kot jest regularnym świrem To tak jak ci wyżej opisani,niech startuje w wyborach poprę. Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: i to jest problem, Ryszard 15.03.06, 20:00 Co mi tam. I tak mój głos się nigdy nie liczył. Poprę kota Pawlozsiula i zmuszę do tego dziadków, których regularnie wożę na wybory i zawsze się pytają, kogo skreślać. Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard_kosynier Re: i to jest problem, Ryszard 15.03.06, 21:17 Skoczym jeszcze Partizanie na szkolenie do Reńki Kurwikoocznej i kot Pawłozsiula w czołówce listy. Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Tuż, tuż... 16.03.06, 08:41 Dzisiaj po raz pierwszy wstałam rano, a na niezawodnym termometrze za moim oknem "+" ...to znaczy ze to juz niedługo...☺ Odpowiedz Link Zgłoś
odziej Re: Tuż, tuż... 16.03.06, 17:47 to niech się lepiej pośpieszy bo wlaśnie jakieś choróbsko mnie dopada...ide do apteki a potem w kojo :( może mi przejdzie do czasu jej przyjścia... Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 19.03.06, 00:03 Wiosna jest tuż tuż, bo partizan79 do pracy dziś poszedł bez czapki. Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 19.03.06, 09:06 Wiatr się zerwał w nocy. To chyba wiosenna bryza. Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Chcę już Wiosnę.... 19.03.06, 21:25 W tym roku to chyba wiosny nie będzie. Jak to śpiewa Zenek z Akcentu: Pada pada pada śnieg. Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Mówię i Mam...☺ 20.03.06, 11:52 Jest!!! Przyszła do serca i za okno...a dziś o 19,27 do kalendarza...Aż chce się żyć!! ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Mówię i Mam...☺ 22.03.06, 08:08 Słoneczko jest, jeszcze żeby temperaturka normalniejsza i byłoby OK. Odpowiedz Link Zgłoś