romanpidlaszuk 19.07.06, 07:02 імпреза: XXIV ЛЕМКІВСЬКА ВАТРА термін: 21.07.2006 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
toovo Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 10:18 Zdynia - to gdzies w pobliżu Hajnówki? Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk Re: LEMKIWSKA WATRA w Zdyni - Pt.-N. 21-23.07.0 19.07.06, 15:58 Zdynia - to gdzies w pobliżu Hajnówki? ------------------------------- Nie, Zdynia jest na Lemkowszczyznie, w gorach, w Beskidzie Niskim. Na stronie, ktorej link podaje ponizej jest instrukcja jak tam dojechac. www.lemkounion.republika.pl/watra.html Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk PROHRAMA WATRY 19.07.06, 16:01 www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/aktualnosci/news99 Odpowiedz Link Zgłoś
toovo W Sopocie tez ciekawie 23.07.06, 15:58 Juz na początku wrzesnia, zapraszamy sopotfestival.onet.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk Re: W Sopocie tez ciekawie 23.07.06, 16:27 Juz na początku wrzesnia, zapraszamy sopotfestival.onet.pl/ --------------------------------- Moze bardziej by pasowalo zalozyc o tym oddzielny watek niz pisac w watku o festiwalu lemkowskim? Odpowiedz Link Zgłoś
toovo Re: W Sopocie tez ciekawie 23.07.06, 16:51 romanpidlaszuk napisał: > Moze bardziej by pasowalo zalozyc o tym oddzielny watek niz pisac w watku o > festiwalu lemkowskim? Dlaczego? Tu kultura, tam kultura... Prawda, jedno i drugie nie ma nic wspólnego z Hajnowką :( Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk Re: W Sopocie tez ciekawie 24.07.06, 06:50 romanpidlaszuk napisał: > Moze bardziej by pasowalo zalozyc o tym oddzielny watek niz pisac w watku o > festiwalu lemkowskim? Dlaczego? Tu kultura, tam kultura... Prawda, jedno i drugie nie ma nic wspólnego z Hajnowką :( ---------------------------------------- Zarowno etnos ukrainski jak i polski nie konczy sie na Hajnowce ! Jezeli cie interesuje festiwal w Sopocie to smialo mozesz zalozyc oddzielny watek o tym podobnie jak ja zalozylem watek o festiwalu lemkowskim w Zdyni. Odpowiedz Link Zgłoś
stasss Re: W Sopocie tez ciekawie 24.07.06, 10:55 > Jezeli cie interesuje festiwal w Sopocie to smialo mozesz zalozyc oddzielny > watek o tym podobnie jak ja zalozylem watek o festiwalu lemkowskim w Zdyni. masz racje.. ale dlaczego zakladac ten watek akurat na forum hajnowka ?? to pytanie retoryczne.. nie musisz odpowiadac :-) Odpowiedz Link Zgłoś
romanpidlaszuk A jak bulo na WATRI ? 24.07.06, 18:42 miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3503343.html Odpowiedz Link Zgłoś
hajnoffianka Re: A jak bulo na WATRI ? 25.07.06, 00:17 a ja byłam na Watrze ladnych pare lat temu i bardzo mile to wspominam,ale niestety za daleko żeby tam jeździć:/może kiedyś się jeszcze tam wybiore:) Odpowiedz Link Zgłoś