Dodaj do ulubionych

krawcowa - poszukuję

01.06.09, 23:41
od niedawna mieszkam w Chełmie i po prostu nie wiem, dokąd udać się z
przeróbkami, wymagającymi nieco wprawy. kilka razy korzystałam z usług
krawcowej u siebie na osiedlu (nie podam, gdzie), ale za każdym razem byłam
niezadowolona. może jakieś dziewczyny mają sprawdzony zakład?
Obserwuj wątek
    • avalon111 Re: krawcowa - poszukuję 09.06.09, 22:01
      Ja byłam zadowolona z usług zakładu krawieckiego przy ulicy Podwalnej (czy jak
      tam ją zwał), to jest ulica na prawo z Lubelskiej obok Tiffi, króciutka, po
      lewej jej stronie jest tylko jedna kamienica, nie sposób nie trafić;). Dżinsy
      podkładają i zwężają tak, że śladu nie ma po jakichkolwiek przeróbkach. Z innymi
      rzeczami nie wiem.



      „Czasem jest tak, że to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się
      policzyć – nie liczy się”

      Albert Einstein
      • chatcat2 Re: krawcowa - poszukuję 20.06.09, 18:54
        A ja bardzo polecam zakład na przeciw fontanny na ul. Mickiewicza. Panie są
        świetne! Zawsze tylko tam zanoszę ubrania do przeróbek. Nigdy nic tam nie
        szyłam, ale nie raz widziałam jak te panie szyły całkiem sporo głównie sukienek
        chyba na wesela.
        Na ul. Podwalną też kiedyś coś nosiłam do przeróbki i byłam zadowolona, ale na
        Mickiewicza jakoś mi bardziej po drodze, więc jestem tam stałą klientką i nigdy
        się nie zawiodłam :D
        • annjen Re: krawcowa - poszukuję 21.06.09, 00:07
          dzięki, w poniedziałek się tam udam:)
          • kamelia17 Re: anjen 18.05.10, 15:49
            i jak jesteś zadowolona? możesz polecić? albo podać na priv numer
            telefonu do zakładu???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka