Gość: eheh IP: *.acn.waw.pl 15.01.04, 19:44 jak prano brudne pieniadze pod nosem zachodnich demokracji... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jarry Re: Chelsea kupuje piłkarzy, czyli kto się boi, a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.04, 19:48 Panie Abramowicz, niech pan sobie kupi kilka lig do kolekcji (w tym polską). Będzie miał pan na zawołanie kilka tytułów mistrzowskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zetka Chelsea kupuje piłkarzy, co to jest naprzeciw Widzewa IP: *.oleszyce.sdi.tpnet.pl 15.01.04, 20:01 ...albo innych naszych gigantow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ccc Okradł Rosje a teraz szaleje..mafiozo... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.04, 20:17 Przejął rosyjskie kopalnie złota, diamentów rope...Okradł Rosje i szaleje....Puti powinien dobrac mu sie do skory!!!Abramowicz na stos! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerofiejew Re: Okradł Rosje a teraz szaleje..mafiozo... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.04, 21:48 Tylko rope a nie zadne zloto czy inne diamenty dziwny czlowieczku ktory nie wie o czym pisze! Zastanow sie najpierw cos napiszesz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wujo Złoto i diamenty też IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 15.01.04, 23:06 Przyjacielu Jerofiejew, zloto i diamenty też, także aluminium, Aerofłot, agencje reklamowe, stacje telewizyjne, prasę, itd... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PawełS I dobrze! Kosić Rosję! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 16.01.04, 09:17 No i bardzo dobrze. Rosja długo okradała Polskę (do dziś wiszą nam odszkodowanie za zabory) wiec nie szkoda mi jak ją ktoś okrada. Pieniądze idą na kluby piłkarskie - Chelsa rozdaje dolce. Szkoda oczywiście że nie nasze kluby, ale dobrze że nie ruskie. Wolę widzieć te pieniądze w piłkarzach a Anglii niż w karabinach sołdatów napadających na "Priwislanski Kraj"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pit Re: Chelsea kupuje piłkarzy, czyli kto się boi, a IP: *.dip.t-dialin.net 15.01.04, 20:18 Taki zwariowany jest ten Swiat, kto ma pieniadze ten rzadzi! A ze to brudne pieniadze kogo to obchodzi, tak waglada Amerykansko/Rzydowska demokracja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manou Re: Chelsea kupuje piłkarzy, czyli kto się boi, a IP: 213.39.30.* 15.01.04, 21:28 Pisze sie przez Z z kropka "miszczu":/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k0n0p Rzydzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.04, 18:42 Jezu co za prymityw... Tak, to wszystko przez Rzyduf! to przez nich polska jest biedna, mamy kiepskie kluby a krowy dają mało mleka! Rzydzi na ksienrzyc! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yo Re: Chelsea kupuje piłkarzy, czyli kto się boi, a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.04, 22:39 Gość portalu: Pit napisał(a): > Taki zwariowany jest ten Swiat, kto ma pieniadze ten rzadzi! > A ze to brudne pieniadze kogo to obchodzi, tak waglada > Amerykansko/Rzydowska demokracja. Mój drogi Picie. Nie dość, że nie posiadłeś zasad ortografii, to jeszcze mieszają ci sie ustroje. Po pierwsze Amerykanie, a już tym bardziej Żydzi niewiele mają wspólnego z Rosją na obecną chwile, a Rosji Putina daleko do panśtwa demokratycznego. Znacznie blizej im do socjalizmu... Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fantomasz wychowankowie IP: *.dyn.optonline.net 15.01.04, 23:18 taki jest dzisiaj sport biedni wytrenuja dobrego pilkarza a bogaty tylko wylozy kase i ma mistrza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ynwa Czy Chelsea to... IP: *.dsl.eclipse.net.uk 16.01.04, 00:33 ...Real Madryt Bis? hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romb informacje wyssane z palca IP: *.pul.tke.pl 16.01.04, 16:19 to nie pierwszy raz, kiedy gw podaje do wiadomości albo głupoty, albo rzeczy, które i tak każdy poważny kibic piłki angielskiej wie, że to dziennikarskie kaczki. Dlaczego gazeta zniża się do poziomu faktu, czy SE. Skąd autor artykułu zasięgnął te informacje. Parker - wielka iluzja, vieri jeszcze większa, Ronaldo kaczka dziennikarska, Heinze ???? pierwsze słyszę 310 mln ???? pierwsze słyszę a wydawało mi się, że śledzę brytyjskie portale Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dunkan Re: Chelsea kupuje piłkarzy, czyli kto się boi, a IP: *.smstv.pl / 81.210.104.* 16.01.04, 16:55 jakjest kasa to zostaw 310 mln euro to zostaw ją lepiej na czarną godzine bo jak chce r .Abramowicz takie gwiazdy to sopry wydatek. jak nie masz co robić to załatw Chelsea miejsce w trzeciej lidze junoorom i młódzieżowce poprzez zapłacenie kasy. patrzcie jaki cwaniak nie chciał oddać do Interu Mutu wzamian za wieriego gdzie oni będą grać Odpowiedz Link Zgłoś
soboliero Re: Chelsea kupuje piłkarzy, czyli kto się boi, a 16.01.04, 19:54 Abamowicz kup mnie mogę być piątym bramkarzem...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Chelsea kupuje piłkarzy, czyli kto się boi, a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.04, 10:31 Podziwiam Abramowicza. W dzisiejszym piłkarstwie opanowanym przez pieniądz jest on najbardziej rzutkim menadżerem i właścicielem klubu. To wspaniały mecenas i ci, którzy chcą go zdeprecjonować - delikatnie mówiąc - nie mają racji, są jak psy ogrodnika. Albo jak polski rolnik mądlący się do pana Boga: panie Boże, ja mam jedną krowę, a mój sąsiad sto. Spraw, by miał też tylko jedną. Odpowiedz Link Zgłoś