Dodaj do ulubionych

Puchar Fair Play dla Lecha Poznań

04.11.09, 21:00
chociaż tutaj mamy majstra ;) a swoją drogą, który to już raz?
Obserwuj wątek
    • Gość: kminek Re: Puchar Fair Play dla Lecha Poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.09, 21:41
      > chociaż tutaj mamy majstra ;)

      kuchenki pojechały to i majster się znalazł...
    • Gość: Bryx Lalusie IP: *.213.broadband5.iol.cz 04.11.09, 21:44
      Buahahaha! czym tu się chwalić?
      • Gość: awax Re: Lalusie IP: *.echostar.pl 05.11.09, 11:25
        Gość portalu: Bryx napisał(a):
        > Buahahaha! czym tu się chwalić?

        Wiadomo że lepiej, żeby "twój klub" mial najwięcej czerwonych kartek, żeby jego
        kibice bili się miedzy sobą, z przyjezdnymi i ochroną, żeby lżyli przyjezdnych
        piłkarzy i kibiców, żeby trener co trzeci mecz był odsyłany na trybuny, a ludzie
        na ławce zachowywali się jak małpy w zoo... wtedy czujesz, że jesteś na
        prawdziwym meczu polskiej piłki ? Może potrzeba życzyć śmierci drugiemu
        właścicielowi, albo cieszyć się z zabicia kibica przeciwnego klubu? Bo tak
        własnie było niedawno w dwóch przypadkach...
        Wiadomo wiadomo, że pozdro dla kumatych, jp na 100 i piłka dla kibiców, ale weź
        się pionku już nie wychylaj w sieci, bo bzdury piszesz...
    • slonx Puchar Fair Play dla Lecha Poznań 05.11.09, 14:08
      Gdyby brali jeszcze współczynnik pomocy sędziego, to by nie było tak różowo:))

      a tak poważnie, to Lech chyba zasłużył na tę nagrodę. Wisła po prostu częściej
      fauluje i łapie kartki. o Piaście się nie wypowiadam, nie jestem zorientowany
      w sytuacji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka