Gość: Yan
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
10.11.09, 09:20
Właśnie 2,3 zawodników klasy Astiza zdecydowanie wzmocniłoby Legię.Tylko,czy ITI o tym wie ??? Nie zapominajmy, że ich dewizą jest jemy łyżką,a nie chochlą.W dodatku dyrektorem sportowym jest człowiek nie mający zupełnie rozeznania na rynku piłkarskim.Przecież poza Astizem to w ostatnich 2-3 latach,to jeszcze tylko Iwański stanowił wzmocnienie.Pozostała masa to szrot piłkarski.W każdym innym klubie zastąpiłby go ktoś inny,ale nie w ITI.
Uważam że priorytetem jest wzmocnienie pomocy.Giza i Smoliński niestety,ale nie nadają się na Legię.Są zbyt słabi technicznie,notują dużo strat,nie dogrywają celnych podań.Na zmianę nie ma nikogo i to jest myślę największa bolączka Legii,bo w obronie jest bardzo dobrze,a i w ataku zaczęła się robić konkurencja po odblokowaniu się Mięciela