05.07.21, 00:39
Zainspirowana wątkiem o wytwornych kolanach, zastanawiam się, czy forum jest w temacie typologii Kibbe? Dla mnie rzecz była jakiś czas temu sporym odkryciem, mocno ułatwiającym życie :) Jakie typy mogliby reprezentować Borejkowie i przyległości? Dorota to na sto procent jakiś Natural, Gaba zapewne też, Natalia Gamine (?), Mila Classic, Patrycja z jej krągłościami i cielesnością...hm...
Aga zapewne jest wydłużona i trochę yangowa, ale czym ona może być...Ktoś obraca się w temacie? :)
Obserwuj wątek
  • srebrny_lisek Re: Kibbe 05.07.21, 11:35
   Ja się interesuję, Natalia na pewno jest Gamine, Patrycja w sumie przeszłaby dla mnie jako Soft Gamine ;) Była mowa o pulchności, opływowych kształtach, słodkich atrybutach urody, ale niewiele o talii, czy takiej ekstremalnej "kobiecości" (tak to ujmijmy z braku lepszego słowa) jak u Marilyn, czy Kim K. Ida może być Soft Dramatic - wysoka, chuuuda nastolatka, która z czasem nabawiła się długich nóg i wybitnego biustu. Milę widzę jako Classic, Gaba jak najbardziej może być Naturalem, w KK i IS wręcz jako Flamboyant Natural mi się wyobraża.
  • srebrny_lisek Re: Kibbe 05.07.21, 11:50
   Tygrys mnie też fascynuje, jej nie umiem zaszufladkować. Może to jakiś Classic z silnymi famfatalowymi Etherealami (choć to już nie jest teoria Kibbe, a Grety), np. Gwiezdnym? Nigdy się jakoś nie wyróżniała ani zbyt posągową, ani zbyt drobną posturą, nawet jeśli jej gabaryty ulegały przeobrażeniom, to ogólne wrażenie pozostaje raczej wyważone, jeśli chodzi o typ bazowy. Do tego "szlachetna uroda Tygryska nie wymagała wiele, by podkreślić jej atuty", czy jakoś tak. Wszystko było takie uśrednione, but 38, rozmiar sukienki 38, żadnej mięsistości, dzikości, krągłości, drobniutkości.
   • blada_twarz3 Re: Kibbe 05.07.21, 12:17
    Laurę opisałabym chyba jako Dramatic Classic - ostrzejsze rysy twarzy, sylwetka proporcjonalna, nie wyróżnia się szczególnymi cechami, wszystko jest raczej symetryczne. Wydaje mi się, że u Laury najbardziej charakterystyczne były właśnie jej wyraziste rysy twarzy, kocie oczy, mocno zarysowany podbródek, trójkątny kształt twarzy, dlatego myślę, że nie byłby to tylko Classic, a Dramatic Classic.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka