criss82 04.11.09, 21:00 chociaż tutaj mamy majstra ;) a swoją drogą, który to już raz? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kminek Re: Puchar Fair Play dla Lecha Poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.09, 21:41 > chociaż tutaj mamy majstra ;) kuchenki pojechały to i majster się znalazł... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bryx Lalusie IP: *.213.broadband5.iol.cz 04.11.09, 21:44 Buahahaha! czym tu się chwalić? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awax Re: Lalusie IP: *.echostar.pl 05.11.09, 11:25 Gość portalu: Bryx napisał(a): > Buahahaha! czym tu się chwalić? Wiadomo że lepiej, żeby "twój klub" mial najwięcej czerwonych kartek, żeby jego kibice bili się miedzy sobą, z przyjezdnymi i ochroną, żeby lżyli przyjezdnych piłkarzy i kibiców, żeby trener co trzeci mecz był odsyłany na trybuny, a ludzie na ławce zachowywali się jak małpy w zoo... wtedy czujesz, że jesteś na prawdziwym meczu polskiej piłki ? Może potrzeba życzyć śmierci drugiemu właścicielowi, albo cieszyć się z zabicia kibica przeciwnego klubu? Bo tak własnie było niedawno w dwóch przypadkach... Wiadomo wiadomo, że pozdro dla kumatych, jp na 100 i piłka dla kibiców, ale weź się pionku już nie wychylaj w sieci, bo bzdury piszesz... Odpowiedz Link Zgłoś
slonx Puchar Fair Play dla Lecha Poznań 05.11.09, 14:08 Gdyby brali jeszcze współczynnik pomocy sędziego, to by nie było tak różowo:)) a tak poważnie, to Lech chyba zasłużył na tę nagrodę. Wisła po prostu częściej fauluje i łapie kartki. o Piaście się nie wypowiadam, nie jestem zorientowany w sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś