Dodaj do ulubionych

sklep "Lectus" opinie

17.09.18, 13:33
Witam, potrzebowałabym opinie o sklepie meblowym Lectus. Może ktoś z wam miał już z nimi do czynienia? Mebelki prezentują się bardzo ładnie, cenowo też nie najgorzej, jednak na zdjęciach ciężko jest ocenić jakość wykonania, no i w wgrę wchodzi jeszcze kwestia obsługi klienta. Jeśli więc możecie podzielić się opiniami na temat Lectus, będę bardzo wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • solin34 Re: sklep "Lectus" opinie 26.05.21, 11:27
      Trochę czasu minęło, ale może ktoś jeszcze zagląda czasami na ten wątek i poszukuje opinii o Lectus24 :D jak dla mnie sklep jest super, chociaż za pierwszym razem też miałem pewne opory przed zamawianiem u nich, głównie przez brak opinii własnie. Niemniej, zarówno meble, jak i obsługa klienta na naprawdę wysokim poziomie. Co prawda nigdy nie niczego w leciusie nie reklamowałem (nie było takiej potrzeby), ale zwroty i dostawa przebiegają sprawnie i szybko. Kontakt ze sklepem też zadowalający, nie udają, że mieli awarię i przeoczyli maila. Same meble cóż... mnie ich design akurat odpowiada, to nie są oklepane meble w Ikea i mają w sobie to coś, jakoś jest naprawdę fajna a cena adekwatna. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka