Dodaj do ulubionych

LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.06

19.07.06, 07:02
імпреза: XXIV ЛЕМКІВСЬКА
ВАТРА
термін: 21.07.2006
Obserwuj wątek
    • toovo Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 10:18
      Zdynia - to gdzies w pobliżu Hajnówki?
      • romanpidlaszuk Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 15:58
        Zdynia - to gdzies w pobliżu Hajnówki?
        -------------------------------
        Nie, Zdynia jest na Lemkowszczyznie, w gorach, w Beskidzie Niskim.

        Na stronie, ktorej link podaje ponizej jest instrukcja jak tam dojechac.
        www.lemkounion.republika.pl/watra.html
    • romanpidlaszuk PROHRAMA WATRY 19.07.06, 16:01


      www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/aktualnosci/news99
      • toovo W Sopocie tez ciekawie 23.07.06, 15:58
        Juz na początku wrzesnia, zapraszamy
        sopotfestival.onet.pl/
    • romanpidlaszuk Re: W Sopocie tez ciekawie 23.07.06, 16:27
      Juz na początku wrzesnia, zapraszamy
      sopotfestival.onet.pl/

      ---------------------------------

      Moze bardziej by pasowalo zalozyc o tym oddzielny watek niz pisac w watku o
      festiwalu lemkowskim?

      • toovo Re: W Sopocie tez ciekawie 23.07.06, 16:51
        romanpidlaszuk napisał:
        > Moze bardziej by pasowalo zalozyc o tym oddzielny watek niz pisac w watku o
        > festiwalu lemkowskim?

        Dlaczego? Tu kultura, tam kultura... Prawda, jedno i drugie nie ma nic
        wspólnego z Hajnowką :(
        • romanpidlaszuk Re: W Sopocie tez ciekawie 24.07.06, 06:50
          romanpidlaszuk napisał:
          > Moze bardziej by pasowalo zalozyc o tym oddzielny watek niz pisac w watku o
          > festiwalu lemkowskim?

          Dlaczego? Tu kultura, tam kultura... Prawda, jedno i drugie nie ma nic
          wspólnego z Hajnowką :(

          ----------------------------------------

          Zarowno etnos ukrainski jak i polski nie konczy sie na Hajnowce !

          Jezeli cie interesuje festiwal w Sopocie to smialo mozesz zalozyc oddzielny
          watek o tym podobnie jak ja zalozylem watek o festiwalu lemkowskim w Zdyni.
          • stasss Re: W Sopocie tez ciekawie 24.07.06, 10:55
            > Jezeli cie interesuje festiwal w Sopocie to smialo mozesz zalozyc oddzielny
            > watek o tym podobnie jak ja zalozylem watek o festiwalu lemkowskim w Zdyni.

            masz racje.. ale dlaczego zakladac ten watek akurat na forum hajnowka ??
            to pytanie retoryczne.. nie musisz odpowiadac :-)
    • romanpidlaszuk A jak bulo na WATRI ? 24.07.06, 18:42
      miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3503343.html
      • hajnoffianka Re: A jak bulo na WATRI ? 25.07.06, 00:17
        a ja byłam na Watrze ladnych pare lat temu i bardzo mile to wspominam,ale
        niestety za daleko żeby tam jeździć:/może kiedyś się jeszcze tam wybiore:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka