Dodaj do ulubionych

gra na pianinie

23.02.06, 12:23
Witam,
czy nie wie ktoś gdzie by można było pograć w Wołominie (najlepiej za darmo)
na instrumencie???
Za ewentualne odpowiedzi dziękuję.
Obserwuj wątek
      • avista99 Re: gra na pianinie 07.03.06, 08:43
        A w Muzeum Nałkowskiej może zapytaj:) Stoi tam instrument mało kiedy używany i
        otoczenie mogące do gry natchnąć i miła pani kustoszka, która może pozwoli.
        Też spacerujesz po Białych Błotach?
              • avista99 Re: gra na pianinie 16.03.06, 08:27
                No, właśnie się poprawiłaś z tmi knajpami. Bo uprzednio pominęłaś tę pizzerię.
                Poza tym jest jeszcze nowo otwarta "Karczma Pod Kamienicą" na pętli autobusowej
                z kominkiem, grillem i w ogóle ciekawym wystrojem. A niezniszczalny "Piotruś"
                przemienił się w kolejny "Kebab"..
                Pozdrawiam. Grasz już gdzieś na tym pianinie?
                • micjanda Re: gra na pianinie 20.03.06, 22:42
                  Witaj
                  mało tu ludzie zaglądają to fakt ale miło że Ty mi odpowiadzasz:)
                  Widziałam tą knajpkę przy pętli ale nie zaglądałam do niej bo pomyślałam że to
                  jakaś menelka. Na pianinku już mam tymczasową możliwość no ale zawsze.
                  Pozdrawiam serdecznie
                  • avista99 Re: gra na pianinie 21.03.06, 08:27
                    Cześć!
                    Prędzej czy później i tam pewnie będzie menelka, tak jak wszędzie w Wołominie.
                    Fajnie, że już masz gdzie czasem pograć. Jak dowiem się coś o wolnym pianinie,
                    to nie omieszkam dać Ci znać:)
                    • micjanda Re: gra na pianinie 22.03.06, 19:14
                      Witaj,
                      ano niestety... to są uroki Wołomina a swoją drogą muszę tam kiedyś zajść.
                      Gdyby była jakaś informacja od Ciebie co do gry na pianinku, to chętnie się
                      dowiem, ponieważ jednak pojawiły się nieoczekiwane problemy.
                      Pozdrawiam
                      • avista99 Re: gra na pianinie 23.03.06, 08:31
                        Cześć!
                        A po prostu w Domu Kultury w "Szklarynce" nie mają pianina? W końcu gdzie jak
                        gdzie, ale tam powinny być takie rzeczy. Ogólnodostępne oczywiście.
                        • micjanda Re: gra na pianinie 23.03.06, 23:14
                          hej, no właśnie tam pojawiły się problemy. Po prostu otrzymałam możliwość do
                          korzystania ale okazało się że sale są mocno załadowane programowo...
                          Dzięki raz jeszcze za myśl. A teraz z innej zupełnie beczki :) a Ty jakie
                          polecasz knajpy z naszego jakże urokliwego miasta?
                          • avista99 Re: gra na pianinie 27.03.06, 08:34
                            No, pozaglądałem sobie ostatnio do naszych knajp. Kompletna żenada. Nawet nie
                            chce mi się pisać o tym. Na razie chyba pozostanę przy nowej pizzerii, gdy będę
                            chciał się napić piwa. Trochę sterylnie, ale na razie niech będzie. Właśnie
                            chyba znowu coś zamierza się otworzyć na piętrze przy Warszawskiej.
                            • micjanda Re: gra na pianinie 27.03.06, 11:23
                              Witaj, no niestety się z Tobą zgodzę że w większości to jest jednak tak sobie w
                              porównaniu np. z knajpkami warszawskimi. U nas zalatuje jednak prowincją, choć
                              ostatnio usłyszałam niezły tekst że prowincja to tak naprawdę stan umysłu :)
                              Co do Pan Pizzy to faktycznie nie jest źle bo muzyka tam nie jest zbyt nachalna
                              więc można sobie normalnie porozmawiać. Osobiście to chcę się jeszcze wybrać do
                              tej przy pętli i wybadać czy tam jest jakiś klimat. Może ta przy Warszawskiej
                              okaże się niezła. Niemniej jednak trzeba powiedzieć że w Wołominie coś się
                              dzieje w tym kierunku myślę że chyba zaczęło się to od momentu powstania
                              Cappucino Pub przy Wileńskiej...
                              • avista99 Re: gra na pianinie 28.03.06, 08:29
                                Uprzedzam Cię tylko, że po wizycie w Karczmie, przy pętli, ubranie jest nie do
                                wywietrzenia od dymu papierosowego. Co do Cappucino, to wygląda przyzwoicie,
                                ale wybieram się tam od bardzo dawna i jakoś jeszcze tam nie dotarłem. Warto?
                                • micjanda Re: gra na pianinie 29.03.06, 23:34
                                  Witaj, cholera miałeś rację... weszłyśmy tam z koleżnaką i od razu wyszłyśmy.
                                  Nie wiem ale w tej karczmie było jakoś tak dziwnie mronczno. Wybrałyśmy się
                                  więc do miejsca "sterylnego" acz przyjemnego jak na Wołomin.
                                  Co do Cappucino to możemy tam iść kiedyś razem :)))Pozrawiam ec
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka