Dodaj do ulubionych

Larwa jako Bond Girl

28.08.22, 21:19
Spojrzałam dzisiaj przy śniadaniu w telewizor, w którym właśnie leciało "For your eyes only" z Rożerem Moore i osłupiałam. Przy boku 007 ujrzałam bowiem Larwę, jak żywą, spójrzcie tylko w mutry jej oczu. Przed państwem Carole Bouquet!

https://i.wpimg.pl/450x0/i.wp.pl/a/f/film/033/44/93/0399344.jpg
Obserwuj wątek
    • itsjustemichelle1 Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 11:40
      tak właśnie sobie zawsze wyobrażałam Larwę
    • ciotka.scholastyka Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 12:51
      Chyba najbardziej zbliżona do mojej wizji Laury.
    • hanuszka189 Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 14:48
      Super! Jest nawet zdjęcie, gdzie od biedy byłabym w stanie sobie ją wyobrazić w różach i truchłowym kostiumiku, bez zupełnego zniszczenia urody.
    • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 18:15
      A na Pyzę Madelaine Petsch, ruda i z taką słodką niewinną mordeczką

A na ich ojca bym dała Iana Somerhaldera, tylko nos mu trzeba złamać
      • bupu Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 18:42
        tajna_kryjowka_pyziaka napisała:

A, nie nie nie nie. Pyza to jest Isla Fisher.

https://i.pinimg.com/736x/fc/be/98/fcbe980e8168986587288618bc29544b.jpg

> A na ich ojca bym dała Iana Somerhaldera, tylko nos mu trzeba złamać

I załozyć kolorowe szkła kontaktowe, Somerhalder ma bowiem intensywnie niebieskie oczy. Znam jednak pewnego dżentelmena, który jest wysokim, zabójczo przystojnym brunetem, z odpowiednim nosem i stalowemi oczęty. I myślę, że Gabuchnę trafiałby nader stosowny szlag, że zamieniła go na mieszadło do sałaty.

https://cdn.gracza.pl/galeria/mdb/o/249295312.jpg
        --
        Wiedźma
        To jest bez sensu! To jest kompletnie, konkretnie bez sensu!
        • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 19:06
          Ooo, Thorin Dębowa Tarcza! Jak już lecimy Hobbitem, to Bilbo Baggins może zagrać Robrojka. Niby ma parę centymetrów za dużo, ale co tam, większość aktorów ma paręnatście. Do tego ten ciepły uśmiech i dobry komediowy timing, aaach...

A Ignac będzie Gollumem, który, zamiast zadawać zagadki, odptytuje z autorów cytatów
          • bupu Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 19:41

> Ooo, Thorin Dębowa Tarcza! Jak już lecimy Hobbitem, to Bilbo Baggins może zagra
            > ć Robrojka. Niby ma parę centymetrów za dużo

Martin Freeman ma 168 cm wzrostu, więc na Robrojka całkiem akurat. Rudy nie jest, ale w sumie mi pasuje.

> A Ignac będzie Gollumem, który, zamiast zadawać zagadki, odptytuje z autorów cy
            > tatów

Tuląc do łona gipsowego Platona i sycząc MY PRECIOUSSSSSS! MY OWN!
            Przedni pomysł, za to naści w bonusie młoda Nutria w fazie krótko ostrzyżonego magazyniera (Sophia Lillis):

https://image.tmdb.org/t/p/w300/pGwA6WnqlSEw9BpHzeWDKReWdls.jpg
            • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 20:09
              bupu napisała:
              >Martin Freeman ma 168 cm
              >wzrostu, więc na Robrojka całkiem
              >akurat.

Robroj ma 160 cm, ale to się jakoś cyfrowo dopracuje.

>Rudy nie jest, ale w sumie mi pasuje

Jakoś zdoła uchwycić robrojczą seksowność.

>Tuląc do łona gipsowego Platona i
              >sycząc MY PRECIOUSSSSSS! MY
              >OWN!
              >Przedni pomysł, za to naści w
              >bonusie młoda Nutria w fazie krótko
              >ostrzyżonego magazyniera (Sophia
              >Lillis):

A dziękuję. A ma nogi w porządku (cytat dosłowny z CR)? Dla wąsatego złodzieja tożsamości to istotny szczegół (nawet na nogi Majchrzakowej się gapił)
            • hanuszka189 Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 20:53
              bupu napisała:

> Przedni pomysł, za to naści w bonusie młoda Nutria w fazie krótko ostrzyżonego
              > magazyniera (Sophia Lillis):
              >

Gdyby istniała zaginiona piąta siostra Borejko, mogłaby tak właśnie wyglądać. Dla mnie to kształt twarzy Patrycji, rysy Gaby, oczy Nutrii, jest nawet guziczkowy nos po Mili.
            • ako17 Re: Larwa jako Bond Girl 03.10.22, 21:53
              tak, ta dziewczyna mogłaby być Natalią, która nie jest świadomą uwodzicielką (jak, np. Ida), ale po prostu, przypadkiem, rozkochuje w sobie różne typy mężczyzn, którzy widzą w niej i wyobrażają sobie... coś :). Coś niezwykłego.
              No, nie wiem jak to powiedzieć, jakaś taka inna jest, nieoczywiście piękna, ale myślę, że jest wielu facetów, którzy chętnie by mieli (i pokazali się z) taką dziewczynę u boku. Z poczuciem i miną zwycięzcy
          • mircja Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 21:03

> Ooo, Thorin Dębowa Tarcza! Jak już lecimy Hobbitem, to Bilbo Baggins może zagra
            > ć Robrojka. Niby ma parę centymetrów za dużo, ale co tam, większość aktorów ma
            > paręnatście. Do tego ten ciepły uśmiech i dobry komediowy timing, aaach...

Bilbo Baggins czyli John Watson z Sherlocka? Tam był nawet przez chwilę uwąsiony i tragiczny (na szczęście po ujawnieniu, że Sherlock jednak żyje, szybko mu to przeszło).
            • bupu Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 21:16
              mircja napisała:

> Bilbo Baggins czyli John Watson z Sherlocka? Tam był nawet przez chwilę uwąsion
              > y i tragiczny (na szczęście po ujawnieniu, że Sherlock jednak żyje, szybko mu t
              > o przeszło).

Proszę bardzo, tragiczny krwawy Barbus, znaczy tego, tragiczny uwąszony Martin.

https://i.pinimg.com/originals/d5/85/6f/d5856f17f3637cd1ec3a15b25ba06d27.jpg
      • hanuszka189 Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 20:58

> A na ich ojca bym dała Iana Somerhaldera, tylko nos mu trzeba złamać

A z naszego podwórka młody Pyziak to młody Robert Gonera. A stary Pyziak to cóż... stary Robert Gonera.
        • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 29.08.22, 22:10
          hanuszka189 napisała:
          >A z naszego podwórka młody Pyziak to
          >młody Robert Gonera. A stary Pyziak to
          >cóż... stary Robert Gonera.

Szukam jego młodych zdjęć, ale widzę tylko takie, gdzie jest zbyt ciapciakowaty jak na Pyziaka.

BTW, przed chwilą widziałam kabaret, gdzie facet mówi, że nie chce nazwać syna Janusz, bo mu się kojarzy z kimś z garbatym nosem! Przypadek?
        • la_felicja Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 22:06
          hanuszka189 napisał(a):

>
          > A z naszego podwórka młody Pyziak to młody Robert Gonera. A stary Pyziak to cóż
          > ... stary Robert Gonera.

O nie, o nie, o nienienie.
          Cytując Robrojka : Janusz to był chłop przystojny. A nie taki, bo ja wiem, Szczękoblaszakowiec Dżon.
          Stary Gonera wygląda lepiej niż za młodu, ale i tak do Pyziaka mu daleko.
          • kocynder Re: Larwa jako Bond Girl 02.10.22, 13:43
            Dla mnie Janusz P. ma twarz i sylwetkę Englerta. Od zawsze. Nie przyjmuję do wiadomości zatuczonego klopsa. To bzdura, którą wymyśliła Gaba, żeby się tym bardziej wybielić. A autorka, jak i gremium Borejków, jej uwierzyli. A dla mnie młody Janusz - to Tadek że "Stawki Większej niż Życie" (odcinek "Genialny plan pułkownika Kraffta). A potem "posuwał się w leciech" analogicznie do mistrza sceny. Gonera absolutnie nie.
            • la_felicja Re: Larwa jako Bond Girl 02.10.22, 22:43
              Englert mi się baardzo nie podoba, chociaż przyznaję, że kunszt aktorski ma.
              Ale z dwojga złego, to już lepszy on jako Janusz niż okrągłolicy Gonera.
              • kocynder Re: Larwa jako Bond Girl 03.10.22, 05:56
                Ja Jana E. uwielbiam. Ale niezależnie od tego on mi po prostu na Janusza pasuje.
                • hanuszka189 Re: Larwa jako Bond Girl 03.10.22, 20:38
                  Mi też Englert nie pasuje, nie ma tego spojrzenia. A Gonera, no cóż... zapamiętał mi się z dawnych czasów dużo bardziej "wilczasty" (tak, oglądałam wtedy w wieku szczenięcym M jak Miłość). Na zdjęciach rzeczywiście słabo. Może wyobraźnia sobie coś dodała.
    • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 20:13
      Własnoręcznie przeze mnie wyhodowani Larwa, Pyza, Gaba, Pyziaczek i Robrojek
      (wszyscy nastoletni, bo w J im każda postać starsza, tym bardziej zepsuta)
      • hanuszka189 Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 20:24
        Wszystko super, tylko czemu Gaba jest facetem?? :D Robrojek jak żywy. Moja Pyza miałaby ciemniejsze włosy, ale ogólnie postaci bardzo udane. Pyziak jeszcze trochę bardziej wilczy może, hmm...
        • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 20:34
          >Wszystko super, tylko czemu Gaba jest
          >facetem?? :D

Bo wygląd ma być zgodny z treścią książki😁. Gaba jest opisana jako duży zaniedbany chłopak.
          Przynajmniej tej wersji się trzymam, dopóki nie znajdę kogoś bardziej podobnego płci żeńskiej. Na razie Fernando Torres najbardziej mi pasuje

>Robrojek jak żywy. Moja Pyza miałaby
          >ciemniejsze włosy, ale ogólnie postaci
          >bardzo udane.

Próbowałam zrobić ciemniejsze, ale wtedy "oświetlenie" się zmieniało i wychodził mi jakiś dziwny odcień

>Pyziak jeszcze trochę bardziej wilczy może,
          >hmm...

Proszę, wilczy (i starszy) Pyziak raz, tym razem bez żadnych przeróbek:
          • bupu Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 20:58

> Proszę, wilczy (i starszy) Pyziak raz, tym razem bez żadnych przeróbek:

Tylko mu brakuje kombinezonu khaki z naszywkami o treści anglosaskiej.
            • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 21:04
              bupu napisała:
              >Tylko mu brakuje kombinezonu
              >khaki z naszywkami o treści
              >anglosaskiej.

Ze Stasia Tarkowskiego nie dam rady zrobić Pyziaczka😄
              W ogóle skąd taki Pyziak wziął pieniądze na dizajnerski kombinezon? Czyżby już wtedy był złodziejem (i pijakiem)?
          • hanuszka189 Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 21:03

> >Wszystko super, tylko czemu Gaba jest
            > >facetem?? :D
            >
            > Bo wygląd ma być zgodny z treścią książki😁. Gaba jest opisana jako duży zanied
            > bany chłopak.

W takim razie Gaba w firance kojarzy mi się tylko z tym:
            (tak ewentualnie mogły wyglądać Aniela i Gabriela w oczach Pyziaka zanim ta druga wygrała jego serce przed północą)
            • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 21:22
              hanuszka189 napisała:
              >W takim razie Gaba w firance
              >kojarzy mi się tylko z tym:
              >(tak ewentualnie mogły wyglądać
              >Aniela i Gabriela w oczach Pyziaka
              >zanim ta druga wygrała jego serce
              >przed północą)

Bez przesady, kwiat jabłoni jej wcześniej serwował nie wybrzydzając.
              Ale z tą firanką to fakt, trudno inaczej to sobie wyobrazić, zwłaszcza, że opis jej szycia i nakładania sugerował kształt á la toga.
            • ako17 Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 21:39

> W takim razie Gaba w firance kojarzy mi się tylko z tym:
              > (tak ewentualnie mogły wyglądać Aniela i Gabriela w oczach Pyziaka zanim ta dru
              > ga wygrała jego serce przed północą)

TAK!!! TAK. To Gaba!!! tylko firanka była żółta
          • la_felicja Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 22:09
            No i to jest Pyziak!!!
      • ako17 Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 21:41

> Własnoręcznie przeze mnie wyhodowani Larwa, Pyza, Gaba, Pyziaczek i Robrojek
        > (wszyscy nastoletni, bo w J im każda postać starsza, tym bardziej zepsuta)

Pyza 10/10, Robrojek 7/10. Reszta mi nie podchodzi :DDD
        • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 30.09.22, 21:52
          ako17 napisała:
          >Pyza 10/10, Robrojek 7/10. Reszta mi nie >podchodzi :DDD

Prowokujesz mnie, chcesz się bić?😉

Próbowałam jeszcze z Pennywise'a z "To" zrobić Ignaca, ale tu już algorytm nie współpracował, dzieło zmarnowane
        • sulika Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 00:02
          ako17 napisała:

>
          > Pyza 10/10, Robrojek 7/10. Reszta mi nie podchodzi :DDD
          >
          >
          Mogę się podpisać.
        • sulika Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 00:02
          ako17 napisała:

>
          > Pyza 10/10, Robrojek 7/10. Reszta mi nie podchodzi :DDD
          >
          >
          Mogę się podpisać.
    • ako17 Re: Larwa jako Bond Girl 03.10.22, 21:44
      za pozwoleniem. Nie. Za łagodna, za mało egzotyczna, oczy nie skośne, nie ma w sobie nic niepokojącego. To po prostu ładna dziewczyna o regularnych rysach. Raczej Pyza, jeśli już (wiem, że to nie ten koloryt - nie miedziana, oczy nie brązowe, brwi nie czarne i nie mocno zarysowane), ale ona jest po prostu ładna, taka żeby się wszystkim naookoło podobała).

Nie oglądałam filmu to nie wiem, może ma charakterek. Ale nie tak widzę Laurę.
    • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 20.10.22, 12:50
      Tak mnie naszło, by do Larwy, Pyziaczka, Gaby, Pyzy i Robertina dołączyć jeszcze:
      - Bernarda
      - Bebe
      - małego Kozioła
      - nastoletnią Aurelię
      • ako17 Re: Larwa jako Bond Girl 20.10.22, 15:38

> Tak mnie naszło, by do Larwy, Pyziaczka, Gaby, Pyzy i Robertina dołączyć jeszcz
        > e:
        > - Bernarda
        > - Bebe
        > - małego Kozioła
        > - nastoletnią Aurelię
        >

wszyscy pasują, chociaż najmniej Bernard. Niby ogólny obraz taki jest, ale Bernard jawi mi się jako taki bardziej okrągły, niedźwiedziowaty. A ten to Wojownik xd
        • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 20.10.22, 15:49
          ako17 napisała:
          >wszyscy pasują, chociaż najmniej Bernard.
          >Niby ogólny obraz taki jest, ale Bernard jawi
          >mi się jako taki bardziej okrągły,
          >niedźwiedziowaty. A ten to Wojownik xd

A konkretnie Berserk🙃
          Zaokrąglony został właśnie na maksa w stosunku do oryginalnego zdjęcia. Apka chyba zna to straszliwe prawo, rządzące światem, że tylko ludzie atrakcyjni coś osiągną i zdobędą Anielę (i próbuje ocalić miśkowatego Bernarda przed skończeniem jak Dziadojek)
      • bupu Re: Larwa jako Bond Girl 20.10.22, 16:08

> Tak mnie naszło, by do Larwy, Pyziaczka, Gaby, Pyzy i Robertina dołączyć jeszcz
        > e:
        > - Bernarda
        > - Bebe
        > - małego Kozioła
        > - nastoletnią Aurelię
        >

Gdyby Bernard miał seksapil Jasona Momoi, to by znakomicie wyjaśniało czemu Aniella go wybrała, nawet że szczypiorkiem. Też bym wybrała.

Acz zdradzę, że mnie się Berni zawsze jawił raczej jako śp Robbie Coltrane w wersji Hagrid.
        • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 20.10.22, 16:33
          bupu napisała:
          >Gdyby Bernard miał seksapil Jasona
          >Momoi, to by znakomicie wyjaśniało
          >czemu Aniella go wybrała, nawet że
          >szczypiorkiem. Też bym wybrała.

Być może miał, w BBB jest tak narysowany, że praktycznie nie widać jego twarzy za tych chaszcz i właściwie nie wiadomo jak wygląda.
          Moim subiektywnym zdaniem wczesny Berni, gdyby nosił coś bardziej twarzowego niż kitel bez gaci, byłby nawet nawet, bo lubię długie włosy i brody.
          • ako17 Re: Larwa jako Bond Girl 20.10.22, 20:34

> bupu napisała:
            > >Gdyby Bernard miał seksapil Jasona
            > >Momoi, to by znakomicie wyjaśniało
            > >czemu Aniella go wybrała, nawet że
            > >szczypiorkiem. Też bym wybrała.
            >
            > Być może miał, w BBB jest tak narysowany, że praktycznie nie widać jego twarzy
            > za tych chaszcz i właściwie nie wiadomo jak wygląda.
            > Moim subiektywnym zdaniem wczesny Berni, gdyby nosił coś bardziej twarzowego ni
            > ż kitel bez gaci, byłby nawet nawet, bo lubię długie włosy i brody.
            >

według mnie to on wyglądał zawsze jak coś między Znachorem a Kwiczołem. Z wyglądu. Absolutnie aseksualny, śmieszny, "może coś w nim jest", ale na pierwszy plan się wysuwała broda, tusza i ekspresja.
            Tak, wiem, że znachor nie był zbyt ekstrawertyczny. Ale seksowny też nie był (dla mnie).
            • bupu Re: Larwa jako Bond Girl 20.10.22, 21:16
              ako17 napisała:

> według mnie to on wyglądał zawsze jak coś między Znachorem a Kwiczołem. Z wyglą
              > du. Absolutnie aseksualny, śmieszny, "może coś w nim jest", ale na pierwszy pla
              > n się wysuwała broda, tusza i ekspresja.
              > Tak, wiem, że znachor nie był zbyt ekstrawertyczny. Ale seksowny też nie był (d
              > la mnie).

Mnie się zawsze Bińczycki szalenie jako facet podobał, nawet w stylówie na znachora Kosibę. Bogusz Bilewski zresztą też (a już jako Kulwiec Hippocentaurus w "Potopie" mrrrau). Ale rozumiem o jaki typ ci chodzi.
      • sulika Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 00:00
        Mi z tego pasuje tylko Aurelia (ale za to bardzo!!). No w sumie Kozio z Bernardem tez by tak mogli wygladac....Bebe, wybacz, za mało piękna. To znaczy ładna dziewczyna owszem, ale nie ,,olsniewajaco piekna".
    • sulika Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 00:01
      Ona mi się wydaje trochę zbyt delikatnej urody, ale w sumie mogłaby być
    • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 00:18
      A teraz, jedyny i niepowtarzalny, prawdziwy Mister Universum, urody tak powalającej, że aplikacja odmówiła jakichkolwiek przeróbek (nawet wyłysieć go nie potrafiła):
      • sulika Re: Larwa jako Bond Girl 27.10.22, 00:55
        Borej jak zywy
    • sulika Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 00:29
      Ja wiem, że włosy zbyt kręcone, ale czy to nie mógłby być IGS?
      https://metro.co.uk/wp-content/uploads/2022/04/GettyImages-1375339268.jpg?quality=90&strip=all&w=762
      • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 00:33
        Nie takie znowu zbyt, w opisie miał loczek.
        Uszy jak trzeba, kolorystyka się zgadza... tylko ta mina jakaś taka nieigieesowa. Ignaś był z twarzy raczej takim wydelikaconym niewiniątkiem, a ten tutaj to taki... nie wiem, młody Marek Pałys, walczący na noże na Bronksie?
        • sulika Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 00:43
          Tam były tez inne zdjećia, gdzie wygladał bardziej jak delikatny wrażliwiec. Jeszcze może Asa Butterfield na Ignasia.
          • tajna_kryjowka_pyziaka Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 00:51
            sulika napisała:
            >Tam były tez inne zdjećia, gdzie
            >wygladał bardziej jak delikatny
            >wrażliwiec. Jeszcze może Asa
            >Butterfield na Ignasia.

Mi by pasował Skandar Keynes (Edmund z Opowieści z Narnii). Nawet też jest młodocianym geniuszem, ale nauk ścisłych.
            • sulika Re: Larwa jako Bond Girl 25.10.22, 01:32
              O, rzeczywiście pasuje
      • bupu Re: Larwa jako Bond Girl 27.10.22, 00:58
        sulika napisał(a):

> Ja wiem, że włosy zbyt kręcone, ale czy to nie mógłby być IGS?
        > https://metro.co.uk/wp-content/uploads/2022/04/GettyImages-1375339268.jpg
> ?quality=90&strip=all&w=762

Mógłby. Gdyby miał czółko. A nie ma czółka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka