Dodaj do ulubionych

Widziałem

17.12.08, 16:38
ciemność w BP.Czy ktoś zna przyczynę braku prądu?
Obserwuj wątek
    • szpila555 Re: Widziałem 17.12.08, 16:40
      To chyba była całkowita ciemność, od Studziwód po HOOP-y
      ;)
    • nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 16:40
      Bobry podgryzły słup linii 110 kV koło Plosek .
    • edi9911 Re: Widziałem 17.12.08, 16:41

      Obecnie na forum (3) :
      11rewresbo edi9911 nikzimowy
      Sami podejrzani
      • nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 16:43
        Zgadza się . Znają się na sztrumie , wszyscy .
      • edi9911 Re: Widziałem 17.12.08, 16:43
        No i wyjaśniło się .Wątek obok
        • tomekfot Re: Widziałem 17.12.08, 16:45
          cos walnelo w przekaznik kolo krawetek. prawdopodobna przyczyna
          • szpila555 Re: Widziałem 17.12.08, 16:55
            O, partizan wszedł na forum ;)
            • nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 16:57
              szpila555 napisał:
              > O, partizan wszedł na forum ;)
              ==========================================
              Nie zauważyłem . Z tym durnym paskiem , to jest tak , że tylko
              siebie widzę , teraz .

              • nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 17:00
                Bielsk ma zasilanie z dwóch linii 110 kV ( 110 000 Voltów ) .
                Ostatnio zmieniono stalowe słupy linii od B-stoku na żelbetowe ,
                takie okrągłe . Widać bobry się przekwalifikowały i związki wapnia
                im smakują .
                • szpila555 Re: Nie widziałem partizana na forum ... 17.12.08, 17:02
                  ... bleffowałem, bo też tylko siebie widzę. A jednak się odezwał, czyli jest na
                  forum.
                  Widocznie coś się pokiełbasiło na serwerach ;)
                  • partizan79 Re: Nie widziałem partizana na forum ... 17.12.08, 17:15
                    A ja widzę tylko siebie i Rewresbera. Cały czas.
                    • szpila555 Re: Nie widziałem partizana na forum ... 17.12.08, 17:16
                      partizan79 napisał:
                      > A ja widzę tylko siebie i Rewresbera. Cały czas.

                      Trudno żebyś siebie nie widział ;)
                      • partizan79 Re: Nie widziałem partizana na forum ... 17.12.08, 17:22
                        Siebie to ja mogę nie widzieć. Sam wiem najlepiej, czy jestem akurat
                        na forum, czy mnie nie ma. A Obserwera też mogę nie widzieć, bo on i
                        tak zawsze jest.
    • nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 16:49
      Chcesz powiedzieć , że ktoś słup sprzedał :
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=252&w=88679226&wv.x=2&a=88679226
      i ciemność zaległa .
      • misio967 Re: Widziałem 17.12.08, 17:17
        ale dowcipny
        • nikzimowy O d... pobić ten pasek 17.12.08, 17:20
          O !
    • nikzimowy Przetłumaczę : 17.12.08, 16:51
      Sztrum , to po śląsku prąd , a na przykład żyrandol nosi nazwę
      klajflajster .
      • edi9911 Re: Przetłumaczę : 17.12.08, 16:52
        I po śląsku i po niemiecku podobnie .A z tym słupem to podejrzana sprawa
    • partizan79 Re: Widziałem 17.12.08, 16:56
      Ślizgawica, może znowu jakiś mlekowóz się wykopyrtnął i rąbnął w
      słup..
      • stepby Re: Widziałem 17.12.08, 17:22
        To jakaś "grubsza sprawa" Światła nie było też w Orli i Kleszczelach. Zapewne i
        w wielu innych miejscach. Awaria linii trwała równo 27 minut.
        • partizan79 Re: Widziałem 17.12.08, 17:26
          W Gregorowcach, Wólce Wygonowskiej i Pawlinowie też nie było..
        • nikzimowy Re: Widziałem 17.12.08, 17:28
          stepby napisał:
          > To jakaś "grubsza sprawa" Światła nie było też w Orli i
          Kleszczelach. Zapewne i
          > w wielu innych miejscach. Awaria linii trwała równo 27 minut.
          ============================================================
          A mówiłem , że to subotaż w środę ? Chyba nie .
          • kaukonsky Re: Widziałem 17.12.08, 17:54
            W Wyszkach i Parcewie też nie było!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka