szpila555 30.12.07, 14:12 Re: Ten program miałes na myśli? szpila555 30.12.07, 14:09 Odpowiedz dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1344&t=111 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
partizan79 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 14:21 Znaczy się inwigilacja pełnom gembom.. Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 14:31 Możliwości techniczne i pełnom gembom.. Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 14:31 partizan79 napisał: > Znaczy się inwigilacja pełnom gembom.. Tak twierdzi nikzimowy, a ponieważ powtórzył wpis w wątku, skasowałem, zresztą razem ze swoim drugim wpisem. Każdy nick będzie miał jeden wpis w wątku, może jakoś w ten sposób łatwiej się policzymy :) Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 14:36 Strach się wpisywać, bo zaraz wyjdzie na jaw, że np. ja to Serwis.. Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 14:40 partizan79 napisał: > Strach się wpisywać, bo zaraz wyjdzie na jaw, że np. ja to Serwis.. --------------------- Wpisz się , zinwigulujemy , a szpila nie wykasuje . Inaczej , nie ma szans . Ponoć wszystkich niewpisanych banować będzie w 2008 . Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 14:45 Czy Ty myślisz, że Szpila jeszcze nie zinwigilował?! On już pewnie wszystkich prześwietlił na okoliczność.. Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 14:57 partizan79 napisał: > Strach się wpisywać, bo zaraz wyjdzie na jaw, że np. ja to Serwis.. hahahaha musiałbyś więcej maku jeść Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 15:10 ? Żeby tak jak u Ciebie mieć czarno między zębami?; Odpowiedz Link Zgłoś
to_ja8 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 16:14 partizan79 napisał: > ? Żeby tak jak u Ciebie mieć czarno między zębami?; Nie... Żebyś mógł głowy używać jako instrumentu perkusyjnego albo grzechotki Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 31.12.07, 18:00 Co za dużo przeszkadzajek, to nie zdrowo. Wystarczy jedna Twoja na forum. Szczęśliwego. Szczerze! Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 15:15 partizan79 napisał: > Strach się wpisywać, bo zaraz wyjdzie na jaw, że np. ja to Serwis. Nawet numery rejestracyjne Czarnej Perły kończą się na 79, więc jak mógłbym w to wątpić ;P Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 15:17 A ja zawsze myślałem, że numery Czarnej Perły kończą się na literki..:P Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 15:49 nieprawda to_ja, matura '79 Odpowiedz Link Zgłoś
nightmare_cinema Re: Skasowane "wpisy podwójne" ze spisu forumowic 30.12.07, 23:32 >te same MacAdresy ( niepowtarzalny adres przypisany do konkretnego >komputera) mac karty sieciowej można zmienić bez problemu w rejestrze bądź w panelu sterowania, dobra sprawa jak dostęp do danej sieci mają tylko zarejestrowane kompy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Adres IP 31.12.07, 19:08 Dostałem informację , że nasz forumowy kolega z pomocą innego forumowego kolegi zainstalował w swoim komputerze tyle zabezpieczeń , że nie tylko nas nie widzi , ale i siebie . Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Adres IP 31.12.07, 19:27 nikzimowy napisał: > Dostałem informację , że nasz forumowy kolega z pomocą innego > forumowego kolegi zainstalował w swoim komputerze tyle > zabezpieczeń , że nie tylko nas nie widzi , ale i siebie . Straci nicka obserwatora? ;) Odpowiedz Link Zgłoś