Dodaj do ulubionych

MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo

    • Gość: prawdziwy futbol cioty z Paragwaju na 1 miejscu, to jakaś chora IP: 84.38.26.* 24.06.10, 17:52
      paranoja.
      • morfeusz_1 Kończ Pan Panie Anglik,No Kończ Pan Ten Mecz !!! 24.06.10, 17:56

        Braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
        aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: tmw A kto niby miałby być pierwszy?! IP: *.ppnt.poznan.pl 24.06.10, 21:15
        Słowacy, którzy grali padlinę i dzięki słabym Włochom przeszli dalej?
        NA szczęście zostają tylko do meczu z Holandią.
    • Gość: asdasd MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.komster.pl 24.06.10, 17:55
      Panie Anglik, kończ pan ten mecz !!
      • Gość: Smulsko RTS Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.4web.pl 24.06.10, 17:58
        GRATULACJE!!!!!!
        Brawo Słowacja!!!!!!!!!
    • pregierz MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 17:56
      Koniec i bardzo ładnie.
      Wreszcie optymistyczny horror w którym nic nie udało sie Włochom
      wydrukować.
      • Gość: vvv Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:03
        niektórzy to ale majaczą... o drukowaniu coś...
        człowieku, obejrzyj sobie półfinał z 2006 z Niemcami! jeden z najlepszych
        meczów, jakie widziałem.

        pieprzycie o symulowaniu. a co robili Słowacy przez ostatnie 3 minuty? chyba mi
        nie powiecie, że 3 Słowaków akurat miało kontuzje...
        WSZYSCY tak grają, a wy myślicie stereotypami, którymi was karmią komentatorzy,
        którzy zwykle ch*ja wiedzą o piłce.

        a Włosi odpadli bo byli po prostu słabi. moim skromnym zdaniem odbija się na
        nich sukces Interu, który nic nie wnosi do (a wręcz przeciwnie - szkodzi)
        reprezentacji narodowej. jak największą reprezentację w kadrze narodowej ma
        Juventus, który jest 5. w Serie A to jak ma być dobrze?
        • Gość: 34 Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.net.zeork.com.pl 24.06.10, 19:22
          A ilu Włochów gra w Interze ???
      • Gość: tmw Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.ppnt.poznan.pl 24.06.10, 21:17
        O jakim drukowaniu bredzisz?
    • Gość: Sławek Yes! Yes! Yes! Makaron na talerzu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 17:57
      Włosi jadą do domu! Od lat marzyłem, by ktoś im przypalił tyłki i w końcu trafili na Słowaków!

      Brawo Słowacy!
    • Gość: hurraaa!!!! Hurraaaaa:-) IP: *.aster.pl 24.06.10, 17:58
      Mało co cieszy tak jak niepowodzenia włochów:-))
    • adam81w Brawo Słowacja!!! 24.06.10, 17:58
      Coś niesamowitego! Mucha (ciągle będący bramkarzem Legii) dobrze bronił. Ale
      sensacja!
    • Gość: diplodok MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.2a.pl 24.06.10, 17:58
      Proszę, Słowacja tak ładnie gra i eliminuje mistrzów świata.
      chciałbym doczekać chwili aby z reprezentacją Polski przeżywać takie momenty..Chyba sie nie doczekam..
    • magic3 Makaron, do domu! 24.06.10, 17:59
      Makaron! D o d o m u!!! :) Oni zawsze byli przereklamowani, zwłaszcza przez
      naszych "znawców" ze Szpakowskim na czele. Graja brutalnie i mają się za kto
      wie co. Pajace.
    • Gość: fuck spaghetti Hahahaha bardzo dobrze IP: *.uznam.net.pl 24.06.10, 17:59
      Ogromnie mnie to cieszy ze te dziady odpadly
    • konigin MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 17:59
      Juhuuu...! Arivederla macaroni !
      • Gość: speck Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: 206.217.211.* 24.06.10, 18:41
        Najpierw się nauczyć, potem pisać.
    • Gość: Kazuta Brawo Slowacja IP: *.hsd1.il.comcast.net 24.06.10, 17:59
      Brawo Slowacy i gratulacje. Jak ja bym chcial zeby nasi polscy kopacze
      potrafili tak walczyc. Mecz przegraliby prawdopodobnie juz w szatni. Brawo
      Slowacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Holubek Czyżby FIFI-e znudziło się kupowanie i sprzedawani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:00
      A może to Platiniego wizja maluczkich w wielkim futbolu.
      • Gość: jab-77 Re: Czyżby FIFI-e znudziło się kupowanie i sprzed IP: *.range86-162.btcentralplus.com 24.06.10, 18:09
        Wymęczony remis z Paragwajem, po bramce piszczelem, remis z Nową Zelandią! Taki
        obrońca tytułu to po prostu wstyd. A to wcale nie przypadek, wyniki
        odzwierciedlały grę. Włosi mieli grupę, o jakiej inni faworyci mogli tylko
        marzyć i... zajęli ostatnie miejsce. A zresztą co tu gadać, wystarczy spojrzeć
        na skład Interu z finału Ligi Mistrzów.
    • Gość: BAY MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.pool.mediaWays.net 24.06.10, 18:00
      POZEGNANIE Z AFRYKA
    • stereoclub MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 18:02
      Wittek, zdolny uczen, z Bundesligi.
    • Gość: asdasd patrzcie polscy kopacze-żelusie i się uczcie !! IP: *.komster.pl 24.06.10, 18:02
      PZPN, PZPN, nie bać, nie bać PZPN!
    • justinehh MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 18:02
      Isner- Mahut 70:68
    • Gość: bz MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.idealan.pl 24.06.10, 18:02
      Ale pięknie, makaroniarze do domu!Jeszcze tylko szwaby w niedzielę i futbol
      uratowany.
      • Gość: szabla Re: MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:22
        Zebyś się nie rozczarował, polaczku.
    • Gość: og MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:03
      WOW bravo Słwacy!!! Jest coraz ciekawiej. Za burtą trójkolorowi złodzieje i
      tanie aktorzyny.
    • stereoclub MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo 24.06.10, 18:03
      Wittek, przyznal w tej chwili w niemieckiej ZDF, ze na sobote mieli
      rezerwacje samolotu!
    • Gość: kabe MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.chello.pl 24.06.10, 18:04
      Hahaha dobrze wam tak makarony!
    • Gość: szabla MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 18:04
      Wyżelowani pajace, aktorzy ze spalonego teatru, wreszcie macie to na
      ci zasłużyliście od dawna. Na nic się zdały wasze brutalne faule,
      prowokacje i efektowne pady w pobliżu sędziów.
    • Gość: antymakaron bye bye IP: *.icpnet.pl 24.06.10, 18:09
      cudowne uczucie ogladac jak italiance pokazuja na zegarek ze sedzia
      ma doliczyc czas za symulacje przeciwnikow...hehehe....po prostu
      cudownie....
    • Gość: irol MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: 79.97.162.* 24.06.10, 18:14
      nic dodać nic ująć wygrali lepsi. a ten co zaatakował bramkarza powinien
      dostać czerwoną kartkę. włochy precz do chałupy
    • Gość: Pablonoriega Skandaliczne zachowanie Jana Muchy !!!!!! IP: 109.231.56.* 24.06.10, 18:15
      Janek "bokser" Mucha zachował się absolutnie skandalicznie uderzając pięścią w
      twarz włoskiego zawodnika.Mam nadzieje,że zostanie
      zdyskwalifikowany.Interesujące jest to że,Czubki prowadzące ta relacje nie
      uznały tej informacji za godną podania.
    • Gość: 0o MŚ 2010. Słowacja - Włochy Z Czuba i na żywo IP: 93.179.207.* 24.06.10, 18:17
      Gdzie jest ten Szczęsny pajac, ktory twierdzil, ze Slowacy "nie
      nadaja sie nawet do czyszczenia dworca w koluszkach" i ten jego
      kumpel ze studia co dodal, ze "koluszki" to nawet tak po slowacku
      brzmi. Pieprzone barany warszawskie. nie ma nic bardziej zalosnego,
      niz nadety warszawiak.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka