Gość: prawdziwy futbol cioty z Paragwaju na 1 miejscu, to jakaś chora IP: 84.38.26.* 24.06.10, 17:52 paranoja. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Kończ Pan Panie Anglik,No Kończ Pan Ten Mecz !!! 24.06.10, 17:56 Braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tmw A kto niby miałby być pierwszy?! IP: *.ppnt.poznan.pl 24.06.10, 21:15 Słowacy, którzy grali padlinę i dzięki słabym Włochom przeszli dalej? NA szczęście zostają tylko do meczu z Holandią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdasd MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.komster.pl 24.06.10, 17:55 Panie Anglik, kończ pan ten mecz !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smulsko RTS Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.4web.pl 24.06.10, 17:58 GRATULACJE!!!!!! Brawo Słowacja!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pregierz MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 17:56 Koniec i bardzo ładnie. Wreszcie optymistyczny horror w którym nic nie udało sie Włochom wydrukować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vvv Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:03 niektórzy to ale majaczą... o drukowaniu coś... człowieku, obejrzyj sobie półfinał z 2006 z Niemcami! jeden z najlepszych meczów, jakie widziałem. pieprzycie o symulowaniu. a co robili Słowacy przez ostatnie 3 minuty? chyba mi nie powiecie, że 3 Słowaków akurat miało kontuzje... WSZYSCY tak grają, a wy myślicie stereotypami, którymi was karmią komentatorzy, którzy zwykle ch*ja wiedzą o piłce. a Włosi odpadli bo byli po prostu słabi. moim skromnym zdaniem odbija się na nich sukces Interu, który nic nie wnosi do (a wręcz przeciwnie - szkodzi) reprezentacji narodowej. jak największą reprezentację w kadrze narodowej ma Juventus, który jest 5. w Serie A to jak ma być dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 34 Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.net.zeork.com.pl 24.06.10, 19:22 A ilu Włochów gra w Interze ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tmw Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.ppnt.poznan.pl 24.06.10, 21:17 O jakim drukowaniu bredzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sławek Yes! Yes! Yes! Makaron na talerzu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 17:57 Włosi jadą do domu! Od lat marzyłem, by ktoś im przypalił tyłki i w końcu trafili na Słowaków! Brawo Słowacy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hurraaa!!!! Hurraaaaa:-) IP: *.aster.pl 24.06.10, 17:58 Mało co cieszy tak jak niepowodzenia włochów:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Brawo Słowacja!!! 24.06.10, 17:58 Coś niesamowitego! Mucha (ciągle będący bramkarzem Legii) dobrze bronił. Ale sensacja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: diplodok MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.2a.pl 24.06.10, 17:58 Proszę, Słowacja tak ładnie gra i eliminuje mistrzów świata. chciałbym doczekać chwili aby z reprezentacją Polski przeżywać takie momenty..Chyba sie nie doczekam.. Odpowiedz Link Zgłoś
magic3 Makaron, do domu! 24.06.10, 17:59 Makaron! D o d o m u!!! :) Oni zawsze byli przereklamowani, zwłaszcza przez naszych "znawców" ze Szpakowskim na czele. Graja brutalnie i mają się za kto wie co. Pajace. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fuck spaghetti Hahahaha bardzo dobrze IP: *.uznam.net.pl 24.06.10, 17:59 Ogromnie mnie to cieszy ze te dziady odpadly Odpowiedz Link Zgłoś
konigin MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 17:59 Juhuuu...! Arivederla macaroni ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: speck Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: 206.217.211.* 24.06.10, 18:41 Najpierw się nauczyć, potem pisać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kazuta Brawo Slowacja IP: *.hsd1.il.comcast.net 24.06.10, 17:59 Brawo Slowacy i gratulacje. Jak ja bym chcial zeby nasi polscy kopacze potrafili tak walczyc. Mecz przegraliby prawdopodobnie juz w szatni. Brawo Slowacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Holubek Czyżby FIFI-e znudziło się kupowanie i sprzedawani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:00 A może to Platiniego wizja maluczkich w wielkim futbolu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jab-77 Re: Czyżby FIFI-e znudziło się kupowanie i sprzed IP: *.range86-162.btcentralplus.com 24.06.10, 18:09 Wymęczony remis z Paragwajem, po bramce piszczelem, remis z Nową Zelandią! Taki obrońca tytułu to po prostu wstyd. A to wcale nie przypadek, wyniki odzwierciedlały grę. Włosi mieli grupę, o jakiej inni faworyci mogli tylko marzyć i... zajęli ostatnie miejsce. A zresztą co tu gadać, wystarczy spojrzeć na skład Interu z finału Ligi Mistrzów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BAY MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.pool.mediaWays.net 24.06.10, 18:00 POZEGNANIE Z AFRYKA Odpowiedz Link Zgłoś
stereoclub MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 18:02 Wittek, zdolny uczen, z Bundesligi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdasd patrzcie polscy kopacze-żelusie i się uczcie !! IP: *.komster.pl 24.06.10, 18:02 PZPN, PZPN, nie bać, nie bać PZPN! Odpowiedz Link Zgłoś
justinehh MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 18:02 Isner- Mahut 70:68 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bz MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.idealan.pl 24.06.10, 18:02 Ale pięknie, makaroniarze do domu!Jeszcze tylko szwaby w niedzielę i futbol uratowany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szabla Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:22 Zebyś się nie rozczarował, polaczku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: og MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:03 WOW bravo Słwacy!!! Jest coraz ciekawiej. Za burtą trójkolorowi złodzieje i tanie aktorzyny. Odpowiedz Link Zgłoś
stereoclub MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 18:03 Wittek, przyznal w tej chwili w niemieckiej ZDF, ze na sobote mieli rezerwacje samolotu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kabe MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.chello.pl 24.06.10, 18:04 Hahaha dobrze wam tak makarony! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szabla MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:04 Wyżelowani pajace, aktorzy ze spalonego teatru, wreszcie macie to na ci zasłużyliście od dawna. Na nic się zdały wasze brutalne faule, prowokacje i efektowne pady w pobliżu sędziów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antymakaron bye bye IP: *.icpnet.pl 24.06.10, 18:09 cudowne uczucie ogladac jak italiance pokazuja na zegarek ze sedzia ma doliczyc czas za symulacje przeciwnikow...hehehe....po prostu cudownie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irol MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: 79.97.162.* 24.06.10, 18:14 nic dodać nic ująć wygrali lepsi. a ten co zaatakował bramkarza powinien dostać czerwoną kartkę. włochy precz do chałupy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablonoriega Skandaliczne zachowanie Jana Muchy !!!!!! IP: 109.231.56.* 24.06.10, 18:15 Janek "bokser" Mucha zachował się absolutnie skandalicznie uderzając pięścią w twarz włoskiego zawodnika.Mam nadzieje,że zostanie zdyskwalifikowany.Interesujące jest to że,Czubki prowadzące ta relacje nie uznały tej informacji za godną podania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 0o MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: 93.179.207.* 24.06.10, 18:17 Gdzie jest ten Szczęsny pajac, ktory twierdzil, ze Slowacy "nie nadaja sie nawet do czyszczenia dworca w koluszkach" i ten jego kumpel ze studia co dodal, ze "koluszki" to nawet tak po slowacku brzmi. Pieprzone barany warszawskie. nie ma nic bardziej zalosnego, niz nadety warszawiak. Odpowiedz Link Zgłoś