edi9911 17.12.08, 16:38 ciemność w BP.Czy ktoś zna przyczynę braku prądu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szpila555 Re: Widziałem 17.12.08, 16:40 To chyba była całkowita ciemność, od Studziwód po HOOP-y ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 16:40 Bobry podgryzły słup linii 110 kV koło Plosek . Odpowiedz Link Zgłoś
edi9911 Re: Widziałem 17.12.08, 16:41 Obecnie na forum (3) : 11rewresbo edi9911 nikzimowy Sami podejrzani Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 16:43 Zgadza się . Znają się na sztrumie , wszyscy . Odpowiedz Link Zgłoś
tomekfot Re: Widziałem 17.12.08, 16:45 cos walnelo w przekaznik kolo krawetek. prawdopodobna przyczyna Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 16:57 szpila555 napisał: > O, partizan wszedł na forum ;) ========================================== Nie zauważyłem . Z tym durnym paskiem , to jest tak , że tylko siebie widzę , teraz . Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 17:00 Bielsk ma zasilanie z dwóch linii 110 kV ( 110 000 Voltów ) . Ostatnio zmieniono stalowe słupy linii od B-stoku na żelbetowe , takie okrągłe . Widać bobry się przekwalifikowały i związki wapnia im smakują . Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Nie widziałem partizana na forum ... 17.12.08, 17:02 ... bleffowałem, bo też tylko siebie widzę. A jednak się odezwał, czyli jest na forum. Widocznie coś się pokiełbasiło na serwerach ;) Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Nie widziałem partizana na forum ... 17.12.08, 17:15 A ja widzę tylko siebie i Rewresbera. Cały czas. Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Nie widziałem partizana na forum ... 17.12.08, 17:16 partizan79 napisał: > A ja widzę tylko siebie i Rewresbera. Cały czas. Trudno żebyś siebie nie widział ;) Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Nie widziałem partizana na forum ... 17.12.08, 17:22 Siebie to ja mogę nie widzieć. Sam wiem najlepiej, czy jestem akurat na forum, czy mnie nie ma. A Obserwera też mogę nie widzieć, bo on i tak zawsze jest. Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 16:49 Chcesz powiedzieć , że ktoś słup sprzedał : forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=88679226&wv.x=2&a=88679226 i ciemność zaległa . Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Przetłumaczę : 17.12.08, 16:51 Sztrum , to po śląsku prąd , a na przykład żyrandol nosi nazwę klajflajster . Odpowiedz Link Zgłoś
edi9911 Re: Przetłumaczę : 17.12.08, 16:52 I po śląsku i po niemiecku podobnie .A z tym słupem to podejrzana sprawa Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Widziałem 17.12.08, 16:56 Ślizgawica, może znowu jakiś mlekowóz się wykopyrtnął i rąbnął w słup.. Odpowiedz Link Zgłoś
stepby Re: Widziałem 17.12.08, 17:22 To jakaś "grubsza sprawa" Światła nie było też w Orli i Kleszczelach. Zapewne i w wielu innych miejscach. Awaria linii trwała równo 27 minut. Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Widziałem 17.12.08, 17:26 W Gregorowcach, Wólce Wygonowskiej i Pawlinowie też nie było.. Odpowiedz Link Zgłoś
nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 17:28 stepby napisał: > To jakaś "grubsza sprawa" Światła nie było też w Orli i Kleszczelach. Zapewne i > w wielu innych miejscach. Awaria linii trwała równo 27 minut. ============================================================ A mówiłem , że to subotaż w środę ? Chyba nie . Odpowiedz Link Zgłoś